PanzerNews - oferty specjalne na luty

oferty specjalne na luty

Luty być może jest miesiącem miłości, ale niech to nie odciągnie Waszej uwagi od zażartych i intensywnych bitew, w których zmierzycie się z przeciwnikami i będziecie walczyć do upadłego w licznych bitwach. Nadchodzący miesiąc przyniesie mnóstwo porywających misji, wydarzeń specjalnych i ofert, które Was zachwycą. Rzućmy okiem na to, co czeka nas w niedalekiej przyszłości. Sprawdźcie sami!
*Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest pełnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Aktywne Twitch Drops

Starcie Drużyn 2021: Dla uczestników Starcia Drużyn nadal dostępne są Twitch Drops, do 1 lutego, 06:00 CET (UTC+1). Możecie uzyskać elementy personalizacji Tygrysa i Smoka oraz dowódców!

PEŁNE SZCZEGÓŁY 

5. legionista: mamy mnóstwo elementy personalizacji nawiązującej do starożytnego Rzymu, a w tym naklejki, napisy oraz emblematy, dostępne do 21 lutego, 23:59 CET (UTC+1) dla każdego streamu World of Tanks!

PEŁNE SZCZEGÓŁY 

Starcie Drużyn 2021

Od 29 stycznia do 8 lutego: CirconOrzanelNewMulti2kDakillzor poprowadzą armie wiernych fanów ku bitwie o dominację. Opowiedzcie się po jednej ze stron, dołączcie do walki i zdobywajcie epickie nagrody w żywiołowych bitwach 7 na 7. Zagracie w pojazdach najwyższych poziomów i będziecie mieć szansę na zebranie kilku unikalnych opcji personalizacji, spektakularnego stylu 2D i nieustraszonego dowódcy, który poprowadzi Was do zwycięstwa!

Rejestracja do drużyn rusza 29 stycznia o 11:00 CET i potrwa do 5 lutego, 00:59 CET (UTC+1). Do zobaczenia na polu bitwy!

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Wierzchołek drzewa

Od 5 do 20 lutego: Chiński koncept czołgu z mocnym uderzeniem prowadzi szarżę przez luty. Dzięki imponującej penetracji i uszkodzeniom alfa XWZ-113G FT jest robiąca wrażenie maszyną i dorównuje Jagdtiger z drugą co do wielkości pulą PW spośród wszystkich niszczycieli czołgów.

Od 20 lutego do 2 marca: Zaznaczcie swoją obecność na polu bitwy, pozostawiając za sobą płonące wraki i zalanych łzami czołgistów. XE 100 jest jedną z najbardziej popularnych pośród przełamujących linie frontu maszyn za sprawą swego niezawodnego pancerza oraz potężnego działa, które zadaje nieroztropnym wrogom dewastujące uszkodzenia alfa.

W ofensywie

Od 6 lutego do 9 lutego: Czas rozgrzać silniki, wrzucić wyższy bieg i siać spustoszenie w nowych misjach. Ruszajcie na pole bitwy, przejdźcie do ofensywy i zgarniajcie przydatne doładowania PD!

W SKRÓCIE

Dodatkowe PD dla Waszej drużyny

Walentynki

Od 13 lutego do 16 lutego:walentynkowy weekendWjeżdżajcie do bitwy z bratnią duszą u boku i cieszcie się wyjątkową premią do doświadczenia za zniszczenie pojazdu oraz premią 4x PD za pierwsze zwycięstwo dnia.

W SKRÓCIE

Zniżki na pojazdy premium

Gorączka PD

Od 20 lutego do 23 lutego: Nasze klasyczne wydarzenie specjalne z PD w tytule wraca, dając szansę na zdobycie mnóstwa doświadczenia. Wskakujcie na pokład, aby wygrać ogromne ilości PD i miejsce w garażu za zdobycie 35 000 PD w dowolnej liczbie bitew.

W SKRÓCIE

Prawdziwe szaleństwo PD

Weekend finałów Rywalizacji klanów

Od 27 lutego do 28 lutego: Ostatni weekend lutego będzie świadkiem pierwszego w tym roku turnieju Rywalizacji klanów. Najlepsze klany EU raz jeszcze będą walczyć przeciwko sobie o niebywałe nagrody i swoje miejsce na tronie.

Jeszcze się nie zapisaliście? Bez obaw, rejestracja będzie ogłoszona na początku lutego.

Załoga jest najważniejsza 

Od 27 lutego do 2 marca: Bez dobrej załogi nie można osiągnąć sukcesu na polu bitwy. Wykorzystajcie więc swoje zasoby i wykorzystajcie te zniżki jak najlepiej.

To fantastyczna okazja, aby wyszkolić swoje załogi, wykonując misje, zdobyć podwójne PD załogi i jak najlepiej wykorzystać swoje zwycięskie bitwy!

W SKRÓCIE

Dla załogi zrób wszystko

Wydarzenia ciągłe

Codzienne turnieje

Od 1 lutego do 1 marca: Zbierzcie swoje drużyny, zapisujcie się na codzienne turnieje, by dowieść, że nie ma dowódcy bardziej oddanego sprawie od Was. Korzystajcie z nowych możliwości prawie każdego dnia i wystawiajcie na próbę swoją biegłość i strategie, aby zdobyć wspaniałe nagrody!

W tym miesiącu do zdobycia będą ekskluzywne niedzielne nagrody, w tym pojazdy premium i złoto, a także misje, które pomogą Wam zarobić więcej. Nie przegapcie!

CENTRUM TURNIEJOWE

Program rekrutacyjny 2.0: Sezon 6

Od 26 grudnia, 2020: Korzystajcie z naszego programu rekrutacyjnego. Zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Dwa nowe pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

Wasza Zasłużona nagroda 2020

Od 26 listopada, 2020 do listopada 2021: Dziękujemy za Waszą obecność w społeczności World of Tanks! Niezależnie od tego, czy dołączyliście niedawno, czy Waszą pancerną karierę można mierzyć latami, cieszymy się, że jesteście z nami. Jako wyraz naszego szczerego uznania i wdzięczności, wysyłamy każdemu Zasłużoną nagrodę, która zależna jest od roku rejestracji w grze. Zalogujcie się do gry i odbierzcie swoją nagrodę.

PRZEGLĄD NAGRÓD

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...