PanzerNews - oferty specjalne na listopad

oferty specjalne na listopad

Po atrakcjach Halloween, a przed uciechami grudniowych świąt, listopad może wydawać się trochę smętnym miesiącem. 

Ale nie ma powodów, by oddawać się wątpliwym przyjemnościom jesiennej melancholii i opuszczać, w rezygnacji, działa. Pomożemy Wam w tym. Listopad pełen jest ofert i wydarzeń, które przygotują Wasze załogi i ulubione czołgi na nadciągające atrakcje. Przeczytajcie o tym poniżej.

Listopadowe Tank Rewards

Od 6 do 30 listopada: Dzień Pamięci, świętowany w wielu krajach, zwłaszcza Wspólnoty Narodów, upamiętnia poświęcenie ich sił zbrojnych i tych, którzy oddali życie za wolność. Wypełnijcie misje Tank Rewards na ich cześć i wybierajcie pośród dwóch nowych nagród 5 etapu: VIM4A3E8 Thunderbolt VII  lub  VM4 Improved.

Wierzchołek drzewa

Od 5 listopada do 5 grudnia: Brytyjski zawadiaka prowadzi szarżę w listopadzie. XFV217 Badger jest niszczycielem czołgów, któremu brakuje wieży, ale nadrabia to pancerzem i siłą ognia.

Od 20 listopada do 20 grudnia: Generał Patton powiedział kiedyś : „Prowadź mnie, podążaj za mną, albo zejdź mi z drogi”. Jest to mantra, którą XM48A5 Patton  zaadaptował jako swój styl gry. Ten wszechstronny amerykański niszczyciel czołgów może podążać wieloma ścieżkami na polu bitwy, pod warunkiem, że prowadzą na szczyt.

Stalowy Łowca: Etap 4

Od 16 do 23 listopada: Finałowy etap wielkiej ekspedycji czeka. To Wasza ostatnia szansa na zdobycie wspaniałych pancernych nagród, więc przyłóżcie się! Pokażcie po raz ostatni, że jesteście prawdziwymi Stalowymi łowcami i zostańcie ostatnim walczącym czołgiem, ponieważ na końcu może być tylko jeden!

Postęp dodatkowy

Od 7 do 10 listopada: Niskie, średnie i wysokie poziomy - w tej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, a przez „coś” mamy na myśli mnóstwo PD

W SKRÓCIE

Dodatkowe PD od II do X poziomu

Wydarzenie specjalne z okazji Dnia Pamięci

Od 10 do 14 listopada: Oprócz Tank Rewards, w tym miesiącu mamy dla Was jeszcze więcej misji, aby upamiętnić ten ważny dzień. Dobrze wykorzystajcie zniżki i nagrody.

W SKRÓCIE

Premia 5x PD za pierwsze zwycięstwo

Wybierz swój poziom trudności

Od 14 do 17 listopada: Na spokojnie albo na całego. Wybór jest Wasz. Ale im bardziej się przyłożycie, tym więcej PD zdobędziecie.

W SKRÓCIE

PD dla wszystkich (poza działami samobieżnymi... przykro nam)

Przegląd okresowy

Od 21 do 24 listopada: Przejrzyjcie swoje listy kontrolne i skorzystajcie z tego wydarzenia specjalnego, aby upewnić się, że każda śruba jest dokręcona, w silniku jest wystarczająca ilość oleju, pociski są bezpiecznie składowane, a Wasz ulubiony pojazd gotowy do bitwy.

W SKRÓCIE

Darmowe materiały eksploatacyjne

Wydarzenie specjalne: Czarny Piątek

Od 27 listopada do 1 grudnia: Zniżki, zniżki i jeszcze więcej zniżek! Wielkie oszczędności, jeszcze wspanialsze misje i nie tylko! Zakończmy miesiąc z przytupem!

W SKRÓCIE

Wspominaliśmy już o zniżkach?

Ciągłe misje i nagrody

Sezon 3. Przepustki bitewnej

Do 7 grudnia: 3. sezon Przepustki bitewnej to historia dwóch nowych bohaterów, zawierająca nowiutkie elementy wyposażenia z nagród, dwa nowe pojazdy podstawowe Przepustki bitewnej i wiele innych! Nie przegapcie szansy na zrobienie postępów w Przepustce i zdobycie fantastycznych nagród, a w tym dwóch oszałamiających, nowych styli 3D!

WYGRYWAJCIE FANTASTYCZNE NAGRODY

Program rekrutacyjny 2.0: sezon 5

Do grudnia 2020: Wykorzystajcie nowy sezon zmodyfikowanego programu rekrutacyjnego, by zaprosić nowych graczy do swoich plutonów. Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć. Zdobędziecie nie tylko wartościowych członków drużyny, ale też fantastyczne nagrody, w tym pojazd premium.

RAZEM SILNIEJSI

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...