PanzerNews - nowe wydarzenie: droga do Berlina

nowe wydarzenie: droga do Berlina

Od 4 maja począwszy, World of Tanks będzie gościć Drogę na Berlin, nowy, wciągający tryb PvE.  Będzie on poddanym modyfikacjom następcą Ostatniej granicy, wydarzenia, które opublikowaliśmy zeszłego lata i odziedziczy po nim najlepsze cechy rozgrywki, uzupełnione o znaczące poprawki i aktualizacje.

W tym roku obchodzimy 75 rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie i początek czasu pokoju dla wielu z nas, osiągniętego kosztem niewyobrażalnego wysiłku. 75 lat później publikujemy specjalne wydarzenie PvE, w którym możecie uczcić ostatnie tygodnie wojny w Europie.

Do ofensywy, Dowódcy!

Tym razem zamiast obrony Ostatniej granicy, podejmiecie działania ofensywne i gwałtowne manewry, podbijając strefy na nieprzyjacielskim terenie. Bitwy będą pełne ognia — kontrolowani przez AI przeciwnicy dołożą starań by przeciwstawić się atakom i odzyskać utracone pozycje.

Zażarte boje będą miały za świadków cztery mapy specjalnie przeprojektowane na potrzeby tego trybu, a wśród nich: nowa mapa Berlin, która zostanie wprowadzona do bitew losowych w późniejszym terminie. Sprawdźcie sami.

Przeciwnicy AI: coraz sprytniejsi, coraz bardziej niebezpieczni

Wiele z Waszych uwag o wydarzeniu Ostatnia granica dotyczyło przeciwników AI, więc podjęliśmy działania, by uczynić ich sprytniejszymi i bardziej niebezpiecznymi. Tegoroczny tryb PvE wprowadzi ulepszone modele przeciwników AI, więc zwierajcie szyki i pakujcie swoje zestawy pierwszej pomocy, bo Droga na Berlin stanowić będzie prawdziwe wyzwanie!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...