PanzerNews - oferty specjalne na kwiecień, cz.II

oferty specjalne na kwiecień, cz.II

Więcej słońca i dłuższe wieczory mogą oznaczać tylko jedno: wiosna już tu jest! Nadchodzący miesiąc przyniesie wydarzenia na dużą skalę, a także wspaniałe nowe misje i oferty, aby podtrzymać dobry nastrój w kwietniu.

Oto przekrój nowych i ciągłych wydarzeń, które czekają na Was w niedalekiej przyszłości. Sprawdźcie sami!

*Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Bijatyka powraca!

Przygotujcie się na pancerną bijatykę w intensywnych bitwach 7 na 7, które powrócą pod koniec kwietnia. Wjeżdżajcie na pole bitwy w pojazdach X poziomu, szlifujcie swoje taktyki i pokażcie, co potraficie podczas bezlitosnych zmagań! Więcej informacji wkrótce.

Stalowy łowca

Zostańcie z nami, aby wziąć udział w drugim sezonie tegorocznego Stalowego łowcy. Zaglądajcie na portal w okolicach połowy kwietnia, aby być na bieżąco z wiadomościami i aktualizacjami.

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Kwietniowa niespodzianka'

Przygotujcie się na niespodziewaną nowość. Zaglądajcie na portal, gdzie wkrótce oficjalnie ją ogłosimy!

Urodzinowe celebracje

Od 10 kwietnia do 20 kwietnia: Właśnie na kwiecień przypadają 10. urodziny serwera EU World of Tanks i pragniemy je uczcić razem z Wami! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, od zniżek i nagród, po 3 streamy, w tym jeden, napakowany gratisami do rozdania, który odbędzie się 12 kwietnia. Zostańcie z nami, aby dowiedzieć się więcej już niedługo!

W SKRÓCIE

Ależ Dowódco, to przecież nadal tajemnica!

Postęp Dodatkowy

Od 3 kwietnia do 5 kwietnia: Zagrabcie potężne doładowanie do PD za zwycięstwa na poziomach II-X. To wydarzenia ma coś dla każdego, nie ważne, gdzie gracie!

W SKRÓCIE

Dodatkowe PD od II do X poziomu

Wierzchołek drzewa

Od 5 kwietnia do 5 maja: Bawcie się dobrze w najnowszej edycji wydarzenia specjalnego Wierzchołek drzewa . Na początku miesiąca skupimy się na XXM551 Sheridan , szybkim Amerykaninie wieńczącym linię czołgów lekkich. Znane ze swej dobrej mobilności, zasięgu widzenia i szybkostrzelności, te pojazdy to prawdziwi amerykańscy skauci, doskonałe dla graczy lubiących agresywny zwiad!

Od 20 kwietnia do 20 maja: Druga edycja Wierzchołka drzewa celuje w XBat.-Châtillon 25 t . Przewodzący linii francuskich średniaków, ten wirtuoz zasadzek będzie sial zniszczenie w bitwie dzięki swojemu potężnemu automatowi ładującemu, sile przebicia 259 mm, średnio 390 pkt. uszkodzeń na strzał i magazynkowi na 5 pocisków. Połączenie małej sylwetki, imponującego przyspieszenia, dobrej zwrotności i prędkości maksymalnej 65 km/h daje zabójczego i wszechstronnego średniaka!

Gorączka PD
Od 17 kwietnia do 20 kwietnia: Nasze klasyczne wydarzenie specjalne poświęcone PD wraca, a wraz z nim szansa na zdobycie mnóstwa doświadczenia. Wygrywajcie mnóstwo PD w różnych bitwach w ten weekend!

W SKRÓCIE

Prawdziwe szaleństwo PD

Przegląd okresowy

24 kwietnia do 27 kwietnia: Czas na przegląd, Dowódcy! Czołg to potężna maszyna, ale nawet najwytrzymalszy pojazd czasem potrzebuje przeglądu! Podrasujcie swój czołg i zadbajcie o swoje załogi, dzięki wydarzeniu pełnym doświadczenia, rezerw osobistych i materiałów eksploatacyjnych.

W SKRÓCIE

Darmowe materiały eksploatacyjne

Wydarzenia ciągłe

Bitwy rankingowe

Do 20 kwietnia: Bitwy rankingowe powróciły w marcu i nadal trwają! Chwalcie się swoimi umiejętnościami do 12 kwietnia 2021 r., 10:00 CEST (UTC+2) i zdobądźcie zupełnie nowy pojazd, VIIŠkoda T 45!

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Codzienne turnieje

Od 1 kwietnia do 1 maja: Zbierzcie swoje drużyny, zapisujcie się na codzienne turnieje, by dowieść, że nie ma dowódcy bardziej oddanego sprawie od Was. Czekają na Was nowe okazje, aby wygrać złoto każdego dnia, więc szkoda by było to przegapić!

CENTRUM TURNIEJOWE

Program rekrutacyjny

Od 26 grudnia, 2020: Program rekrutacyjny 2.0 nadal trwa w najlepsze. Zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Te dwa pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

Zasłużona nagroda Od 26 listopada, 2020 do listopada 2021: Dziękujemy za Waszą obecność w społeczności World of Tanks! Zalogujcie się do gry i odbierzcie swoją nagrodę.

PRZEGLĄD NAGRÓD

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...