PanzerNews - konkurs: Škoda T 27

konkurs: Škoda T 27

Dowódcy, czas na mały konkurs, w którym główną nagrodą jest Škoda T 27! Nie kod na Škodę, nie Škoda z odzysku ani nie Škoda T 40, lecz najnowsza, czeska premka VIII tieru.
UWAGA: zgłoszenia konkursowe zamieszczajcie na forum WoT - LINK

Pomysł konkursu jest prosty i powiązany z Czeskimi Świętami. Waszym celem jest pokazanie, że uczestniczycie w tym wydarzeniu oraz napisanie reklamy Škody T 27. Reklama, czy raczej tekst prezentujący zalety czołgu NIE może być poważny, to czego nam trzeba to tekst w stylu sprzedawcy używanych samochodów, wujka Janusza mistrza taniej okazji itp itd. Pamiętajcie tylko, że Wasze zgłoszenie nie może łamać regulaminu forum!

Po co brać w tym udział, zapytacie? To proste: zwycięzca, który napisze najlepszy, najzabawniejszy tekst otrzyma Škodę T 27! Škoda ma bardzo mały przebieg, a oprócz tego, losowo wybiorę jeszcze jednego zwycięzcę spośród wszystkich, którzy nadesłali ważne zgłoszenia. Zasady: 
  • Konkurs zaczyna się w momencie ogłoszenia i kończy się w piątek o 14:00 czasu polskiego. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w piątek do końca dnia.
  • Zgłoszenia należy nadsyłać w formie odpowiedzi w tym wątku.
  • Zgłoszenie musi zawierać screena przedstawiającego Wasze osiągnięcia w Czeskich Świętach, oraz tekst ogłoszenia/reklamy.
  • Reklama musi mieć formę pisemną i nie może łamać regulaminu forum.
  • Ogłoszenie ma reklamować Škodę T 27. Im weselsze będzie, tym lepiej.
  • Każdy gracz może nadesłać JEDNO zgłoszenie.
Nagrody:  Autor najlepszego, najbardziej zabawnego wpisu otrzyma Škodę T 27. Oprócz tego, wyłoniony zostanie jeszcze jeden zwycięzca w drodze losowania. Poniżej możecie znaleźć przykładowego screena przedstawiającego postępy w Czeskich Świętach. Pamiętajcie, by w zgłoszeniu zamieścić Waszego screena!
Powodzenia! Naprawdę chcę przekazać te Škody w zamian za dobry tekst, więc śmiało i powodzenia! PS W razie pytań lub wątpliwości dajcie znać, tutaj czy na PW, najlepiej jeszcze przed wysłaniem zgłoszenia. Powodzenia! ź: forum WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...