PanzerNews - Najemnicy dołączają do Mapy Globalnej

Najemnicy dołączają do Mapy Globalnej

Oficjalnie z serwera EU: Od 21 stycznia do 4 lutego na mapie globalnej zagości ważne wydarzenie. Najlepsi stratedzy i dowódcy klanów będą mieli szansę współzawodniczyć w planowaniu i taktyce, aby zawalczyć o zacną pulę nagród. Każdy uczestnik będzie mógł wybierać spośród przeróżnych nagród: obligacji, konta premium, kredytów, stylów, kamuflaży, emblematów i rezerw osobistych.

Oprócz tego, najlepsi gracze będą mieli niezłą okazję do wymiany obligacji na jeden z sześciu pojazdów X poziomu, wśród których znajduje się brytyjski ciężki czołg-nagroda T95/FV4201 Chieftain.

Jak to działa?

W przeciwieństwie do poprzednich wydarzeń na mapie globalnej, wydarzenie Najemnicy wyróżnia się w jeden zasadniczy sposób: szybkość zdobywania osobistych punktów sławy zależy od graczy, a nie od oficera klanu. Gracze będą musieli podejmować decyzje i wybierać pomiędzy wymianą osobistych punktów sławy na premie w celu zwiększenia szybkości ich zdobywania, a zatrzymaniem swoich osobistych punktów sławy i wydaniem ich na przeróżne nagrody po zakończeniu wydarzenia.

Oficerowie klanowi będą musieli się skupić na strategicznej części wydarzenia Najemnicy, która przypomina wydarzenie Wyścig zbrojeń: pole bitwy zostanie podzielone na trzy kolejne fronty, które będą się różnić rozmiarem, premiami i liczbą punktów sławy, które można zdobyć. Dowódcy klanów będą musieli decydować o tym, jak rozdzielić punkty sławy: mogą je albo skumulować albo zaryzykować i wydać na różne premie w laboratorium. Premie będą zwiększać szybkość zdobywania punktów sławy lub zapewniać inne korzyści strategiczne.

Wszystkie bitwy są rozgrywane w formacie absolutnym, 15 na 15 pojazdami X poziomu.

System nagród

System nagród znacząco dopracowano do wydarzenia Najemnicy. Jest to pierwszy raz, kiedy gracze będą mieli możliwość wybrania nagród w zależności od zdobytych osobistych punktów sławy.

Nagrody zostaną przyznane w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu. Jednocześnie, koszt pojazdu-nagrody będzie określony w oparciu o liczbę punktów sławy zdobytą przez gracza na miejscu 10 000  powiększoną o 4 000 obligacji. W rezultacie gracze zajmujący wysokie miejsca będą mogli oprócz pojazdu wybrać dodatkowe nagrody. Gracze, którym nie uda się zakwalifikować wśród najlepszych 10 000 graczy będą mogli wymienić swoje osobiste punkty sławy na obligacje, dni konta premium, kredyty i inne nagrody. Jednocześnie, im więcej punktów sławy ktoś zdobył w czasie wydarzenia w grze, tym więcej nagród może otrzymać.

Poza tym, osoby, które wejdą do Alei Sław, ale nie zdobędą wystarczająco dużo punktów sławy, będą mogły wziąć udział w aukcji za obligacje i rywalizować o kolejne 400  pojazdów-nagród.

Oprócz możliwości wybrania nagród, istnieją również tradycyjne nagrody za miejsca osiągnięte w Alei Sław: obligacje. Nagroda osobista będzie zależeć nie tylko od liczby punktów zdobytych przez graczy, ale również od udanych działań ich klanów. Gracze otrzymają bazową nagrodę za swoje miejsce z odpowiednim mnożnikiem zależnym od miejsca, które zajął klan.

System nagród pozostanie podobny do tego z Wyścigu zbrojeń. Klany otrzymują złoto do skarbca klanu oraz wspomniany powyżej mnożnik dla graczy klanu.

Dodatkowo, podobnie jak w poprzednich wydarzeniach w grze, gracze będą mieli szansę otrzymać styl „Błyskawica” i odznakę „Legenda mapy globalnej”.

Nagrody dla graczy za zajęcie miejsc w Alei Sław

Obligacje Otrzymywane przez 75% graczy, którzy przekroczyli minimalny próg punktów i doświadczenia; nagroda zostanie zwiększona zależnie od miejsca zajętego przez klan.
Unikalne odznaki, które mogą być wyświetlane w bitwach Legenda Mapy Globalnej Bohater operacji  „Najemnicy”   Za wyjątkową skuteczność w wydarzeniu 1% najlepszych graczy będących członkami 1% najlepszych klanów w klasyfikacji klanów otrzyma wyjątkową odznakę — Bohater mapy globalnej. 10% najlepszych graczy w klasyfikacji osobistej otrzyma odznakę Najemnik, niezależnie od wyniku ich klanu.
Styl „Błyskawica” 10% najlepszych graczy według zdobytych osobistych punktów sławy otrzyma unikalny styl „Błyskawica” (powiązany z krajem wybranego pojazdu).
Unikalne medale Najlepszy gracz Najlepszych 10 graczy Najlepszych 100 graczy Uczestnik Gracze otrzymają zestaw medali jako nagrody pamiątkowe.

Zestaw stylizacyjny: Błyskawica

STYL „BŁYSKAWICA”

Nagrody, które gracze mogą otrzymać w zamian za zdobyte punkty sławy

Jeden z 6 pojazdów klanowych X poziomu
Nagrody w wysokości do (na konto):
Obligacje 3 000
Style i kamuflaże 2x Styl „Weteran” 2x Styl „Cyfrowy klanowy” 2x Kamuflaż „Cyfrowy klanowy” (na każdą porę roku)
Emblematy Zestaw emblematów klanowych
Kredyty 3 350 000
Konto premium 20 dni
Rezerwy osobiste. 48x Rezerwa osobista

Nagrody klanowe

Klany otrzymają ponad 8 415 000 złota do swoich skarbców. Poza tym członkowie klanów otrzymają mnożnik do swoich osobistych nagród w obligacjach w zależności od miejsca, które ich klan zajął w Alei Sław.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...