PanzerNews - oferty specjalne na marzec, cz.II

oferty specjalne na marzec, cz.II

Jeśli styczeń to miesiąc nowych początków, a luty to czas romantycznych schadzek, to marzec oznacza porę wspaniałych celebracji! Poza kluczowymi wydarzeniami takimi jak Dzień Kobiet i Dzień św. Patryka, mamy dla Was także znakomite nowe misje, wydarzenia i oferty, które zapewnią Wam dobrą zabawę przez cały nadchodzący miesiąc.

Oto przekrój nowych i ciągłych wydarzeń, które czekają na was w niedalekiej przyszłości. Sprawdźcie sami!

*Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest pełnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Stalowy Łowca

Wypatrujcie nowych wiadomości i aktualizacji o powrocie Stalowego łowcy w 2021 roku. Nowe informacje powinny się pojawić przed połową miesiąca.

Wierzchołek drzewa

Od 5 marca do 5 kwietnia: Silny Szwed poprowadzi marcową szarżę. Łączący w sobie najlepsze cechy UDES 15 i UDES 16, XUDES 15/16 szczyci się wspaniałymi uszkodzeniami na minutę oraz jednymi z najwyższych uszkodzeń alfa wśród czołgów średnich X poziomu. Jego pochyła wieża i górna część kadłuba bez wysiłku odbijają pociski. Czołg ten charakteryzuje się też dobrą mobilnością i przyspieszeniem oraz wysoką prędkością cofania i obrotu, co czyni z niego utalentowanego wielozadaniowca.

Od 20 marca do 20 kwietnia:Roznoście przeciwników na strzępy potężną haubicą 150 mm pojazdu XGrille 15 . To działo o długości 63 kalibrów może przebić 200 mm pancerza z odległości 4000 metrów. Wykorzystajcie oferty na tego zahartowanego Niemca.

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Od 6 marca do 9 marca:W ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet 8 marca, dedykujemy misje z tego wydarzenia weekendowego wszystkim naszym wspaniałym czołgistkom! Dołączcie do tego weekendowego wydarzenia specjalnego, by zdobyć wygląd załogi, rezerwy osobiste i elementy personalizacji.

W SKRÓCIE

Skórki załogi

Mnożnik PD inaczej

Od 13 marca do 16 marca:W ten weekend zgarniajcie 2 razy więcej doświadczenia za zwycięstwa, plasując się wśród najlepszych 10 graczy. Wypatrujcie uważnie specjalnych, tajnych gości!

W SKRÓCIE

Podwójne PD = dwa razy więcej zabawy

Wydarzenie specjalne z okazji Dnia św. Patryka

Od 17 marca do 21 marca: To wydarzenie specjalne poświęcimy imprezowaniu na pokładzie Waszych ulubionych czołgów. Możecie spodziewać się obfitości misji, zniżek i promocji! Czy macie irlandzkie szczęście?

W SKRÓCIE

Darmowe materiały eksploatacyjne

Grajcie Waszymi klasami jak trzeba

Od 20 marca do 23 marca:Ponownie przywitajcie Wasze ulubione misje z wydarzenia Grajcie Waszymi klasami jak trzeba i zgarniajcie PD bojowego, rezerwy osobiste i materiały eksploatacyjne.

W SKRÓCIE

Rezerwy osobiste

BITWY RANKINOWE

Od 23 marca do 20 kwietnia: Bitwy rankingowe powracają, ku radości graczy lubiących zaciętą rywalizację! Spodziewajcie się więcej informacji na temat cennych nagród, doładowań i dni konta premium!

Gorączka PD

Od 27 marca do 30 marca:Nasze klasyczne wydarzenie specjalne poświęcone PD wraca, a wraz z nim szansa na zdobycie mnóstwa doświadczenia. Wygrywajcie mnóstwo PD w różnych bitwach w ten weekend!

W SKRÓCIE

Prawdziwe szaleństwo PD

Wydarzenia ciągłe

Codzienne turnieje

Od 1 marca do 1 kwietnia: Wiecie, co robić. Bez względu na to, czy jesteście zaprawionymi w boju weteranami turniejowymi, czy nowicjuszami, możecie zwołać drużynę, zapisać się na dzienne turnieje i udowodnić, że ciężko o bardziej nieustraszonych dowódców niż wy. Każdy dzień przynosi możliwość zdobycia mnóstwa złota. Nie przegapcie!

CENTRUM TURNIEJOWE

Program rekrutacyjny 2.0: Sezon 6

Od 26 grudnia, 2020: Program rekrutacyjny nadal trwa w najlepsze. Zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Te dwa pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

Wasza Zasłużona nagroda 2020

Od 26 listopada, 2020 do listopada 2021: Dziękujemy za Waszą obecność w społeczności World of Tanks! Niezależnie od tego, czy dołączyliście niedawno, czy Waszą pancerną karierę można mierzyć latami, cieszymy się, że jesteście z nami. Jako wyraz naszego szczerego uznania i wdzięczności, wysyłamy każdemu Zasłużoną nagrodę, która zależna jest od roku rejestracji w grze. Zalogujcie się do gry i odbierzcie swoją nagrodę.

PRZEGLĄD NAGRÓD

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...