PanzerNews - oferta specjalna: weekend x5 za pierwsze zwycięstwo

oferta specjalna: weekend x5 za pierwsze zwycięstwo

Wasze zainteresowanie Trybem Klasycznym przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Pojawiło się więcej chętnych, niż mogliśmy obsłużyć w jednej chwili! Aby uniknąć długiego oczekiwania, sugerujemy spędzenie czasu raczej na normalnym serwerze gry.

 Aktywowaliśmy bonus x5 PD za zwycięstwo dnia od 30 marca od 13:00 do 1 kwietnia do 8:00 rano.
Uwaga: Dzisiaj mnożnik x5 nie będzie widoczny w garażu. Jeśli już zgarnęliście bonus x2 za pierwsze zwycięstwo, to po 13:00 otrzymacie dodatkowy bonus x5 za drugie zwycięstwo. Jutro, w niedzielę 31. zobaczycie jedynie mnożnik x5, tak jak zwykle w przypadku ofert x5.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo jesteście podekscytowani by ponownie doświadczyć starej, dobrej rozgrywki w wersji 0.7.0 i szczerze przepraszamy za wszelkie problemy, jakie się pojawiły. WoT Klasyk okazał się wielkim sukcesem i dowodem na nostalgię, jaką odczuwa wielu graczy, podobnie jak my.


Dla tych, którzy nie logowali się do gry od 28 listopada 2018 mamy ważne przypomnienie o zasłużonej nagrodzie. Po zalogowaniu otrzymacie cały pakiet nagród, takich jak kredyty, obligacje, emblematy, medale, a nawet czołg T-50-2 dla weteranów, którzy zarejestrowali się 4 lata temu lub wcześniej!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...