PanzerNews - jak grać: ST-II

jak grać: ST-II

Gratulacje! Udało Wam się dotrzeć do końca linii dwudziałowych czołgów radzieckich. Wasza nagrodą będzie mocny czołg z jeszcze mocniejszymi działami!

Rozgrywka

ST-II odziedziczył wiele dobrego po swoich poprzednikach, a niektóre z tych cech nawet ulepszył. Myśleliście, że dwudziałowe czołgi VIII i IX poziomów miały mocny przód? ST-II założył dodatkową powłokę, aby mieć pewność, że Wasi przeciwnicy połamią sobie na niej zęby. Byliście pod wrażeniem uszkodzeń alfa zadawanych przez IS-3-II? Zadając średnie uszkodzenia wysokości 440 PW na strzał z poszczególnej lufy , ten radziecki czołg ciężki rozsadzi głowę każdego przeciwnika. Razy dwa!

Pamiętajcie, że jeśli coś będzie blokować Waszą linię ognia, na celowniku pojawi się przerywana linia.

Jednak jego najbardziej szczególną cechą pozostaje dobry kąt pochylenia działa. –8 stopni pozwala na wychylanie się zza grzbietów wzgórz i używanie taktyki schowanego kadłuba, wystawiając jedynie mocną wieżę.

Opanowaliście już zapewne mechanikę podwójnych dział. Jednak małe przypomnienie nie zaszkodzi. Możecie wykorzystać swoje dwa potężne działa w różny sposób, zależnie od sytuacji na polu bitwy. Użyjcie szybkich pojedynczych strzałów, aby zatrzymać uciekającego przeciwnika, grajcie jak z automatyczny przeładowaniem z dwoma pociskami, wykorzystując krótszy czas przeładowania, aby ściągać pojazdy nieprzyjaciela w ruchu, lub wykończcie niczego nie podejrzewającego wroga z niskim poziomem PW podwójną salwą.

Sprytni dowódcy zorientowali się, że łatwiej jest kontrolować podwójny strzał jeśli przypisze się do niego konkretny klawisz.

ST-II jest jednym z najbardziej wszechstronnych czołgów ciężkich w grze, doskonale sprawdzającym się w walce na krótszym i średnim dystansie . A przynajmniej będzie tak, jeśli pozostaniecie uważni. Jednak Wasza prędkość obrotu i stosunek mocy do masy nie są wystarczające, aby dopaść nieprzyjaciela, który zaatakuje znienacka.

Wyposażenie

Zalecana konfiguracja
Najechanie kursorem na ikonę wyświetli więcej informacji o każdej części wyposażenia.

Zalecana konfiguracja wyposażenia pozostaje niezmienna na całej tej linii czołgów: Stabilizator pionowy i Ulepszony system naprowadzania poprawią i tak już niezłe prowadzenie działa, a Ulepszona wentylacja podniesie ogólną skuteczność pojazdu. Jednak ponieważ musicie uważać na zakradających się przeciwników, Osłonięta optyka będzie bardzo rozsądnym wyborem dla całej dwulufowej linii.

Umiejętności załogi

Dowódca
Celowniczy
Kierowca
Pierwszy ładowniczy
Drugi ładowniczy

Na tym etapie Wasza załoga powinna być już zaznajomiona z tymi specjalnymi radzieckimi czołgami ciężkimi. Ponieważ Wasz dowódca pełni też rolę radiooperatora, dobrze będzie wybrać dla niego Rozeznanie w sytuacji , po wyszkoleniu innych, bardziej podstawowych umiejętności. Pozostali załoganci powinni skupić się na poprawieniu celności działa.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...