PanzerNews - oglądajcie finały turnieju Winter Joust

oglądajcie finały turnieju Winter Joust

Czy jesteście gotowi na fantastyczną pancerną akcję i epickie starcia między niektórymi z najlepszych europejskich drużyn? 

Turniej Winter Joust to kolejne wydarzenie zorganizowane przez społeczność, które ma miejsce kolejno po aktywnościach Spring i Summer Joust.

Niektórzy z najlepszych dowódców czołgów ponownie spotykają się, by skrzyżować kopie i zawalczyć o koronę. Dołączcie do nas na żywo 5 i 6 grudnia o 16:00 CET (UTC+1) i oglądajcie finały okraszone wspaniałym komentarzem w licznych językach, na Twitch i YouTube!

 

Gdzie oglądać

Keyhand (EN) Cygan_ (PL) Synop_s (FR)
Chessgenie (DE) jXcr (ES)
+ dodatkowe streamy od uczestników turnieju
Mirek_DaG0D (CZ) Marc (DE) RadioPrimate (ES)
Yarbii (ES) Buksika (EN) Frugo (PL)

Uczestnicy

Zasady turnieju

  • Tylko pojazdy VIII-X poziomu
  • Maksymalna suma poziomów 66
  • Wykluczone czołgi-nagrody i pojazdy kołowe.
  • Format: najlepszy z siedmiu
  • Tryb: 2-Cap ATT/DEF
  • Czas bitwy: 10 minut
  • Mapy: Urwisko, Miasto duchów, Himmelsdorf, Kopalnie, Murowanka, Prochorowka, Ruinberg, Piaszczysta rzeka, Step, Tundra
  • Aby wygrać, drużyny będą musiały zniszczyć wszystkie pojazdy przeciwników, przejąć bazę broniącej drużyny, lub przetrwać 10 minut bitwy w roli obrońców.

Nagrody turniejowe

1 miejsce: 32 000 złota dla drużyny + 1 styl 3D poziomu X dla każdego członka drużyny + 60% przekazanej nagrody pieniężnej

2 miejsce: 24 000 złota dla drużyny + 1 styl 3D poziomu IX dla każdego członka drużyny + 30% przekazanej nagrody pieniężnej

3 i 4 miejsca: 16 000 złota dla drużyny + 1 styl 2D dla każdego członka drużyny

5 i 6 miejsca: 8 000 złota dla drużyny


Czy ten turniej wzbudził w Was pragnienie zmiażdżenia przeciwników i wygrania fantastycznych nagród? Porwała Was wspaniała pancerna akcja na ekranie i chcielibyście doświadczyć jej na własnej skórze? Chcecie przetestować swoje umiejętności i taktyki podczas turnieju? Zapoznajcie się z listą codziennych grudniowych turniejów i zwołajcie drużynę! Ostatni miesiąc tego roku pełen jest nagród-niespodzianek i okazji, by samemu pokazać się na wielkim ekranie!

GRUDNIOWE TURNIEJE

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...