PanzerNews - oferty specjalne na czerwiec, cz.II

oferty specjalne na czerwiec, cz.II

Zbliża się letnie przesilenie, a to oznacza tylko jedno: dłuższe i gorętsze dni!

Jednak nadmiar słońca może też zaszkodzić. Zróbcie sobie przerwę, schowajcie się w cieniu i skorzystajcie ze wspaniałych nowych misji, wydarzeń i ofert, które ochłodzą Was w czerwcu.

Oto przekrój nowych i ciągłych wydarzeń, które czekają na Was w nadchodzącym miesiącu. Sprawdźcie sami!

*Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Wojny czołgów: Runda 2.

Od 31 maja do 7 czerwca: Wojny czołgów powracają! Tym razem przeciwko sobie staną VIJagdpanzer IV i VIM18 Hellcat . Rejestracja trwa od 28 maja do 7 czerwca. Zalogujcie się do gry, wybierzcie swoją drużynę i zdobywajcie super nagrody dzięki zniżkom i misjom w kultowych, grywalnych aż miło czołgach. Dołączcie już teraz!

Który z nich wybierzecie?

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Wierzchołek drzewa

Od 1 czerwca do 1 lipca: W tym miesiącu przygotujcie się na opanowanie wierzchołków trzech drzew technologicznych! Mamy dla Was zniżki i misje specjalne na potężnego XStrv 103B , mocnego XE 50 Ausf. M i szybkostrzelnego XAMX 50 B . Zacznijcie pogoń!

Wydarzenie specjalne ku pamięci D-Day

Od 4 czerwca do 7 czerwca: Brońcie przyczółków i przygotujcie się na wyzwoleńczą operację. Czeka na Was kilka misji z materiałami eksploatacyjnymi, rezerwami osobistymi oraz wyposażeniem w nagrodę!

W SKRÓCIE

Materiały eksploatacyjne, rezerwy osobiste i wyposażenie

Matchday 2021

Od 10 czerwca do 11 lipca: Prognozujcie wyniki meczu i zdobywajcie nagrody! Cieszcie się najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem piłkarskim roku. Im trafniejsze będą Wasze prognozy, tym lepsze nagrody w grze otrzymacie. Mamy dla Was materiały eksploatacyjne, czas konta premium WoT, rezerwy osobiste i dwa ekskluzywne piłkarskie style 2D!

W SKRÓCIE

Ekskluzywne piłkarskie style 2D

Postęp Dodatkowy

Od 11 czerwca do 14 czerwca: Korzystajcie ze wspaniałych doładowań PD dla pojazdów z poziomów II-X. Wskakujcie na pokład swojego ulubionego czołgu i nurkujcie w ocean PD!

W SKRÓCIE

Obfitość PD

Wydarzenie specjalne na Dzień Ojca

Od 18 czerwca do 21 czerwca: Przygotowaliśmy kilka misji i sporo nagród, aby uczcić Dzień Ojca. Wjeżdżajcie do bitwy i zgarniajcie emblematy, naklejki i napisy dla Waszych ulubionych czołgów, a do tego jeszcze materiały eksploatacyjne. Pokażcie się w bitwie!

W SKRÓCIE

Emblematy, naklejki i napisy

Gorączka PD

Od 18 czerwca do 21 czerwca: Nasze klasyczne wydarzenie wypełnione PD powraca. Zagrabcie całą stertę PD w bitwach podczas weekendu.

W SKRÓCIE

Krocie PD

Przepustka bitewna. Sezon V

Po 23 czerwca: Sezon IV dobiega końca 23 czerwca o 02:30 CEST (UTC+2), a kolejny zostanie ogłoszony niedługo potem. Więcej informacji pojawi się na naszym portalu w okolicach połowy czerwca.

W SKRÓCIE

Ależ Dowódco, to przecież nadal tajemnica!

Grajcie Waszymi klasami jak trzeba

Od 25 czerwca do 28 czerwca: Wiecie, co robić. Wypełniajcie misje na dyplomy z czołgów i zdobywajcie mnóstwo nagród. Pokażcie, na co Was stać i zgarniajcie krocie materiałów eksploatacyjnych i rezerw osobistych.

W SKRÓCIE

Mnóstwo materiałów eksploatacyjnych i rezerw osobistych

Bitwy rankingowe

Od 28 czerwca do 12 lipca: Pod koniec miesiąca rusza Sezon X. Przed Wami zaktualizowany format bitwy i inne ulepszenia, więc przygotujcie się na żywiołowe starcia w pojazdach X poziomu! Będziecie mieli sposobność na zdobycie zupełnie nowego, ulepszonego wyposażenia oraz dyrektyw i innych przydatnych elementów w grze — obligacji, dni konta premium WoT, kredytów i nie tylko!

Wydarzenia ciągłe

Codzienne turnieje

Od 1 czerwca do 1 lipca: Zbierzcie swoje drużyny, zapisujcie się na codzienne turnieje, by dowieść, że nie ma bardziej nieustraszonych dowódców od Was. Nie ważne, czy jesteście doświadczonymi wygami, czy dopiero co zaczęliście grać, na wszystkich czekają wspaniałe okazje na wygranie gór złota każdego dnia, zatem chwytajcie je!

CENTRUM TURNIEJOWE

Program rekrutacyjny

Od 27 kwietnia, 2021 r.: Program rekrutacyjny 2.0: Sezon 7. trwa w najlepsze. Wykorzystajcie to - zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Te dwa pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

  • VIT-34-85M , radziecki czołg średni VI poziomu (nagroda rekruta)
  • VIIIM4A1 Revalorisé , francuski czołg średni VIII poziomu (nagroda dowódcy)

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...