PanzerNews - Letnie wyprzedaże powracają!

Letnie wyprzedaże powracają!

Mamy nadzieję, że czerpiecie z lata pełnymi garściami i korzystacie ze słonecznej pogody, spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Pragniemy jeszcze bardziej umilić Wam tę porę roku czymś naprawdę dobrym. Jak lody, ale lepszym! Ponieważ jedyne, co stopnieje podczas Letniej wyprzedaży od 14 lipca do 23 lipca to ceny gorących pojazdów premium.

Zasady

Jeśli nie znacie jeszcze zasad Letnich wyprzedaży, są one następujące: będziecie otrzymywać po jednej ofercie na dzień, przez 10 dni, i będzie ona dostępna przez 24 godziny, a następnego dnia nadejdzie nowa oferta-niespodzianka [dokładnie o 08:00 CEST (UTC+2)]. Ostatnia z tych ofert zostanie opublikowana 23 lipca i będzie dostępna przez tydzień, zatem zróbcie trochę miejsca w garazach! Większość dziennych ofert będzie dostępna zarówno w sklepie w grze jak i w Sklepie premium. W tym drugim dorzucimy trochę więcej fantów (więcej szczegółów poniżej). Co więcej, każdego dnia, poczynając od 13 lipca dostępna będzie misja umożliwiająca wygranie jeszcze więcej cennych fantów!

Oferta dzienna

Sprawdzajcie Letnie wyprzedaże codziennie, aby odkrywać nowe oferty dzienne!

Interaktywny kalendarz na oficjalnej stronie WoT

1

Istnieje wiele sposobów na śledzenie bieżących Letnich wyprzedaży.

 • Po wejściu do gry po raz pierwszy w danym dniu zobaczycie ofertę dzienną.
 • Możecie też odwiedzić sklep w grze i kliknąć na interaktywny baner w zakładce "Specjalne".
 • Kliknięcie na stoisko z kalendarzem w Waszych garażach także przekieruje Was do Letnich wyprzedaży.

Misja dnia

Śledzenie ofert dziennych w kliencie gry jest bardzo ważne, ponieważ tam możecie otrzymać swoje misje dnia. Kliknijcie przycisk Misja dnia, aby przyjąć i wypełnijcie ją, by zdobyć miłą dokładkę fantów w grze. Te zaś umilą Wam rozprawianie się z nowiutkimi czołgami prosto z fabryki, którymi inni gracze przemierzają pole bitwy.

Pamiętajcie, że misję dnia można przyjąć w wyskakującym okienku po wejściu do gry po raz pierwszy w danym dniu lub w dowolnym momencie przez stoisko z kalendarzem w Waszych garażach.

Dodatkowe doładowania

Większość promocji z Letnich wyprzedaży (tych ze sklepu w grze lub ze Sklepu premium) będzie zawierała pojazd premium z załogą wyszkolona w 100%, miejscem w garażu i misją 5x PD. Co więcej, zestawy ze sklepu premium będą oferowały dodatkową zawartość. Tym razem będą to trzy elementy wyposażenia już zamontowane w pojeździe, za darmo. Konkretny typ wyposażenia rożni się w przypadku poszczególnych pojazdów i jest dobrany tak, by ulepszyć ich skuteczność. Jeśli wolicie inną konfigurację, możecie wykorzystać jeden lub więcej z trzech zestawów demontażowych oferowanych za darmo wraz z każdą ofertą dzienną w Sklepie premium.

Rekompensata

Zakup zestawu zawierającego pojazd, który już posiadacie wiąże się z rekompensatą:
 • Jeśli zestaw został zakupiony w grze:
  • Miejsce w garażu
  • Misja bojowa
  • Równowartość pojazdu w złocie*
*W tym przypadku załoga nie zostaje nadana.
 
 • Jeśli zestaw został kupiony w Sklepie premium:
  • Wszystkie przedmioty w zestawie, oprócz pojazdu
  • Równowartość pojazdu w złocie

Śledźcie oferty każdego dnia, aby nie przegapić czołgu swoich marzeń, Dowódcy!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...