PanzerNews - oferty specjalne na wrzesień, cz.II

oferty specjalne na wrzesień, cz.II

To już ten czas w miesiącu, więc przedstawiamy Wam przekrój ekscytujących wydarzeń, specjalnych ofert w grze i nagród do zgarnięcia we wrześniu!

Wierzymy, że wyczekujecie ich z taką samą niecierpliwością jak my! Zobaczcie, czego jeszcze możecie się spodziewać w nadchodzącym miesiącu.

Wrześniowe gratki

Wrześniowe Tank Rewards

Od 4 września do 28 września: Zbierajcie żetony Tank Rewards i odblokowujcie różne poziomy nagród oraz wybierajcie spomiędzy trzech pojazdów premium. Wrześniowe Tank Rewards oferować będą do wyboru VT14 VIStrv m/42-57 Alt A.2 VType 3 Chi-Nu Kai .

Wierzchołek drzewa

Od 5 września do 5 października: Wrześniowy Wierzchołek drzewa rozpocznie XPz.Kpfw. VII , linia czołgów, w której dominuje ciężka niemiecka stal. Wszystkie zamontowane na tyle wieże na wyższych poziomach posiadają twardy jak kamień przedni pancerz i przyzwoite działa, które robią wielką różnicę na polu bitwy. Nie dajcie się jednak oskrzydlić – Wasz pancerz boczny nie należy do najlepszych.

Od 20 września do 20 października:

Następnie, od 20-tego, przywitamy XT110E4 . Ta linia niszczycieli czołgów z wieżą posiada na wysokich poziomach czołgi z potężnymi działami, które potrafią mocno przywalić. W tej linii znajdują się sławny VIM18 Hellcat i IXT30 – niesamowite czołgi, oferujące wyjątkowo przyjemną rozgrywkę po zastosowaniu ulepszeń.

Stalowy łowca powraca

Od 21 września do 28 września: Tryb Stalowego łowcy przybywa z powrotem do World of Tanks! Raz jeszcze będziecie musieli udowodnić, że naprawdę należycie do najlepszych z najlepszych!

Nie będzie to łatwa walka. Zmierzycie się z nowymi pojazdami, będziecie odpierać nowych zawodników i eksplorować nieznaną mapę! Podołacie? Jesteście wykuci z najtwardszej stali? Zostaniecie ostatni na polu bitwy? Ponieważ na końcu może być tylko jeden Stalowy łowca!

Grajcie Waszymi klasami jak trzeba

Od 5 września do 8 września: Wypełniajcie misje zaprojektowane specjalnie dla konkretnych klas i zgarniajcie materiały eksploatacyjne premium, rezerwy osobiste i emblematy.

W SKRÓCIE

Mnóstwo materiałów eksploatacyjnych

Wrześniowy wycisk

Od 12 września do 15 września: Podczas Dnia Czołgisty otrzymacie w grze misje na PD załogi oraz zniżki, a także misje na materiały eksploatacyjne i rezerwy osobiste.

W SKRÓCIE

Rezerwy osobiste

Wysiłek drużynowy

Od 19 września do 22 września: Stwórzcie pluton ze znajomymi lub dołączcie do naszego Discorda, by go utworzyć i wygrywajcie nagrody takie jak materiały eksploatacyjne premium, rezerwy osobiste i miejsca w garażu.

W SKRÓCIE

Mnóstwo materiałów eksploatacyjnych

Gorączka PD

26 września do 29 września: Uwielbiane przez wszystkich wydarzenie specjalne stworzone z myślą o zbieraniu PD w czołgach premium i wymianie ich na wolne PD. Opcjonalnie, możecie zaznaczyć pole „Przyspiesz szkolenie załogi” i zdobyć trzeci atut!

W SKRÓCIE

Dodatkowe góry PD

Ostatnia szansa na misje i nagrody

Misje ratunkowe Szeregowca Brzęczyszczykiewicza

Do 7 września: Nie zapomnijcie o naszych niesamowitych wydarzeniach specjalnych i misjach sprowadzenia Brzęczyszczykiewicza do domu, które są nadal aktywne. Jeśli jeszcze nie wybadaliście nowej linii polskich czołgów, dołączcie do walki i pomóżcie w misji ratunkowej tego mężnego dowódcy czołgu, który utknął za linią nieprzyjaciela! Liczymy na Was, Dowódcy! Nikogo nie zostawiamy!

ZNAJDŹ NASZEGO CZŁOWIEKA 

Sezon 2. Przepustki bitewnej

Do września 8: Wspólna podróż Angeli i Damona w drugim sezonie Przepustki bitewnej World of Tanks zbliża się do końca. Nie przegapcie okazji, by zebrać wspaniałe nagrody, łącznie z zupełnie nowym wyposażeniem z nagród i nie tylko.

WYGRYWAJCIE WSPANIAŁE NAGRODY

10. jubileusz: Akt V

Do października 12: Największe wydarzenie specjalne —Akt V: Nowe Horyzonty— przynosi naprawdę wyjątkowy, niepowtarzalny prezent urodzinowy. Ofiarujemy 7 pojazdów premium wszystkim graczom, aby wyrazić naszą wdzięczność za to, że jesteście z nami. Co więcej, będziecie mogli zdobyć ósmy pojazd premium — zupełnie nowy brytyjski czołg lekki A46!

ODBIERZ PREZENTY

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...