PanzerNews - Linia Frontu: przełamcie własne granice w 9. odcinku

Linia Frontu: przełamcie własne granice w 9. odcinku

Dziewiąty odcinek Linii frontu 2019 rozpocznie się 14 października o 7:00 CEST i potrwa do 21 października o 4:00 CEST (UTC+2). Nadchodzi sposobność na doświadczenie epickich bitew w formacie 30 na 30, wygrywanie ogromu nagród i granie o wyjątkowe czołgi-nagrody!

Mamy również pewne wiadomości o ostatnim odcinku Linii frontu. Odbędzie się on pomiędzy 18 listopada, 6:00 CET i 25 listopada, 3:00 CET (UTC+1).

Zasady Linii frontu  

Bębny wojny wybrzmiewają z całą mocą, Dowódcy!

Dziewiąty odcinek Linii frontu przybliża Was do niedostępnych poza tym wydarzeniem czołgów-nagród, w tym unikalnego AE Phase I. Jeżeli nie udało Wam się do tej pory pozyskać innych pojazdów-nagród, to nie będzie lepszego momentu na dołączenie i skorzystanie ze wszystkich okazji jakie przynosi ze sobą przedostatni odcinek Linii frontu!

Tak jak w poprzednich dwóch odcinkach, będziecie mieli możliwość przyspieszenia postępów dzięki rezerwom osobistym. Możecie zdobyć maksymalnie 20 rezerw – 10 za ukończenie specjalnych misji bojowych w ciągu tygodnia poprzedzającego nowy odcinek i 10 dostępnych za złoto w sklepie w grze. Koszt jednej rezerwy w sklepie wynosi nadal 250 szt. złota. Walczcie na Linii frontu, używajcie rezerw osobistych i szybciej docierajcie do nagród!

AE Phase I: Ten drapieżnik wart jest harówki!

W poprzednim epizodzie, tylko naprawdę zaprawieni w boju dowódcy zdołali zdobyć tę dostępną tylko w Linii frontu bestię. Tym razem czołg będzie osiągalny dla większej liczby graczy, nie przegapcie więc okazji na zaparkowanie tego amerykańskiego ciężkiego czołgu specjalnego IX poziomu z czterema gąsienicami w Waszych garażach!

Phase1

Zawiera darmowy, wbudowany materiał eksploatacyjny Duży zestaw naprawczy, dzięki któremu AE Phase I osiąga wyjątkowy poziom taktycznej wszechstronności. Sprawdza się w snajperce, niezły jest we wszczynaniu bójek i wychodzi zwycięsko z pojedynków 1 na 1. Jego działo, przy wsparciu dobrej szybkostrzelności, sieje poważne zniszczenie. Pamiętajcie: Posiadanie mocnego pancerza nie predysponuje AE Phase I do ataków frontalnych, więc w dalszym ciągu będziecie musieli wyczekać odpowiedniego momentu na zadanie uszkodzeń, prawdopodobnie pozostając gdzieś pomiędzy pierwszą a drugą linia ataku.

Kraftwerk: Egzamin zdany!

Poprzedni odcinek był testem nowej mapy: Kraftwerk. Odtworzona w zimowej scenerii mapa zawiera zróżnicowany krajobrazu i historyczne budynki. Ciągle analizujemy Wasze opinie, ale już zlokalizowaliśmy obszary, gdzie naniesiemy poprawki.

W szczególności odcinek 8. wykazał, że drużyna prowadząca działania obronne posiadała pewną przewagę nad atakującymi, głównie z powodu trudności w przechwyceniu stref A, B oraz C. By uczynić grę bardziej sprawiedliwą i zbalansowaną, odrobinę przerobiliśmy ukształtowanie tych sektorów. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Strefa A A 966t7im

 1. Poprawiono zarośla, załatano luki.
 2. Dodano zarośla przy moście obok drogi i zorganizowano do nich dostęp.
 3. Przemieszczono most i sąsiadujące obiekty, dodano domy w wiosce.
 4. Łatwiej teraz podjechać na zbocze.
 5. Postument z traktorem został odrobinę powiększony.
 6. W skutek przemieszczenia mostu (punkt 3), w wiosce dodano kolejną ulicę z kilkoma domami.

Strefa B B MLpMvuD

 1. Ściany ruin zostały rozmieszczone by ułatwić ostrzał broniących.
 2. Składowisko odpadów w zamku przemieszczono, oraz zmieniono ścianę.
 3. Dodano zarośla, by pomóc drużynie atakującej.
 4. Dodano schron.
 5. Wieżę w ruinach wysunięto do przodu, by trochę utrudnić ostrzał.

Strefa C C A5QR689

 1. Zwiększono obszar zabetonowany, co pogorszyło pozycje obrońców i stworzyło dodatkowy balkon na atak.
 2. Wydłużono dojazd do stanowisk ogniowych.
 3. Dodano betonowe przeszkody redukujące strefy ostrzału atakujących z mostu.
 4. Usunięto betonowe przeszkody.
 5. Pozbyto się zarośli.

Ostatecznie, przerobiono oświetlenie mapy, by nie męczyło wzroku graczy.

Mapa Kraftwerk posiadała niedociągnięcia, ale żadne z nich nie było krytyczne, więc mapa pozostanie w puli. Nie ustawajcie w jej eksplorowaniu, szlifujcie swoje umiejętności, taktyki drużynowe i zdobywajcie epickie medale oraz inne nagrody!

Koszulka Linii Frontu

Nie możesz przestać grać w Linię frontu? Ubierz naszą najnowszą koszulkę, by wszystkim to pokazać! Widać na niej dwie drużyny po 30 graczy, którzy toczą bój w tym epickim trybie gry.

ZGARNIJ JĄ  

 
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...