PanzerNews - Halloween 2020: ukryte zmiany w płatnych skórkach, cz.II

Halloween 2020: ukryte zmiany w płatnych skórkach, cz.II

Graczom z serwera RU osłabienie świateł nie spodobało na tyle, że postanowili walczyć o swoje.

Dla przypomnienia, sprawę opisywaliśmy już tutaj, a nasz CM Parim1331 wyjaśnił sprawę, jak "nerf" świateł wygląda w oczach europejskiego WG:

Zbyt jasne czerwone lampy na stylach 3D z Mirny-13, na Leopard 1, E50, E50M oraz Panther II były graficznym bugiem, który wyglądał szczególnie brzydko na słonecznych mapach. Zostało to poprawione wraz z ostatnim micropatchem, w którym to określone zostało jako “various technical issues”.

Tymczasem na serwerze RU, gracze postanowili wysyłać zgłoszenia do supportu, gdzie uznano to jednak za nerf i można tam ubiegać się o zwrot wydanego golda.

Krótka instrukcja, co należy zrobić:

Dotyczy tylko kont na serwerze RU!

• Utwórz własny ticket w odpowiedniej sekcji, w rosyjskim Dziale wsparcia gracza. • Opisz powód, dla którego chcesz otrzymać zwrot pieniędzy za Halloweenowe style 3D (mowa tylko o 4 stylach 3D, w których obecny był efekt czerwonych lamp - 3 style serii Revenant Mk. II (dla czołgów: Panther II, E 50 i E 50 Ausf. M) i 1 styl Blitzlicht na Leopardzie. • Wcześniej zdejmij styl 3D z czołgu (jeśli był założony). • Zwrócone zostanie dokładnie tyle, ile wydałeś na style.

ź: WoT Express
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...