PanzerNews - najlepsze powtórki tygodnia

najlepsze powtórki tygodnia

Edycja EU.

Witajcie w 118. odcinku „Najlepszych powtórek tygodnia”! Zobaczcie 5 niecodziennych powtórek, które wybraliśmy do dzisiejszego odcinka na naszym kanale YouTube. Wszystkie powtórki przesyłane są przez członków społeczności. W nagrodę za wejście do programu ich autorzy otrzymują niesamowicie rzadki styl BRW. Chcielibyście znaleźć się wśród tych szczęśliwych graczy? O tym jak wziąć udział przeczytacie poniżej.

Poza stylem dwójka finalistów otrzymała również 2 500 złota, a teraz zabiega o Wasze względy. Obejrzyjcie nowy odcinek i zadecydujcie na forum, która z powtórek zasługuje na premię w wysokości 500 złota.

Nie zapomnijcie kliknąć przycisku subskrypcji oraz dzwonka, aby nie przegapić kolejnego odcinka!

🔔 SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ

Głosujcie na najlepszą powtórkę tygodnia!

Do 26 października na forum wskazujcie na najciekawszą powtórkę tego tygodnia.

GŁOSUJ TERAZ

Macie niesamowitą powtórkę wartą 2 500 złota, która dostanie się do programu? Wykonajcie te proste kroki, a może znajdziecie się wśród najlepszych graczy World of Tanks eksponujących swoje umiejętności w nadchodzącym odcinku.

  1. Wejdźcie na stronę wotreplays.eu i zalogujcie się, używając danych Waszego konta
  2. Prześlijcie wybraną powtórkę Waszej niesamowitej rozgrywki przy użyciu pomarańczowego przycisku Upload
  3. Nadajcie Waszemu filmikowi wpadający w ucho tytuł i w polu opisu uzasadnijcie, dlaczego uważacie, że powinien się zakwalifikować do programu
  4. Po przesłaniu filmu, kliknijcie przycisk Konkurs/ Sterowanie powtórką, który znajdziecie nad podglądem rozgrywki, i wybierzcie opcję BRW, aby przesłać swoją powtórkę do tego konkursu.

To wszystko, co musicie zrobić. Potem możecie już tylko trzymać kciuki za powodzenie Waszego filmu.

Nadszedł czas, aby zabłysnąć na polu bitwy. Wybierzcie swój ulubiony czołg, upewnijcie się w kliencie gry, że macie włączoną opcję powtórek i wjeżdżajcie na pole bitwy, aby przeprowadzić spektakularną pancerną akcję. Z niecierpliwością czekamy na przesłane przez Was filmy i, kto wie, może i Wy znajdziecie się wśród wyróżnionych graczy w jednym z kolejnych odcinków!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...