PanzerNews - oferty specjalne na lipiec

oferty specjalne na lipiec

Podczas gdy inni smażą się na słońcu na zewnątrz, Wy nawet nie musicie opuszczać swoich domowych pieleszy, by poczuć prawdziwy żar. Lipiec pełen jest klasycznych misji i nowych wydarzeń specjalnych, ofert i ekskluzywnych letnich atrakcji.

Można się oparzyć, chcąc odkryć wszystkie tajemnice na raz, ale podejrzyjmy niektóre nowe i kontynuowane wydarzenia w tym miesiącu, które będziecie z pewnością musieli popić zimna wodą.

*Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Highway Rock powraca

Od 1 lipca do 12 lipca: Czas na kolejną rundę naszego letniego wydarzenia, które zadebiutowało w zeszłym roku. To wspaniała okazja, by zdobyć pokaźne nagrody, a w tym stylizacje, rezerwy osobiste, kredyty i wiele więcej! Gdzie tym razem poniesie nas droga?

Wybierz swój poziom trudności

Od 2 lipca do 5 lipca: Podejdźcie do tego na luzie, albo dajcie z siebie wszystko! Wybór należy do Was w tym klasycznym wydarzeniu specjalnym, które wynagradza wytrwałość dodatkowymi PD.

W SKRÓCIE

Dodatkowe PD dla każdej klasy czołgów

Wierzchołek drzewa

Próbny potrójny Wierzchołek drzewa dobiegł końca i teraz wracamy do poprzedniego formatu z dwoma czołgami na miesiąc. Dziękujemy za Wasze uwagi, które dokładnie przeanalizujemy, aby zapoznać się z Waszymi zastrzeżeniami i sugestiami.

Od 5 lipca do 5 sierpnia: Rozpocznijmy ten miesiąc wyścigiem na szczyt polskiego drzewa technologicznego. Potężny czołg ciężki X60TP Lewandowskiego czeka już na zapalonego dowódcę, który lubi mocne przyłożenie.

20 lipca do 20 sierpnia: Pierwsza połowa miesiąca trochę się wlokła, ale w drugiej rundzie wrzucamy na wyższy bieg. XT-100 LT to jeden z najszybszych czołgów w grze i chwalebne zwieńczenie linii radzieckich czołgów lekkich.

Rozwałka treningowa

9 lipca do 12 lipca: Motto tego weekendu brzmi: „Latać jak motyl, żądlić jak pszczoła.”  Podejmijcie się tych treningowych misji i przygotujcie się na eliminację nawet najpotężniejszych przeciwników, zgarniając przy tym świetne nagrody.

W SKRÓCIE

Nowy element (szkoleniowego) wyposażenia

Wysiłek drużynowy

Od 16 lipca do 19 lipca: Razem jesteśmy silniejsi i udowodnimy to w tych misjach. Zwołajcie kumpli, wjeżdżajcie do bitwy w plutonie, rozpętajcie piekło na polu bitwy i zgarnijcie nagrody. Czego więcej trzeba?

W SKRÓCIE

Materiały eksploatacyjne dla utrzymania formy

Letnia gorączka

Od 23 lipca do 26 lipca: To klasyczna gorączka PD, ale jeszcze gorętsza dzięki dodatkowym zniżkom! Chrońcie swoje pojazdy premium przed żarem i sprawcie im kąpiel w punktach doświadczenia.

W SKRÓCIE

Krocie PD

Wydarzenie jubileuszowe

Od 30 lipca do 3 sierpnia: Czas płynie i to już kolejny rok z Waszą ulubioną grą pancerną. Zatem zdmuchnijmy świeczki, pokrójmy tort i rozdajmy trochę słodkich nagród za nieskomplikowane misje!

W SKRÓCIE

Słodkie materiały eksploatacyjne i może nawet tort urodzinowy

Trwające wydarzenia

Rozdajemy 100 czołgów

Do 3 lipca: Wydarzenie z prezentami dedykowane weteranom World of Tanks! Pokażcie, jak długo przemierzacie już pola bitewne lub rozpalcie na nowo pancerną pasję w zaprawionym dowódcy dzięki programowi rekrutacyjnemu i dajcie sobie szansę na wygranie znakomitych pojazdów premium.

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Wojny czołgów: Runda 3.

Do 5 lipca: Epickie starcie popularnych czołgów powraca. Wspierajcie legendarnego brytyjskiego VICromwella lub dołączcie do szwedzkiej drużyny z nieokiełznanym VIStrv 74 . Wybierzcie, po której stronie chcecie walczyć i wygrywajcie wspaniałe nagrody! Dołącz już teraz!

Który z nich wybierzecie?

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Matchday 2021

Do 11 lipca: Kto wróci do domu z pucharem? Prognozujcie wyniki Europejskich mistrzostw, rywalizujcie ze znajomymi i wygrywajcie nagrody za trafne prognozy. Mamy dla Was materiały eksploatacyjne, czas konta premium WoT, rezerwy osobiste i dwa ekskluzywne piłkarskie style 2D!

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Bitwy rankingowe

Do 12 lipca: Ten sezon testowy najbardziej konkurencyjnego trybu gry przyniesie uaktualniony format bitew i inne ulepszenia, które sprawią, że intensywne zmagania wysokopoziomowych pojazdów przyniosą jeszcze więcej mocnych wrażeń. Wjeżdżajcie do bitwy już dziś i powiedzcie, co myślicie. Możecie otrzymać cenne przedmioty w grze i wykorzystać szansę na zadecydowanie o przyszłym kształcie tego trybu.

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Przepustka bitewna. Sezon V

Do 6 września: Dołączcie do Jean-Marca Lemartin, Katarzyny Chodkiewicz i Douglasa McReeda w ich zaufanych pojazdach, gdy będą zagłębiać się w południowoamerykańską dżunglę, starając się rozwikłać niebezpieczna tajemnicę. Uda im się, czy przegrają walkę z siłami mroku? Śledźcie ich przygody i zbierajcie punkty Przepustki bitewnej, aby otrzymać mnóstwo nagród!

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Program rekrutacyjny

Od 27 kwietnia, 2021: Program rekrutacyjny 2.0: 7. sezon trwa w najlepsze. Wykorzystajcie to - zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Te dwa pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

  • VIT-34-85M , radziecki czołg średni VI poziomu (nagroda rekruta)
  • VIIIM4A1 Revalorisé , francuski czołg średni VIII poziomu (nagroda dowódcy)

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...