PanzerNews - oferty specjalne na sierpień

oferty specjalne na sierpień

W sierpniu metrologowie zapowiadają falę upałów w World of Tanks. Klasyczne misje, nowe wydarzenia specjalne, ekskluzywne oferty oraz tajne wydarzenia pojawiają się na horyzoncie i zapowiadają jeden z najgorętszych miesięcy w roku. Podkręćmy klimatyzację i rzućmy okiem na niektóre z sierpniowych atrakcji. *Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Promocje i wydarzenia

Wierzchołek drzewa

5 sierpnia - 5 września: XK-91 zalicza swój debiut na scenie Wierzchołka drzewa. Stanowi on jeden z trzech czołgów średnich najwyższego poziomu w radzieckim drzewie technologicznym, a z całej trójki jest zdecydowanie najlepszym snajperem.

20 sierpnia - 20 września: Istnieje wiele czołgów Type 5, ale tylko jeden zasiada na tronie japońskiej linii czołgów ciężkich. Trafnie nazwany XType 5 Heavy pod koniec miesiąca znajdzie się w centrum uwagi w Waszym garażu.

Ogólna konserwacja

6 - 9 sierpnia: Czy Wasze pojazdy są gotowe na walkę w gorącym letnim słońcu? Upewnijcie się, że klimatyzacja w Waszych ulubionych czołgach działa, a wszystkie systemy chłodzenia są na najwyższym poziomie dzięki specjalnym, odświeżającym nagrodom.

W SKRÓCIE

Materiały eksploatacyjne dla utrzymania formy

Załoga jest najważniejsza

12 - 16 sierpnia: Podczas gdy inni są na wakacjach i wylegują się przy basenie, Wasze załogi są zawsze gotowe do walki. Pokażmy im, jak bardzo doceniamy ich determinację za pomocą wielu zniżek dla załogi i niezłego doładowania PD.

W SKRÓCIE

Dodatkowe PD za pierwsze zwycięstwo

Linia frontu, etap 1.

16 - 23 sierpnia: Linia frontu, ekscytujący tryb 30 na 30 w World of Tanks, powróci na nowy sezon. Przygotujcie się na 1. etap i sprawdźcie Przewodnik po Linii frontu, aby dowiedzieć się o wszystkich zmianach i nagrodach.

LINIA FRONTU 2021

Podwójny mnożnik do doświadczenia

20 - 23 sierpnia: „Two is better than one” to nie tylko piosenka amerykańskiego zespołu Boys Like Girls, ale również podstawa tego prostego, ale wartego uwagi nowego wydarzenia specjalnego. Do boju, by zarabiać więcej PD.

W SKRÓCIE

Podwójne PD = podwójna zabawa

Wydarzenia ciągłe

Wojny czołgów: Runda 4.

Do 2 sierpnia: Epickie starcie pomiędzy dwoma popularnymi czołgami weszło w czwartą rundę. Wesprzyjcie francuskiego VAMX ELC bis lub dołączcie do drużyny amerykańskiego VM24 Chaffee . Wybierzcie stronę, zbierajcie punkty i wygrywajcie wspaniałe nagrody! Dołączcie już teraz!

Który z nich wybierzecie?

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Mapa globalna: Burza

Do 9 sierpnia: Nad mapą globalną zebrały się gęste chmury, a niszczycielska burza pustoszy pola bitew. Ale prawdziwie zahartowane klany potrafią, wbrew rozszalałej pogodzie, bezlitośnie walczyć o dominację w prowincjach. Kto pokona trudności, zdobędzie koronę i przywiezie do domu mnóstwo łupów? Odwiedźcie Przewodnik po mapie globalnej, by dowiedzieć się więcej.

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU BURZA 

Przepustka bitewna. Sezon V

Do 6 września: Dołączcie do Jean-Marca Lemartin, Katarzyny Chodkiewicz i Douglasa McReeda w ich zaufanych pojazdach, gdy będą zagłębiać się w południowoamerykańską dżunglę, starając się rozwikłać niebezpieczną tajemnicę. Uda im się, czy przegrają walkę z siłami mroku? Śledźcie ich przygody i zbierajcie punkty Przepustki bitewnej, aby otrzymać mnóstwo nagród!

PRZEWODNIK PO WYDARZENIU

Program rekrutacyjny

Od 27 kwietnia, 2021: Program rekrutacyjny 2.0: 7. sezon zbliża się do końca. Wykorzystajcie to - zaproście znajomego do World of Tanks, wykonujcie misje indywidualne i plutonowe, by zgarnąć lukratywne nagrody! Te dwa pojazdy-nagrody premium pomogą Wam zdominować pole bitwy:

  • VIT-34-85M , radziecki czołg średni VI poziomu (nagroda rekruta)
  • VIIIM4A1 Revalorisé , francuski czołg średni VIII poziomu (nagroda dowódcy)

Pokażcie swoim rekrutom World of Tanks od podszewki, dzielcie się wiedzą o sprytnych taktykach bitewnych i nauczcie ich swoich najlepszych posunięć!

RAZEM DO BOJU

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...