PanzerNews - jak działa konto premium WoT

jak działa konto premium WoT

Witajcie, czołgiści! W World of Tanks od niedawna pojawiło się własne konto premium. Dowiedzcie się, jak działa sterowana premia do doświadczenia i ile kredytów możecie zaoszczędzić tygodniowo. Nie zapomnijcie też, że nowe konto premium da Wam możliwość wykluczyć dodatkową mapę z rotacji.


Jeżeli nie mieszkacie w jaskini (choć to też może być fajne, wystarczy spojrzeć na Batmana), na pewno wiecie, że aktualizacja 1.5 wprowadziła zupełnie nowe konto premium World of Tanks. Nowa, jeszcze bardziej kompleksowa subskrypcja jest już dostępna w naszym sklepie. Jeśli chcecie ją wypróbować, mamy dla Was dwie wspaniałe oferty.

Kupcie półroczny lub roczny dostęp do konta premium World of Tanks, a otrzymacie wspaniałe czołgi premium gratis. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie wszechstronnego czołgu średniego, takiego jak T-34-85M, czy też dynamicznego duetu w postaci niebezpiecznego niszczyciela czołgów Strv. S1 i czołgu ciężkiego  Pz-Kpfw. B2 740 (f), na pewno znajdziecie w naszym sklepie coś ciekawego.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...