PanzerNews - konto premium: koniec okresu przejściowego 1 września

konto premium: koniec okresu przejściowego 1 września

W kwietniu, jeszcze przed wprowadzeniem specjalnego konta premium WoT w aktualizacji 1.5, ogłoszono okres przejściowy podczas którego automatycznie przyznawano konto premium WoT, bez względu na to, w jaki sposób kupiliście bądź otrzymaliście standardowe konto premium.


Jak wspomnieliśmy wcześniej, konto premium WoT i standardowe konto premium to różne doświadczenie z gry, ale wiemy, że wielu z Was gra w różne gry naszej trylogii jednocześnie. Aby nie stawiać Was teraz przed wyborem, postanowiliśmy przez ograniczony czas po wprowadzeniu konta premium WoT zastosować specjalny okres przejściowy.

W tym czasie automatycznie przyznamy Wam konto premium WoT, bez względu na to, w jaki sposób kupiliście bądź otrzymaliście standardowe konto premium. Dla jasności spójrzmy na przykład.

Kupiliście lub otrzymaliście 1 dzień standardowego konta premium. Po zalogowaniu się do World of Tanks znajdziecie w swoim profilu 1 dzień konta premium WoT. W pozostałych grach naszej trylogii otrzymacie 1 dzień standardowego konta premium.

Pamiętajcie, że taka możliwość nie będzie trwać w nieskończoność, ale damy Wam wcześniej znać o jej zakończeniu.


Okres przejściowy kończy się 1 września 2019. Po tym czasie kupując zwykłe konto premium, specjalne konto premium WoT nie będzie już przyznawane. Zalety konta premium WoT:
  • Modyfikator do PD. Chcemy dać Wam dodatkową premię PD, oprócz tej, którą zdobywacie w bitwach. Dzięki kontu premium WoT będziecie mogli stosować mnożnik x3 i powiększać doświadczenie zdobyte w ostatniej zwycięskiej bitwie. Tego modyfikatora możecie używać kilka razy dziennie, kiedy tylko chcecie, grając pojazdami dowolnego poziomu i badać nowe pojazdy i ich moduły znacznie szybciej. Jednocześnie, jeśli nie wykorzystaliście mnożnika x2 (na przykład za pierwsze zwycięstwo), możecie dodatkowo wykorzystać premię x3 i od razu zdobyć 5x PD w jednej bitwie!
  • Magazyn rezerw. Zadbaliśmy o to, żebyście mieli wystarczającą liczbę kredytów do wciągającej i satysfakcjonującej gry, by móc bez obaw uzupełniać amunicję i materiały eksploatacyjne. Z kontem premium WoT 10% kredytów zdobywanych w bitwie trafi do specjalnego skarbca. To dodatkowa premia, która stanowi dodatek do Waszego dochodu z bitwy. Na przykład, jeśli zdobyliście 10 000 kredytów w bitwie, dzięki premii 10% otrzymacie ich 11 000. W rezultacie możecie zebrać do 750 000 kredytów tygodniowo. Co każde 7 dni, bez względu na to, czy macie konto premium WoT, skarbiec zostanie otwarty, a wszystkie kredyty z niego zostaną automatycznie przeniesione na Wasze konto.
  • Dzienne misje bojowe. Zbierajcie amunicję i popracujcie nad konfiguracją pojazdów! Posiadacze konta premium WoT będą mieli możliwość wypełniania kolejnych, specjalnych misji dziennych. Wypełnienie tych misji da Wam kredyty, obligacje i wiele innych. Dostaniecie do wypełnienia ciekawe i wymagające zadania, które dodadzą różnorodności Waszej grze i przy okazji pozwolą wygrać mnóstwo nagród!
  • Premie dla plutonów. Jeszcze więcej kredytów i doświadczenia! Grajcie ze znajomymi w plutonie, to nie tylko świetna zabawa, ale także bardzo dochodowy sposób gry. Wraz z nadejściem konta premium WoT całkowicie zmienimy premie doświadczenia za grę w plutonie. W rezultacie taka premia nie będzie zależała od poziomu pojazdu, wyniku bitwy ani tego, czy macie konto premium WoT, czy nie. Teraz grając w plutonie, zawsze będziecie zdobywać +15% PD. Skoro już mowa o nowej funkcjonalności konta premium WoT, powinniśmy też wspomnieć o premii kredytów. Jeśli co najmniej jeden gracz w plutonie posiada konto premium WoT, zyska on +15% kredytów za każdą bitwę, a ten, który go nie posiada, otrzyma +10% kredytów.
  • Czarna lista map. Jak już wcześniej wspominaliśmy, już niedługo wprowadzimy możliwość tworzenia czarnych list map. Teraz będziecie mogli zablokować jedną wybraną przez siebie mapę i omijać ją w kolejce mechanizmu losującego. Ale wszyscy posiadacze konta premium WoT będą mieli dodatkowe miejsce na tej liście, czyli będziecie mogli zablokować łącznie 2 mapy. Grajcie tylko na mapach, które lubicie!
Wot Prem Vs Wg Prem Infographics Plź: WoT Express
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...