PanzerNews - Highway Rock: misje w kliencie i informacje

Highway Rock: misje w kliencie i informacje

W kliencie gry dostępne są już misje do nowego wydarzenia Highway Rock.

Niestety na razie brak informacji ze strony WG na temat jego szczegółów, a przynajmniej dla serwera europejskiego. (Pojawił się oficjalny wpis). Misje i nagrody powinny wyglądać wszędzie tak samo, a można się z nimi zapoznać tutaj:

Highway Rock dla serwera Asia - szczegóły wydarzenia w j. angielskim

Jest również dostępna osobna strona internetowa dla tego wydarzenia:

Oficjalna strona wydarzenia (w j. polskim)

Misje w kliencie, które można już wypełniać: Hr

Od 1 lipca do 13 lipca: Od początku lat 50. XX wieku, aż do dziś, trudno o lepsze wyrażenie wolności i okazję ku temu, niż otrzymanie świeżutkiego prawa jazdy i samodzielne wyruszenie w drogę po raz pierwszy! Dlatego stworzyliśmy wydarzenie które zabierze was na autostradę z czasów Greasersów, Prepsów i Nerdów. Zbierajcie klasyczne samochody za nagrody i delektujcie się letnimi zmierzchami.

Warsztat War Garaż Gar Zasady
Oto lata pięćdziesiąte!
Weź udział w wydarzeniu i zgarnij coś naprawdę wyjątkowego!
1 LIPCA–13 LIPCA
Od 1 do 13 lipca* każdego dnia otrzymasz zestaw 3 misji w grze!
Każda ukończona misja daje Ci „mile”, które można wymieniać na części samochodów i fajne nagrody. Więcej mil = Więcej nagród!*Ostatni zestaw misji będzie dostępny od 12 lipca, 05:00 (UTC) do 13 lipca, 05:00 (UTC).
Zapoczątkuj kolekcję! Greaserzy, Prepsi i Nerdzi mają swój własny styl i ich samochody to odzwierciedlają. Użyj części, które zebrałeś, do budowy samochodów i nie ograniczaj się do jednego stylu: wybieraj ze wszystkich 3 kolekcji! Każda część da Ci fajną nagrodę; komplet 6 części danego stylu da unikalny styl dla Twojego czołgu w grze! A komplet 18 części to dostęp do nagród głównych! Masz za mało mil na jakąś część? Zdobądź więcej mil! Nie zapomnij pokazać swoich projektów znajomym! Za pierwszym razem, gdy to zrobisz, otrzymasz dodatkowe mile:40! Mile można wykorzystać do 31 lipca. Baw się, tworząc arcydzieła i zbierz tyle nagród, ile możesz!
Główne nagrody
Głna
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...