PanzerNews - oferta specjalna: zniżki na wszystkie pojazdy premium poziomów VI–VIII!

oferta specjalna: zniżki na wszystkie pojazdy premium poziomów VI–VIII!

Obchody 10. rocznicy World of Tanks mają się ku końcowi, Dowódcy!

10. rocznica World of Tanks stanowi naprawdę wyjątkowe wydarzenie i jest znamiennym kamieniem milowym dla naszej gry. Nasze przygotowania do niego trwały długo, i dokładaliśmy starań, by zaskakiwać Was niezliczonymi zakrzywieniami czasoprzestrzeni, zajmującymi misjami jubileuszowymi oraz doskonałymi nagrodami. Ale świętowanie ciągle trwa i w związku z tym mamy dla wszystkich dowódców, naprawdę ekscytującą ofertę.

By uświetnić 10. rocznicę gry, 12 sierpnia na stałe obniżymy ceny wszystkich pojazdów premium poziomów VI–VIII o 10%! Przyjrzyjcie się nowym cenom w tabeli poniżej. Co więcej, zastosujemy tę samą stałą obniżkę ceny dla wszystkich nowych czołgów premium Tier VI–VIII, które planujemy opublikować w przyszłości.

Z1 Z2
Z3 Z4
Z5 Z6
Z7
Z8
Z9
Z10
Z11
Z12
Z13
Z14
Możecie zakupić przecenione pojazdy zarówno w kliencie gry jak i w Sklepie premium*. *Ceny w Sklepie premium mogą nieznacznie różnić się pomiędzy walutami z powodu różnic w kursach wymiany w zależności od kraju. 

Wysokość zniżki uzależniona jest od kosztu pojazdu w złocie. Zaokrąglimy liczby w dół, by ceny były zawsze korzystne dla graczy. Z powodu tego zaokrąglenia, ostateczna wartość upustu może wahać się w przedziale 10% do 13%.

Przykład:
POJAZD STARA CENA (W SZT. ZŁOTA) NOWA CENA (W SZT. ZŁOTA)
Pudel 3650 3200
Zniżka na ten czołg wyniesie 12,3%.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...