PanzerNews - oferta specjalna: Tankfest

oferta specjalna: Tankfest

Przygotowaliśmy nową ofertę specjalną dla wszystkich, którzy będą obecni na Tankfeście ciałem lub duchem. Kontynuujemy imprezę w World of Tanks poprzez serię misji, w których możecie zdobyć atrakcyjne nagrody. Będziecie mogli zgarnąć nie mniej niż 15 000 PD, a także rezerwy osobiste i kolorowe ozdoby dla Waszych ulubionych pojazdów. Zdobądźcie je wszystkie między 7:00 w piątek, 21 czerwca a 7:00 w piątek, 28 czerwca.

Misje Droga na Tankfest Droga na Tankfest #1 Nagrody: - 5 000 PD - 3x Napis „Boże, chroń królową” - 2x Rezerwa osobista: +200% PD załogi przez 2 godziny - 1x Żeton na misję „Droga na Tankfest #4” Cel: - Zadajcie łącznie 10 000 punktów uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia: - Tylko bitwy losowe. - Tylko pojazdy poziomów IV–X. - Dostępna raz na konto.

Droga na Tankfest #2 Nagrody: - 5 000 PD - 3x Emblemat „Znak pokoju” - 2x Rezerwa osobista: +50% PD przez 2 godziny - 1x Żeton na misję „Droga na Tankfest #4” Cele: - Rozegrajcie 15 bitew. - Bitwa jest zaliczana na poczet postępów, gdy znajdziecie się w pierwszej dziesiątce graczy w drużynie pod względem zdobytego bazowego doświadczenia. Ograniczenia: - Tylko bitwy losowe. - Tylko pojazdy poziomów IV–X. - Dostępna raz na konto.

Droga na Tankfest #3 Nagrody: - 5 000 PD - 1x Miejsce w garażu - 2x Rezerwa osobista: +300% wolnych PD przez 2 godziny - 3x Emblemat „Ślady po pazurach” - 1x Żeton na misję „Droga na Tankfest #4” Cel: - Uszkodźcie 25 różnych pojazdów przeciwnika w dowolnej liczbie bitew Ograniczenia: - Tylko bitwy losowe. - Tylko pojazdy poziomów IV–X. - Dostępna raz na konto.

Droga na Tankfest #4 Nagrody: - 1x Styl „Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii”. Cel: - Zdobądźcie 3 żetony z wyżej wymienionych misji Ograniczenia: - Dostępna raz na konto.

Transmisje z Tankfest

Dowódcy, ale to nie wszystko! Oglądajcie nasze ekskluzywne transmisje na żywo z Tankfest (nadawanych w języku angielskim, polskim i niemieckim), aby otrzymać styl Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii, a także szansę wygrania dodatkowych nagród – pod warunkiem, że zbierzecie co najmniej pięć żetonów! Trzy z tych żetonów otrzymacie, wypełniając powyższe misje, a kolejne dwa rozdamy podczas transmisji w serwisie Twitch między 28 i 30 lipca(włącznie). Jeśli zbierzecie żetony, otrzymacie:

  •  3 dni konta premium World of Tanks
  •  5x Wygląd załogi: Patton, de Gaulle, O'Brien, Wittmayer i  Brzęczyszczykiewicz
  •  5x Misja: 5x PD za zwycięstwo dowolnym pojazdem

Obserwujcie Tankfest na Facebooku

Jak zawsze zapraszamy wszystkie osoby, które nie zdołają dołączyć do nas na Tankfeście, na naszą  stronę wydarzenia na Facebooku , gdzie będziecie dyskutować na tematy związane z Tankfestem. Dzięki temu nie przegapicie ani chwili z największego wydarzenia, na którym gromadzone historyczne pojazdy pancerne z całego świata, a także będziecie mogli wziąć udział w konkursie bądź losowaniu nagród!

ZAPISZ SIĘ TERAZ 

Wkrótce pojawi się więcej informacji o transmisjach, a tymczasem...

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...