PanzerNews - oferty specjalne na listopad, cz.II

oferty specjalne na listopad, cz.II

Fajny ten tegoroczny tryb Halloween, taki niezbyt działający, ale już od 1 listopada poprawiny. Zeszłoroczny tryb Halloween trwał od 18 października do 4 listopada i wydaje się, że w tym roku niestety nie będzie nam dane zagrać w ten specjalny tryb; wydarzenie jest opóźnione ze względu na problemy techniczne.

Jak ten czas leci. Rok 2019 wkrótce dobiegnie końca, a wraz z nim druga dekada XXI wieku. Ale dość już zrzędzenia, przed nami cały miesiąc pancernej zabawy. Zobaczcie, jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Was w listopadzie:

Wierzchołek drzewa, E 50 Ausf. M 1-30 listopada: Nasza miesięczna oferta powraca, i jak zwykle możecie oczekiwać wspaniałych rabatów i przydatnych bonusów dla nowej linii pojazdów!

Pamiętajcie, aby w pełni wykorzystać obecną ofertę specjalną z czołgiem AMX 50 Foch B, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

Poprawiny po Halloween 1-4 listopada: Jeśli przeżyjecie noc strachów, czeka na Was wiele atrakcji w postaci rabatów i ciekawych misji. W SKRÓCIE: Zniżki na przedmioty personalizacji

Dzień Pamięci 9-11 listopada: Ten dzień jest jednym z najważniejszych świąt wojskowych poświęconym w całości weteranom wojennym. W World of Tanks każdy może brać udział w uroczystościach, od świeżych rekrutów po graczy, którzy są z nami od 2010 r. Ten dzień jest bardzo ważny, więc przygotujcie się na naprawdę wyjątkowy weekend! W SKRÓCIE: Pięciokrotnie więcej PD za pierwsze zwycięstwo dnia!

Gorączka PD 16-18 listopada: Klasyczna oferta specjalna, dzięki której będziecie mogli zebrać tyle PD, aby wystarczyło na Wasz wymarzony pojazd! W SKRÓCIE: Tony PD do zebrania

Łamiące uderzenie 23-25 listopada: Mała oferta na weekend, która pozwoli Wam przygotować się do wielkiego wydarzenia zaplanowanego na ostatni weekend miesiąca. W SKRÓCIE: Podwójne doświadczenie dla załogi

Czarny piątek 29 listopada – 2 grudnia: Oprócz niesamowitych ofert podczas tego weekendu czekają Was rabaty na przedmioty w grze oraz bonusy, a także misje, które pozwolą Wam świętować z przytupem! W SKRÓCIE: Czterokrotnie więcej PD za pierwsze zwycięstwo dnia!


Press F to pay respect!

W tym roku World of Tanks ponownie będzie świętować Halloween! Przygotujcie się na nowy ekscytujący tryb PvE, w którym będziecie zwalczać zło w nieprzyjaznym środowisku, które zmieniać się będzie przez całą bitwę.

Tym razem przeciwnicy AI będą przebieglejsi i bardziej nieprzewidywalni. Boty dostaną różne role na polu bitwy, będą wykazywać niezależne zachowania i różnorako na Was reagować. Przy konfrontacji, niektórzy przeciwnicy będą nieustannie za Wami podążać, a inni wręcz przeciwnie, będą starać się od Was oddalić, aby zwieść Was w jeszcze bardziej złowrogie okolice. Uważajcie także na wyjątkowo potężnego arcywroga – majestatycznego, ale też przesyconego złem.

W tym roku Ito Masahiro, dyrektor artystyczny pierwszych trzech gier z cyklu Silent Hill miał swój udział w pracach nad trybem Halloween. Jego twórczy wkład sprawi, że atmosfera i efekty wizualne w tym wydarzeniu pobiją wszystkie poprzednie edycje!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...