PanzerNews - kończymy świętowanie 10. jubileuszu...

kończymy świętowanie 10. jubileuszu...

...ale Wasza pancerna podróż nadal trwa!

Dowódcy! Obchody 10-lecia World of Tanks dobiegły końca. Spójrzcie wstecz i wspomnijcie, jak wiele wspaniałych chwil przeżyliście podczas świętowania!

To epickie przyjęcie urodzinowe było najdłużej trwającym wydarzeniem w historii naszej gry. Mieliśmy dla Was ponad 6 miesięcy nieustannych wydarzeń, ekskluzywne Zakrzywienia czasoprzestrzeni, intensywne misje jubileuszowe i inne niespodzianki. Dowiedzieliście się wielu ciekawostek z historii Waszej ulubionej gry i byliście świadkami głównych etapów jej tworzenia i ewolucji.

To było niesamowite przeżycie także dla naszego zespołu i mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, zbierając unikalne spersonalizowane style, pojazdy premium i kapitalne nagrody!

Czeka na Was feeria znakomitych wydarzeń!

Przyjęcie jubileuszowe już za nami, ale przed nami mnóstwo wspaniałych atrakcji, oferujących ekscytującą rozgrywkę, zupełnie nowe mechaniki i masę nagród! Wasza pancerna podróż dopiero się zaczyna, zatem zapnijcie pasy i przygotujcie się na szaleńcze bitwy i zaskakujące wydarzenia specjalne! Oto, co Was czeka w przyszłości.

Interaktywna wersja grafik na oficjalnej stronie WoT

1 2 3
Stalowy Łowca Etap 3. 4 Aktualizacja 1.10.1 5 Halloween 2020 6 Bitwy Rankingowe 2020-2021 7 Stalowy Łowca Etap Finałowy 8 Zasłużona nagroda 9

Dioramy czołgów w Wargaming Store

W sklepie czeka na Was jeszcze jedna, ostateczna niespodzianka. Wargaming Store udostępnił właśnie 5 modeli legendarnych czołgów w ekskluzywnym stylu jubileuszowym. Wszystkie modele są wykonane z metalu, w skali 1:72, z dołączoną malowaną drewnianą podstawką.

Ten zestaw to ucieleśnienie zamiłowania do szczegółów, nienagannego wykonania i pasji do gry. Z łatwością rozpoznacie te legendarne czołgi w scenerii wyjętej z gry. Doświadczeni dowódcy znajdą tam elementy zainspirowane fragmentami map, a cała kompozycja to hołd złożony trzeciej mapie w historii naszej gry, Himmelsdorf, która do teraz cieszy się uznaniem.

To idealny sposób na upamiętnienie jednej z najdonioślejszych okazji w historii Waszej ulubionej pancernej gry. W dodatku, każdy model posiada wysokiej jakości opakowanie, w którym znajdziecie specjalny kod bonusowy. Nie przegapcie swojej szansy – zapasy są bardzo ograniczone!

WYRAŹ SWOJĄ PANCERNĄ MIŁOŚĆ

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...