PanzerNews - oferty specjalne na maj

oferty specjalne na maj

Ptaki ćwierkają, wszystko dookoła kwitnie, a słońce świeci, aż miło.

Wiosna jest w pełnym rozkwicie i tak jak natura przebudza się z nową energią, my odsłaniamy dla Was zupełnie nowe promocje, ekscytujące zmiany i stare, dobre klasyki w maju. Spójrzcie, co Was czeka!

*Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Załoga jest najważniejsza

Od 30 kwietnia do 3 maja: Rozpocznijmy nowy miesiąc od zadbania o ludzi w pojazdach. Bez nich nawet najpotężniejsza maszyna nie ruszyłaby z miejsca. Nasz klasyk poświęcony załodze wypełniony jest rabatami i misjami, które w mgnieniu oka zmienią początkujących rekrutów w doświadczonych weteranów.

W SKRÓCIE

4x PD za pierwsze zwycięstwo

Wierzchołek drzewa

Od 1 maja do 1 czerwca: Obiecaliśmy niespodzianki i wydarzenie specjalne Wierzchołek drzewa ich dostarczy. Zamiast kierować reflektory na pojedynczą linię, próbujemy czegoś nowego! 3 niezwykłe pojazdy będą walczyć o Waszą uwagę dzięki zniżkom i specjalnym misjom! Chiński XWZ-111 model 5A, włoski XProgetto M40 mod. 65 oraz amerykański XT110E3: oto bohaterzy pierwszego w historii potrójnego Wierzchołka drzewa!

Wierzysz, że dasz radę wspiąć się na sam szczyt?

WOJNY CZOŁGÓW

Od 3 maja do 10 maja: À propos ustawiania czołgów przeciwko sobie. Wydarzenie specjalne Wierzchołek drzewa nie będzie jedyną okazją w tym miesiącu, kiedy to czołgi będą zabiegać o Waszą uwagę i wsparcie. Zupełnie nowe wydarzenie specjalne Wojny czołgów sięga po dwa najpopularniejsze pojazdy w grze oraz w historii drugiej wojny światowej i zadaje odwieczne pytanie: który z nich wygrałby w walce?

Obierzcie stronę, zbierajcie punkty i wspierajcie swojego faworyta wśród tej pary czołgów. Jesteście Team VT-34, czy Team VM4A1 Sherman?

Obchody Dnia Matki

Od 6 maja do 13 maja: W tym roku Dzień Matki uczcimy zestawem łatwych misji, dzięki, którym zdobędziecie elementy personalizacji tematycznie związane z tym świętem. Ruszajcie do bitwy, zdobywajcie stylizacje i niech wszystkie matki w grze i poza nią przekonają się, ile dla Was znaczą.

W SKRÓCIE

Dzięki, Mamo!

Parada wojskowa

Od 7 maja do 11 maja: 8maja wyznacza koniec drugiej wojny światowej w Europie. Aby upamiętnić to historyczne wydarzenie, organizujemy naszą coroczną paradę wojskową pełną rabatów i misji ze wspaniałymi nagrodami.

W SKRÓCIE

Mnóstwo materiałów eksploatacyjnych i zniżek

Grajcie Waszymi klasami jak trzeba

Od 14 maja do 17 maja: Pochwalcie się swoimi umiejętnościami w ramach każdej klasy (z wyjątkiem dział samobieżnych) i zyskujcie nagrody. To, co może wydawać się proste, staje się coraz trudniejsze, im dalej zajdziecie. Jesteście w stanie zdobyć wszystkie dyplomy z czołgów i mnóstwo nagród?

W SKRÓCIE

PD dla każdej klasy (poza działami samobieżnymi)

Rozwałka treningowa

Od 21 maja do 24 maja: Dowódcy, lato już za rogiem! Czas przywrócić sylwetkę temu plażowemu ciału! Stworzyliśmy nowy program treningowy, który wyciśnie trochę potu z Was i Waszej załogi. Ale bez obaw, nagroda warta jest wysiłku.

W SKRÓCIE

Darmowy mechanizm dosyłający

Gorączka PD

Od 28 maja do 31 maja: Robi się, gorąco, Dowódcy! Miejmy nadzieję, że również na zewnątrz, ale zdecydowanie tak będzie w grze! Klasyczne wydarzenie Gorączka PD powraca z mnóstwem dodatkowych PD, bez względu na pogodę.

W SKRÓCIE

Prawdziwe szaleństwo PD

Wydarzenia ciągłe

Codzienne turnieje

Od 1 maja do 1 czerwca: Zbierzcie swoje drużyny, zapisujcie się na codzienne turnieje, by dowieść, że nie ma bardziej nieustraszonych dowódców od Was. Czekają na Was nowe okazje, aby wygrać złoto każdego dnia, więc szkoda by było to przegapić!

CENTRUM TURNIEJOWE

Program rekrutacyjny

Od 27 kwietnia, 2021: Program rekrutacyjny 2.0: Sezon 7 właśnie się rozpoczął. Zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Te dwa pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

Zasłużona nagroda

Od 26 listopada 2020 r. do listopada 2021 r.: Dziękujemy za Waszą obecność w społeczności World of Tanks! Zalogujcie się do gry i odbierzcie swoją nagrodę.

PRZEGLĄD NAGRÓD

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...