PanzerNews - Linia Frontu: rezerwy osobiste na doświadczenie

Linia Frontu: rezerwy osobiste na doświadczenie

Skorzystajcie z rezerw osobistych dla Linii Frontu, by ułatwić zdobywanie punktów doświadczenia i lepszych wyników. Rezerwy pomogą przyspieszyć Wasze postępy bez względu na to, kiedy dołączyliście do wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Sezon wielkich bitew „Linii frontu” trwa w najlepsze. Bitwa za bitwą, dzień za dniem, walczycie o wielkie nagrody tego wydarzenia. Tylko najbardziej cierpliwi i zdeterminowani dotrwają do jego końca, ale wiemy, że niektórzy gracze dołączyli do wydarzenia po jego rozpoczęciu. Im później to zrobili, tym trudniej jest gonić wyniki innych i zdobywać nagrody.

Poczynając od 7. odcinka, otrzymacie szansę, aby przyspieszyć swoje postępy. Pomogą Wam w tym rezerwy osobiste dla doświadczenia „Linii frontu”. Podwoją one ilość zdobywanego doświadczenia w bitwie. Rezerwa będzie aktywna przez godzinę. Pozostanie aktywna, nawet jeśli wygaśnie w połowie bitwy, a więc droga do nagród będzie znacznie szybsza.

Nowy odcinek zacznie się 19 sierpnia, ale przygotujcie się do niego z wyprzedzeniem. Od 12 sierpnia będzie można zdobyć do 10 rezerw osobistych na doświadczenie „Linii frontu”, wypełniając proste misje w bitwach losowych. Od 19 do 26 sierpnia będą również dostępne zestawy z jedną, trzema i sześcioma rezerwami osobistymi. Kupujcie je za złoto w sklepie w grze. Każdy z zestawów można kupić tylko raz. Pamiętajcie, że można zyskać łącznie 20 rezerw osobistych: 10 za misje i 10 w sklepie. Aby skorzystać ze wspomnianej rezerwy, udajcie się do odpowiedniej sekcji w magazynie. Włączcie ją i ruszajcie do boju! Za jednym razem można użyć tylko jednej rezerwy dla doświadczenia „Linii frontu”. Po bitwie zobaczycie na pasku postępów jak wiele punktów zdobyliście przy pomocy tego doładowania.

Walczcie na „Linii frontu”, użyjcie nowych rezerw i szybciej zgarniajcie nagrody!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...