PanzerNews - Linia Frontu: przygotujcie się na drugi odcinek

Linia Frontu: przygotujcie się na drugi odcinek

Odcinek 2. Linii frontu 2019 rozpocznie się 11 marca o godzinie 6:00 i będzie trwać przez jeden tydzień, do 18 marca o godzinie 3:00. To Wasza szansa na wzięcie udziału i przeżycie epickich bitew 30 na 30, wygranie mnóstwa nagród i dołączenie do wyścigu o wspaniałe czołgi-nagrody!

Mamy też trochę informacji o odcinku 3. Rozpocznie się o godzinie 7:00, 15 kwietnia i będzie trwać do godziny 4:00, 22 kwietnia. Przygotujcie się na jeszcze więcej epickich bitew!

O wszystkich szczegółach, w tym o nagrodach i konkretnych specyfikacjach, dowiecie się z naszego specjalnego artykułu „Linia frontu: zasady”

ZASADY

Po pierwszym odcinku Linii frontu 2019 dostaliśmy od Was wiele opinii. Cieszy nas to, że Linia frontu dodała różnorodności Waszym codziennym działaniom bojowym w bitwach losowych, oraz że większość z Was była bardzo aktywna, gdy ten długo wyczekiwany tryb gry znów stał się dostępny.

Co więcej, nasze statystyki jasno pokazują, że większość z Was, posiadających pojazdy VIII poziomu, regularnie walczyło na Linii frontu i grało przez cały pierwszy odcinek. Tak trzymać, dowódcy! Nie możemy się doczekać, by znowu zobaczyć Was w bitwie!

Odcinek 2. to pierwsza okazja na zgarnięcie czołgu-nagrody!

W drugim odcinku możecie osiągnąć IV poziom prestiżu, co jest maksymalnym poziomem na tę chwilę. Dochodząc do tego poziomu, będziecie mogli dostać pierwszy czołg-nagrodę, STA-2. Umieszczony na VIII poziomie, jest to wszechstronny japoński czołg wsparcia z dobrą równowagą między mobilnością a siłą ognia. Zbierzcie swe siły i przygotujcie się do 2. odcinka!

Nie zapomnijcie jednocześnie o tym, że postępy w Linii frontu pozwolą Wam zdobyć również inne groźne czołgi, w tym:
  • VIII WZ-111 , chiński czołg ciężki o dużych uszkodzeniach na minutę i pochylonym pancerzu,
  • VIII EMIL 1951 , dostępny wyłącznie w Linii frontu pojazd z automatycznym systemem ładowania,
  • Tajny pojazd IX poziomu.
Lecz wybierajcie nagrody mądrze, bo punktów prestiżu nie wystarczy na wszystkie cztery!
Uwaga: Cały czas obserwujemy statystyki, Wasze opinie i ogólne działanie przerobionej Linii frontu na wszystkich serwerach. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie dotyczące tego, jak poprawić Wasz ulubiony tryb, koniecznie opiszcie je na forum. Jeśli macie jakieś pilne pytania dotyczące Zasad, zapytajcie nas, a postaramy się na nie odpowiedzieć w przyszłych artykułach.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...