PanzerNews - oferty specjalne na sierpień, cz.II

oferty specjalne na sierpień, cz.II

Nawiązywaliśmy do tego wydarzenia przez cały rok w rocznicowych akcjach odliczania, a teraz nareszcie naszedł jego czas! Główne obchody 10. rocznicy World of Tanks przypadną na sierpień.

Wierzymy, że wyczekujecie ich z taką samą niecierpliwością jak my! Ale oczywiście, to nie jedyna z licznych niesamowitych atrakcji tego miesiąca. Sprawdźcie sami, czego jeszcze możecie oczekiwać w samym środku lata.

Sezon 2. Przepustki bitewnej

Od 12 czerwca do 8 września: Podróż Angeli i Damona przez 2. sezon Przepustki bitewnej w World of Tanks trwa dalej. Zbierajcie wspaniałe nagrody, a w tym całkowicie nowe Wyposażenie z nagród i wiele innych.

WYGRYWAJCIE WSPANIAŁE NAGRODY

10. jubileusz World of Tanks: Akt IV

Od 10 lipca do 12 sierpnia: Przedostatni akt naszego rocznicowego odliczania przyniesie ze sobą wiele niespodzianek. Wypełniajcie najnowsze misje, zapoznajcie się z nowymi elementami personalizacji w sklepie jubileuszowym i nie przegapcie wspaniałych rocznicowych okazji w Sklepie premium!

PRZEGLĄD

Szeregowiec Brzęczyszczykiewicz

Od 5 sierpnia do 7 września: Nowe polskie czołgi średnie przybyły i wzywają wsparcie. Szeregowy Grzegorz Brzęczyszczykiewicz zaginął za linią przeciwnika. Waszym zadaniem jest opanowanie nowej polskiej linii czołgów i poprawnej wymowy jego imienia i nazwiska oraz sprowadzenie tego zucha z powrotem do domu. Liczymy na Was, Dowódcy! Nikogo nie zostawiamy!

W SKRÓCIE

Wszystko co polskie

Sierpniowe Tank Rewards

Od 4 do 28 sierpnia: Gotowi na imprezę?! Misje Tank Rewards w sierpniu rozkręcają obchody urodzin i najlepsze w tym wszystkim jest to, że to Wy otrzymujecie wszystkie prezenty! Zbierajcie żetony Tank Rewards, aby odblokować różne poziomy nagród i wybierajcie spośród trzech pojazdów premium.

Wierzchołek drzewa

Od 5 sierpnia do 5 września oraz od 20 sierpnia do 20 września: Tak jak zapowiadaliśmy w zeszłym miesiącu, dopasowaliśmy format Wierzchołka drzewa, tak, aby każde wydarzenie trwało miesiąc, jak to miało miejsce dawniej. Oznacza to, że dwa wyścigi prowadzące na szczyt nałożą się na siebie w czasie. By nie wprowadzać niepotrzebnych zawiłości uznaliśmy, że najlepiej będzie jeżeli w obu przypadkach ruszymy z tą samą nacją. Zatem początek sierpnia przyniesie zniżki na brytyjskie niszczyciele czołgów z poprzedniego miesiąca i dostarczy tych samych co zawsze zniżek, misji i zestawów dla brytyjskich czołgów lekkich aż do XManticore na samym szczycie! Ale ponieważ nie wszyscy faworyzują Brytyjczyków, pozwolimy również radzieckim średniakom, aż do XObject 140 , by poprowadziły nas prosto do września.

W ofensywie

Od 1 do 4 sierpnia: Wjedźmy w sierpień na pełnym gazie z wydarzeniem specjalnym, które nagrodzi Was za zadawanie uszkodzeń, uszkadzanie i, tak, odgadliście: uszkodzenia! Pokażcie nam, że potraficie obracać wszystko w pył i zdobywajcie wspaniałe nagrody!

W SKRÓCIE

PD załogi

Dodatkowy postęp załogi!

Od 8 do 11 sierpnia: Na horyzoncie widnieją zmiany dotyczące załogi, ale to nie oznacza, że powinnyście zaniedbywać chłopaków i dziewczyny, którzy wylewają już siódme poty w Waszych ulubionych maszynach. Pokażcie jak bardzo doceniacie ich pracę za sprawą wielkich zniżek i specjalnych misji.

W SKRÓCIE

Korzystniejszy kurs wymiany wolnych PD na PD załogi

Przegląd okresowy

Od 15 sierpnia do 18 sierpnia: Może Wasze czołgi potrzebują małego liftingu po całym tym odbijaniu pocisków? Czy Wasz operator radiowy jest troszeczkę potłuczony po ostatniej bitwie? Mamy wydarzenie specjalne, które pomoże doprowadzić Wasze garaże do porządku.

W SKRÓCIE

Wszystkie materiały eksploatacyjne

Droga na Gamescom

Od 21 do 28 sierpnia: Przygotujcie się na największe gamingowe wydarzenie w Europie. Tegoroczny gamescom, odbędzie się nie tylko w niemieckiej Kolonii, ale w każdym zakątku globu! Więc usiądźcie wygodnie w fotelach i wypełniajcie zestaw misji zanim rozpocznie się show.

W SKRÓCIE

Nowy styl gamescom

Wybierz swój poziom trudności

Od 22 do 25 sierpnia: Na spokojnie, lub na całość! Wybór jest Wasz! Im więcej dacie od siebie, tym więcej zyskacie z tym wydarzeniem specjalnym.

W SKRÓCIE

Tak wiele PD

Wydarzenie specjalne: Gamescon

Od 28 sierpnia do 1 września: Podobnie jak w przypadku Tankfest i wielu innych wydarzeń w tym roku, Gamescom 2020 odbędzie się w całości online. Specjalne wydarzenie i pokaźne zniżki będą naszym wkładem w tegoroczne targi!

W SKRÓCIE

Mnóstwo zniżek

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...