PanzerNews - Linia Frontu: ostateczna bitwa w 10. odcinku

Linia Frontu: ostateczna bitwa w 10. odcinku

Ostatni odcinek Linii frontu sezonu 2019 rozpocznie się 18 listopada, 06:00 CET i będzie dostępny do 25 listopada, 03:00 CET (UTC+1). Tym razem dostaniecie ostatnią w sezonie szansę na udział w epickich bitwach 30v30 oraz na wygranie góry nagród, wraz ze wspaniałymi czołgami-nagrodami!

ZASADY LINII FRONTU

10. odcinek Linii frontu już wkrótce się rozpocznie. Mamy serdeczna nadzieję, że dobrze się bawiliście grając w Linię frontu i już ciężko pracujemy nad nowymi wielkimi planami dla tego trybu.

W międzyczasie przypominamy, że nadal macie okazję dostać w swoje ręce imponujące pojazdy dostępne w obecnym sezonie. Jeśli jeszcze nie macie czołgu-nagrody, czas najwyższy wskoczyć w wir walki i zdobyć jak najwięcej fantów w ostatnim odcinku Linii frontu! Jeszcze raz spójrzmy na każdy pojazd osobno.

  1. STA-2: Wszechstronny japoński czołg średni. Dzięki jego zbalansowanej manewrowości, sile ognia i kątom obniżenia działa, STA-2 jest świetnym pojazdem wsparcia.
  2. WZ-111: Chiński czołg ciężki zadający wysokie uszkodzenia na strzał oraz posiadający dobrą mobilność i przyzwoity pancerz. Skuteczny przeciwko ciężkim i średnim czołgom.
  3. Emil 1951: Pierwszy w historii szwedzki czołg ciężki VIII poziomu z automatycznym mechanizmem ładującym. Posiada przyzwoity pancerz przedni oraz zadaje dobre uszkodzenia alfa oboma typami pocisków: standardowymi i specjalnymi.
  4. AE Phase I: Wyjątkowy amerykański czołg ciężki IX poziomu z rozdzielonymi gąsienicami i wbudowanym Dużym zestawem naprawczym. Posiada solidną, odbijającą pociski wieżę i celne działo osiągające dobre wartości dla pionowych kątów oraz penetracji.

Ci opancerzeni wojownicy warci są Waszego wzmożonego wysiłku, więc nie przegapcie okazji, aby dodać ich do Waszej kolekcji!

Wymieńcie punkty prestiżu na złoto i obligacje

Po ukończeniu sezonu będziecie mogli wymienić Wasze pozostałe punkty prestiżu na nagrody, niezależnie od tego, czy starczy Wam ich na kupienie czołgu-nagrody, czy nie.

Kurs wymiany będzie się prezentował następująco:

1 punkt prestiżu = 300 szt. złota i 100 obligacji

Możecie wymieniać Wasze punkty prestiżu w oknie wyboru czołgów w interfejsie Linii frontu. Spójrzcie sami:

 
 

Będziecie mogli zamieniać punkty prestiżu już od momentu zakończenia 10. odcinka Linii frontu, począwszy od 25 listopada 2019 (02:05 UTC), aż do 10 grudnia 2019 (02:00 UTC). Jeśli nie zdążycie wymienić ich przed upływem tego czasu, Wasze punkty prestiżu zostaną automatycznie zamienione na złoto i obligacje.

Użyjcie Waszego funduszu na wypożyczenia, aby powiększyć Wasza kolekcję czołgów!

Jeśli wydaliście w tym roku złoto na pojazdy do wypożyczenia, zostały one zgromadzone w specjalnym funduszu. Możecie nadal użyć go w ramach zniżki, kupując którykolwiek z 11 oryginalnych czołgów do wypożyczenia w tym sezonie Linii frontu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to najlepszy czas, aby poszerzyć Waszą kolekcję, korzystając ze zniżek! Jeśli nie zużyjecie Waszych funduszy do 10 grudnia 2019 (02:00 UTC), zostaną one wykasowane.  

Rekompensata za rezerwy osobiste w Linii frontu

Jeśli nadal posiadacie rezerwy osobiste pod koniec sezonu 2019, otrzymacie rekompensatę tych zakupionych za złoto. Rekompensata zostanie przyznana automatycznie w dniu 25 listopada 2019 (02:05 UTC). Na przykład, jeśli zostało Wam 10 rezerw, a 5 z nich kupiliście za złoto, pod koniec sezonu otrzymacie zwrot kosztów kupna 5 rezerw. Wszystkie niewykorzystane darmowe rezerwy znikną.
Jeśli posiadaliście zarówno zakupione jak i darmowe rezerwy w Waszym skarbcu i jeśli korzystaliście z obu, założymy, że najpierw użyliście tych drugich. Na przykład, jeśli mieliście 5 kupionych i 5 darmowych rezerw i wykorzystaliście 5 z nich, to założymy, że użyliście tylko tych darmowych. W związku z tym otrzymacie rekompensatę za 5 rezerw.

Do zobaczenia w następnym sezonie Linii frontu!

W imieniu całej załogi Linii pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wobec każdego z Was. Staraliśmy się miło Was zaskoczyć w naszym najbardziej epickim trybie World of Tanks i będziemy Was oczekiwać w odświeżonej Linii frontu w następnym roku – możecie się spodziewać jeszcze więcej nagród i atrakcji. Mamy już kilka pomysłów na to, jak sprawić, by ten tryb stał się jeszcze bardziej ekscytujący, zatem zostańcie z nami – więcej szczegółów opublikujemy, jak tylko pojawią się nowe informacje!

Chcielibyśmy także ogłosić, że sezon 2019 zostanie oficjalnie zamknięty 10 grudnia 2019 (02:00 UTC), a Linia frontu będzie miała przerwę aż do następnego roku.

Do zobaczenia w sezonie 2020 i powodzenia na polu bitwy!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...