PanzerNews - Mapa Globalna: Świt Przemysłu, cz.I

Mapa Globalna: Świt Przemysłu, cz.I

Pojawiły się pierwsze konkretne informacje dotyczące nowego styczniowego wydarzenia na Mapie Globalnej. 0 Jak można zobaczyć na powyższej grafice, wydarzenie rozpocznie się 14 stycznia 2020 i potrwa do 28 stycznia 2020 (14 dni).

Niebawem zacznie się epoka przemysłowa, a wraz z nią nadejdzie Świt Przemysłu, czyli ekscytujące wydarzenie na Mapie Globalnej ze świeżymi mechanikami i wspaniałymi nagrodami, w tym unikalny styl 3D dla czołgu Object 907 o nazwie Grafit.

Szczegóły:

  • Bitwy 10vs10 i 15vs15 na X: walcz o dominację na trzech frontach różniących się rozmiarami, by zdobyć różne poziomy bonusów i Punktów Sławy.
  • Maszyna rzemieślnicza: zbieraj zasoby podczas bitew i wykorzystaj je by złożyć ekskluzywne (dla CW) czołgi premium VII lub VIII poziomu.
  • Eksperymentalne moduły: ulepsz wydajność swoich czołgów w bitwach na Mapie Globalnej za pomocą zestawu specjalnych modułów. Upewnij się, że wykorzystasz je mądrze - zasoby są ograniczone, a kiedy się skończą, każdy moduł zostanie zużyty niezależnie od tego, czy pojazd przetrwał bitwę.

Na razie nie ma informacji, czy będzie możliwość zdobycia czołgów X poziomu (Object 907, T95/FV4201 Chieftain, VK 72.01 (K) itd.).

Więcej informacji o stylu 3D dla Ob.907 znajdziecie tutaj: klik.

O jakie ekskluzywne czołgi premium może chodzić?

ź: WoT Express

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...