PanzerNews - najlepsze powtórki tygodnia

najlepsze powtórki tygodnia

Edycja EU.

Kolejny tydzień oznacza kolejne głosowanie na najlepszą powtórkę! Obejrzyjcie 5 fantastycznych powtórek w dzisiejszym odcinku na naszym kanale YouTube. Wszystkie te powtórki przesłane zostały przez członków społeczności, którzy otrzymali wyjątkowo rzadki styl BRW w nagrodę za zakwalifikowanie się do programu. Chcecie stać się jednymi z tych szczęśliwców? Instrukcje znajdziecie poniżej.

Dwoje finalistów otrzymało dodatkowe 2 500 złota. Teraz liczą na Wasza przychylność. Obejrzyjcie ten odcinek i zadecydujcie, który dowódca zasługuje na premię 500 złota.

Nie zapomnijcie kliknąć przycisku subskrypcji oraz dzwonka, aby nie przegapić kolejnego odcinka!

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Glosujcie na najlepszą powtórkę tego tygodnia!

Do 10 sierpnia zagłosujcie na najlepszą powtórkę tego tygodnia na forum.

GŁOSUJ TERAZ

Macie niesamowitą powtórkę wartą 2 500 złota, która dostanie się do programu? Wykonajcie te proste kroki, a może znajdziecie się wśród najlepszych graczy World of Tanks eksponujących swoje umiejętności w nadchodzącym filmie.

  1. Wejdźcie na stronę wotreplays.eu i zalogujcie się, używając danych Waszego konta
  2. Prześlijcie wybraną powtórkę Waszej niesamowitej rozgrywki przy pomocy pomarańczowego przycisku Upload
  3. Nadajcie Waszemu filmikowi wpadający w ucho tytuł i w polu opisu uzasadnijcie, dlaczego uważacie, że powinien się zakwalifikować do programu
  4. Po przesłaniu filmu, kliknijcie przycisk Contests/ Replay Controls, który znajdziecie nad podglądem rozgrywki, i wybierzcie opcję BRW, aby przesłać swoją powtórkę do tego konkursu.

To wszystko, co musicie zrobić. Potem możecie już tylko trzymać kciuki za powodzenie Waszego filmu.

Nadszedł czas, aby zabłysnąć na polu bitwy. Wybierzcie swój ulubiony czołg, upewnijcie się, że macie włączoną opcję powtórek w kliencie gry i wjeżdżajcie na pole bitwy, aby przeprowadzić następną spektakularną pancerną akcję. Z niecierpliwością czekamy na przesłane przez Was filmy i, kto wie, może znajdziecie się wśród wyróżnionych graczy w jednym z kolejnych odcinków!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...