PanzerNews - Operacje świąteczne 2021: spraw sobie duże pudełka!

Operacje świąteczne 2021: spraw sobie duże pudełka!

Dowódcy, jesteście gotowi na zdobycie dużych pudełek z ekskluzywnymi czołgami i innymi cennymi przedmiotami?

Okres świąteczny zawsze wypełniony jest magią i podarkami, i nie inaczej będzie w tym roku. Więc począwszy od 9 grudnia, 2020, 07:00 CET do 11 stycznia, 2021, 07:00 CET (UTC+1), do zdobycia będą duże pudełka ze złotem, szykownymi dekoracjami, rzadkimi czołgami premium i wieloma innymi cudeńkami!

Zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami, duże pudełka nie są dostępne w Belgii.

Ciesz się pudełkami z fajnymi gadżetami!

Jak zawsze, nie ma możliwości, że na tym stracicie - wszystkie przedmioty w środku są większej lub równej wartości ceny pudełka w złocie. Każde duże pudełko zawiera cztery gadżety, z których trzy nie ulegają zmianie. Należą do nich:

 • 250 złota
 • Dekoracja V poziomu z określonej kolekcji
 • Dekoracja losowego poziomu z określonej kolekcji

Czym może być czwarty przedmiot-niespodzianka? Zawsze będzie zaskoczeniem! Każde pudełko może przynieść czas konta premium WoT, kredyty lub nawet jeszcze więcej złota (poza gwarantowanymi 250 szt.). Ale jeśli Fortuna będzie Wam sprzyjała, będziecie mogli znaleźć budzący grozę i szacunek czołg premium VIII poziomu, pojazd z poziomów III–VI lub spektakularny styl 3D!

Wybierzcie pudełko jednej z czterech kolekcji:

Podstawowy koszt trzech dużych pudełek jest taki sam jak w zeszłym roku i wyniesie około 6 EUR. Im więcej dużych pudełek będzie zawierał zestaw, tym znaczniejszą uzyskacie zniżkę.

Grafika poglądowa, interaktywna wersja na oficjalnej stronie WoT

Pudełka Pudełka8 Pudełka3 Pudełka4 Pudełka5 Pudełka6 Pudełka7

Najbardziej nęcącymi okazjami będą przyprawiające o dreszcze czołgi premium VIII poziomu, wśród których znajdziecie dwa całkowicie nowe pojazdy. Pudełko może zawierać jeden czołg premium VIII z poniższej listy:

 • NOWOŚĆ! Bisonte C45, włoski czołg ciężki z zmodyfikowanym mechanizmem automatycznego przeładowania. Po raz pierwszy dostępny w grze, ten wyjątkowy awanturnik z pewnością będzie cennym dodatkiem do Waszej kolekcji czołgów.
 • NOWOŚĆ! GSOR 1008, pierwszy brytyjski niszczyciel czołgów z automatycznym mechanizmem ładującym na cztery pociski. Jego niewielkie rozmiary i wysoka wartość maskowania sprawiają, że doskonale nadaje się do przeprowadzania zasadzek. Krótki czas przeładowania oraz celne i przebijające działo pozostawiają przeciwnikom prawie zerowe szanse na przetrwanie w spotkaniu z tym dyskretnie działającym łowcą.
 • VIIIBat.-Châtillon Bourrasque, szybki i wściekły francuski czołg średni z dwupociskowym automatycznym systemem ładowania. Może poszczycić się doskonałą mobilnością i jest w stanie zadać 720 PW uszkodzeń w ciągu sekund, zanim przystąpi do szybkiego odwrotu. To idealna maszyna do agresywnego i asertywnego stylu gry.
 • VIIIISU-152K, radziecki niszczyciel czołgów oraz lord zniszczenia. Monstrualne 750 uszkodzeń alfa i niesamowita penetracja sprawiają, że ta bestia stanowi realne zagrożenie na polu bitwy.
Bison Gsor

Zamiast tego możecie otrzymać jeden z następujących pojazdów premium poziomów III – VI:

 • M4A1 FL 10, całkiem nowy francuski pojazd premium VI poziomu z wieżą oscylacyjną i automatycznym mechanizmem ładującym na cztery pociski.
 • VIT78, amerykański niszczyciel czołgów VI poziomu o kompaktowych rozmiarach i z całkiem niezłą mobilnością.
 • VMatilda Black Prince, brytyjski czołg średni V poziomu o dużej szybkostrzelności i celnym dziale.
 • IIIPz.Kpfw. T 15, niemiecki czołg lekki III poziomu o dużym zasięgu widzenia i dobrej przeżywalności.
 • IIIM22 Locust, amerykański czołg lekki III poziomu o doskonałej mobilności i z szybkostrzelnym działem.

Każdy pojazd jest dostarczony z darmowym miejscem w garażu.

A to jeszcze nie koniec!

Niespodziankom nie ma końca! Jeśli nie dostaliście pojazdu VIII poziomu, to przy odrobinie szczęścia możecie znaleźć w pudełku inny przedmiot - zupełnie nowy styl 3D* dla jednego z wymienionych poniżej pojazdów X poziomu:

Conqueror Gun Carriage

Maus

60TP Lewandowskiego

STB-1

WZ-111 model 5A

*Jeżeli nie posiadacie obecnie odpowiedniego pojazdu, zachowajcie styl 3D by zastosować go, kiedy czołg wpadnie już w Wasze ręce.

Lub możecie znaleźć jeden z sześciu odjazdowych stylów 3D z ubiegłorocznych dużych pudełek:

Jeśli nie dostaliście ich ostatnim razem, nie przegapcie okazji na dodanie tych arcydzieł do swojej kolekcji wspaniałych, niestandardowych stylizacji. W okresie świątecznym dostępnych jest łącznie 11 unikalnych stylów 3D - spróbujcie zebrać je wszystkie!

T110E4

E 100

Object 140

AMX 13 105

Jagdpanzer E 100

Object 430U

Rekompensata

Jeśli przy odpakowaniu okaże się, że trafił Wam się czołg premium, który już posiadacie, zostaniecie nagrodzeni jego pełną wartością w złocie, bez względu na to ile razy tak się zdarzy:

Jeśli pod koniec wydarzenia nadal będziecie mieli nieotwarte duże pudełka, zostaną one automatycznie otwarte. Nawet jeśli o nich zapomnicie, w dalszym ciągu będą przechowywane na Waszych kontach i zaskoczą Was zestawem znakomitych fantów! Po zakończeniu wydarzenia otrzymacie rekompensatę w złocie za duże pudełka, które zostały wysłane jako prezent, ale nie były otwarte przez ich odbiorców.

Świętujcie razem z nami i wspaniałymi podarunkami!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...