PanzerNews - kiedyś to było… specjalne wydarzenia na 1 kwietnia

kiedyś to było… specjalne wydarzenia na 1 kwietnia

Z okazji 1 kwietnia Wargaming przygotował ciekawe wydarzenia w swoich grach. Poczujesz nostalgię i przeniesiesz się w kosmos, aby spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy.

World of Tanks

„Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.” Jeśli tak twierdzisz to będziesz mógł to sprawdzić na własnej skórze. Przenieś się do 2011 roku dzięki World of Tanks Classic i sprawdź aktualizację 0.7.0 jeszcze raz! Od dziś do 3 kwietnia będziesz mógł zagrać w klasyczne World of Tanks i przekonać się czy rzeczywiście kiedyś było lepiej oraz doświadczyć odrobiny historii gier komputerowych. Po World of Tanks Classic można oczekiwać następujących możliwości:

  • 3 kultowe nacje – Z.S.R.R., Niemcy i USA oraz legendarny, mityczny Typ 59!
  • Klasyczna rozgrywka: Nie ma szóstego zmysłu, artyleria nie ogłusza, a lekkie czołgi dopiero co weszły do gry.
  • „Oldskulowa” fizyka: Zawiśnij na moście czy kamieniu, a czołgi nie jadą w dół zbocza. Dodatkowo są niewywracalne, nie odrywają się od podłoża, a zniszczonych jednostek nie da się przesunąć.
  • Czat publiczny: rozmawiaj z kolegami z drużyny i pozdrawiaj przeciwników na publicznym, wspólnym czacie.

Podczas tego wydarzenia cała ekonomia będzie uproszczona, aby gracze mogli szybko osiągnąć najpotężniejsze czołgi. Każdy z graczy dostanie wolne doświadczenie, złoto i kredyty do tego trybu. Za udział otrzymamy wyjątkową inskrypcję i emblemat nawiązującą do korzeni World of Tanks. Oczywiście ten tryb będzie na specjalnym, oddzielnym serwerze i unikatowym kliencie gry, co oznacza, że gracze chcący grać we współczesne World of Tanks będą mieli taką możliwość.

World of Tanks Mercenaries

Przygotuj się do opuszczenia atmosfery. W tym roku wraca specjalny czołg M24 Lunar, aby zabrać graczy do bitew 7 na 7 w warunkach ograniczonej grawitacji. Każdy gracz otrzyma wspomniany czołg oraz miejsce garażowe na czas wydarzenia. Podczas bitew na kosmicznych mapach (Księżyc i Mars) możliwy jest respawn po zniszczeniu czołgu. Aby zagrać w tryb kosmiczny należy go wybrać spośród innych trybów w menu. Gracze, którym ten czołg przypadnie szczególnie do gustu i chcieliby jeździć nim przez cały rok, będą mogli kupić maszynę w sklepie premium.

World of Tanks Blitz

Wyzwanie Sentinel to nowe wydarzenie dla mobilnych czołgistów. Jak sama nazwa wskazuje, wygrać można australijski czołg AC IV Sentinel. Od 11 do 18 kwietnia gracze będą rywalizować, zdobywać trofea i przechodzić kolejne etapy wyzwania, na którego końcu czeka wspomniany czołg. Po drodze gracze będą zdobywać specjalne i unikatowe przedmioty. Jakie? To na razie niespodzianka.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...