PanzerNews - Matchday: stawiajcie prognozy i wygrywajcie nagrody

Matchday: stawiajcie prognozy i wygrywajcie nagrody

Nasza gra z przewidywaniem wyników „Matchday” powraca z kolejnym meczem pomiędzy najlepszymi europejskimi klubami od 6 sierpnia do 23 sierpnia.

POSTAW PROGNOZĘ MATCHDAY

Czym jest Matchday?

 1. Każdego tygodnia możecie postawić prognozę wyników meczy piłkarskich poprzez stronę Matchday.
 2. Wypełnijcie prostą misję zanim zacznie się mecz, aby autoryzować Waszą prognozę.
 3. Za poprawne prognozy otrzymacie nagrodę w postaci zestawu przedmiotów w grze, które będą się zmieniać co tydzień.
 4. Co tydzień odblokowujcie i kupujcie żeton Zawodnika, aby móc postawić dodatkowe prognozy.

Uwaga: Po wskazaniu wstępnej tygodniowej prognozy otrzymacie prostą misję do wypełnienia, zanim zacznie się mecz. Wraz z aktywowaniem misji pojawi się ona w grze i będziecie mogli śledzić Wasze postępy w zakładce „Misje” w kliencie gry. Misja znajdzie się w dziale „Liga piłki nożnej WoT”.

Drużyna/y, które wybierzecie muszą wygrać, abyście otrzymali nagrody. Remis będzie traktowany jako przegrana drużyn/y.

Czym jest żeton Zawodnika?

Zarabiajcie więcej! Odblokujcie 3 dodatkowe prognozy na tydzień z użyciem żetonu Zawodnika, który można nabyć w Sklepie premium w specjalnym zestawie zawierającym 5 500 złota oraz darmowy żeton, lub przez wypełnienie misji w grze.

Jeśli Wasza 1 darmowa prognoza i 3 dodatkowe prognozy z żetonem zawodnika się sprawdzą, otrzymacie 4 zestawy nagród w jednym tygodniu!

Co więcej, możliwości prognozy, które daje żeton Zawodnika nie muszą być aktywowane poprzez misję! Możecie typować swoich zwycięzców od momentu otrzymania żetonu.

Misje żetonu Zawodnika

Nagroda
 •  1 żeton Zawodnika dla trzech dodatkowych prognoz
Cel
 • Wygrać 10 bitew jednego dnia
Ograniczenia
 • Tylko w bitwach losowych
 • Raz dziennie
 • Tylko jeden żeton na tydzień

Oferta: żeton Zawodnika za 80,21 PLN

 • 5 500 złota
 •  1 żeton Zawodnika

Uwaga:Jeśli już wskazaliście swoją prognozę przed otrzymaniem żetonu Zawodnika, nadal będziecie musieli ją uaktywnić poprzez misję. Jednak jeśli dostaniecie swój żeton przed wskazaniem prognoz, żadna z nich nie będzie wymagała aktywacji!

Specjalny status uzyskany dzięki żetonowi Zawodnika ważny jest jedynie dla bieżącego tygodnia spotkaniowego i traci ważność o 23:59 UTC w niedzielę po jego otrzymaniu. Na przykład, jeśli otrzymacie żeton Zawodnika w czwartek, straci on ważność w niedzielę 23:59 UTC tego samego tygodnia. Co więcej, nie można skumulować kilku żetonów Zawodnika w tym samym tygodniu. Jeśli już otrzymaliście żeton z zestawu, nie otrzymacie dodatkowego żetonu z misji i na odwrót.

Zatem nie zwlekajcie i ruszajcie na stronę Matchday, aby wskazać swoją pierwszą prognozę i zapoznać się z pełną listą nagród.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...