PanzerNews - Historyczna transmisja z okazji D-Day

Historyczna transmisja z okazji D-Day

Bądź z nami na pokładzie barki LCT.

Zapraszamy Was na oficjalny kanał World of Tanks na Twitch na specjalną transmisję na żywo z pokładu historycznego LCT 7074 (Landig Craft Tank). Termin tego dwugodzinnego wydarzenia z dropami Twitch to 8 czerwca 2024 o 18:00 (CEST)*, a będzie to podróż przez historię, honorująca odwagę i poświęcenie tych, którzy wzięli udział w zwrotnych wydarzeniach wojny – lądowaniu w Normandii 6 czerwca 1944 roku.

A ot onasi gospodarze

Richard Cutland David Baggley
Richard „The Challenger” CutlandRichard to nasz szef kontaktów z wojskiem, który przez ponad 30 lat służył w Królewskim Korpusie Pancernym Armii Brytyjskiej. David BaggleyDavid, znany też jako eekeeboo, jest szefem społeczności World of Tanks, świetnie orientuje się w historii Drugiej Wojny Światowej i doskonale opanował sztukę wywracania wirtualnych czołgów.

Bądźcie z nimi podczas transmisji na żywo z pokładu historycznego pojazdu, podczas której opowiedzą o tej niesamowitej jednostce, a także przedstawią inne informacje na temat 80. rocznicy D-Day.

Czym jest LCT 7074?

LCT 7074 to jedyny pozostały w Wielkiej Brytanii pojazd typu LCT (Landing Craft Tank), który uczestniczył w D-Day. Te wyjątkowe maszyny zbudowano do przewożenia czołgów bezpośrednio na plaże Normandii i odegrały kluczową rolę w operacji Overlord. Po latach służby i następującym po nich okresie niszczenia, jednostka została pieczołowicie odrestaurowana do jej poprzedniego stanu, dzięki czemu ten ważny element historii Drugiej Wojny Światowej został uratowany od zagłady.

Czego się spodziewać?

Będzie to dwugodzinna wyprawa po historycznych miejscach, wyjątkowych muzeach i ważnych lokalizacjach związanych z lądowaniem w Normandii i operacją Overlord.

Tego wieczoru Richard i David będą Waszymi przewodnikami i opowiedzą historię D-Day w 80. rocznicę tego ważnego momentu historii Europy.

Uwaga: transmisja będzie nadawana wyłącznie po angielsku.

Dropy Twitch

Dostępne od 8 czerwca 2024 o 18:00 (CEST) do 8 czerwca 2024 o 20:00 (CEST)

Ekskluzywne dropy Twitch – w tym tajemniczy drop z pojazdami premium – będą włączone przez cały czas trwania transmisji, by upamiętnić tę historyczą okazję! Oglądajcie, by mieć szansę zdobycia następujących nagród:

Gwarantowane dropy:

Po 30 minutach:

  •  5 misji: 5× PD za każde zwycięstwo

Po 60 minutach:

  •  5 materiałów eksploatacyjnych: Ciastko i herbata
  • 5 materiałów eksploatacyjnych: Mocna kawa
  •  5 materiałów eksploatacyjnych: Skrzynka Coli

Tajemnicze dropy:

Po 90 minutach jedno z poniższych:

  •  Styl 3D: Major Ram dla XT110E4
  •  Styl 2D: Overlord
  • 3 dni konta premium WoT
  • 1 dzień konta premium WoT

 

XM66F

XM66F

 

TS-5

TS-5

 

Ram II

Ram II

 

Styl 3D Salamandra

Styl 3D Salamandra

 

Styl 3D Major Ram

Styl 3D Major Ram

 

Styl 2D Overlord

Styl 2D Overlord

 

Specjalne podziękowania

Za ich wsparcie w realizacji tego wydarzenia i za gościnność chcemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność następującym instytucjom:


Zaznaczcie datę w kalendarzu i przygotujcie się na podróż przez historię z pokładu legendarnego LCT 7074 8 czerwca 2024 o 18:00 (CEST)!

ź: WoT

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...