PanzerNews - newsletter: zwiększ swój potencjał bojowy

newsletter: zwiększ swój potencjał bojowy

Wskazówki wprost od WG ;)
Dowiedz się, jak zapewnić sobie większe szanse na zwycięstwo. Wskazowka

1. UZBRÓJ SIĘ PO ZĘBY Już przed rozpoczęciem bitwy możesz zwiększyć swoje szanse na przetrwanie i zwycięstwo. Wyposaż swój pojazd w ulepszenia i materiały eksploatacyjne, by zwiększyć swoją efektywność na polu bitwy.

2. PRZYGOTOWANIE PODCZAS ODLICZANIA Bycie w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie może bardzo wpłynąć na rezultat bitwy. Podczas odliczania do bitwy przejrzyj składy obydwóch drużyn. Wybierz flankę, na której przydasz się najbardziej.

3. IDŹ Z FALĄ Regularne sprawdzanie minimapy jest ważne, by śledzić sytuację na polu bitwy. Jedna z flank zawiodła i wróg rusza na Twoją bazę? Wyprzedź go i zajmij pozycje obronne.

4. NIE OSŁANIAJ FLANKI W POJEDYNKĘ Czy Twoja drużyna ruszyła na drugi koniec mapy? Nie bądź męczennikiem. Zamiast tego wykorzystaj daną sytuację jak najlepiej. Dołącz do swojej drużyny lub zajmij pozycje obronne, które pozwolą Ci zapewnić więcej czasu dla Twojej drużyny.

5. GRAJ W PLUTONIE Granie z dwoma partnerami otwiera wiele możliwości taktycznych. Nacierajcie razem, brońcie razem lub rozdzielcie się, by osłaniać więcej gruntu. Grajcie jako drużyna i odmieńcie losy bitwy!

Jesteś gotów położyć wszystko na szali zwycięstwa? Zaloguj się do gry i rozgrom swoich przeciwników.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...