PanzerNews - Ostatni Waffenträger: weekend z dropami, kluczami i szafkami

Ostatni Waffenträger: weekend z dropami, kluczami i szafkami

Czy zmierzyliście się już z Ostatnim Waffenträgerem auf E 110 i zgarnęliście swoje nagrody? A może staliście się jednym z tych niemiłosiernych dowódców w czołgu Waffenträger, którzy zasiali niedolę i rozpacz w pogoni za szafką pełną bogactw?

Pomimo że mieliście już sposobność napotkania specjalnego Waffenträger auf E 220 skrywającego w sobie specjalna szafkę jako nagrodę, to właśnie w czasie nadchodzącego weekendu Wasze szanse na jej zdobycie będą największe. Wtedy to ujrzymy nie tylko pracowników Wargaming i naszego zespołu streamerów ruszających do bitwy w tej straszliwej maszynie, ale też wybraną grupę twórców zawartości, którym również powierzono klucz do czołgu Waffenträger auf E 220.


Z dostępnymi Twitch Drops

Walka z bestią nosząca nazwę E 220 to nie jedyna szansa na zdobycie darmowej szafki specjalnej! Twitch Drops zostaną włączone w piątek, 2 października dla naszego oficjalnego kanału World of Tanks, a od 3 do 4 października dla wszystkich kanałów uczestniczących twórców zawartości, o ile prowadzą oni transmisje na Twitchu.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy:

  • Zwykła zdobycz: 1 klucz do Waffenträgera auf E 110
  • Epicka zdobycz: 1 szafka specjalna
*W ciągu całego wydarzenia każdą zdobycz można otrzymać tylko raz na konto.
Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta

Grafik streamów na oficjalnym kanale World of Tanks

Dołączcie w ten weekend lub dowolnym inny oknie czasowym polowań, by w tym trybie stawić czoła Waffenträger auf E 220.

WORLD OF TANKS NA TWITCHU

Data

Rozpoczęcie (CEST)

Koniec (CEST)

2.10 Twitch Drops  15:00 18:00
3.10 oraz 4.10 Twitch Drops  Weekend z twórcami zawartości Począwszy od 03.10, 08:00 CEST do 04.10, 23:59 CEST
5.10 15:00 18:00
7.10 13:00 16:00
9.10 15:00 18:00
11.10 14:00 19:00

Twórcy zawartości na łowach

Dakillzor [EN] Skill4ltu [EN] orzanel [EN] Circonflexes [EN]
DezGamez [EN] Mailand [DE] marty_vole [CZ] Newmultishow [PL]

Śledźcie ich kanały na Twitchu lub YouTube, aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu transmisji. Ruszajcie do walki razem z nimi, aby nie przegapić najlepszej sposobności na zmierzenie się z E 220. Jeśli Wasza drużyna jest zdolna przechytrzyć tych wprawnych dowódców, każdy w ramach nagrody otrzyma specjalną szafkę.

Specjalne szafki mogą zawierać jeden z szesnastu pojazdów premium VIII poziomu, a wśród nich VIIIT77 , zupełnie nowy amerykański czołg ciężki z automatem ładującym. W dodatku, w specjalnych szafkach gwarantowane jest występowanie przedmiotów w grze.

*Specjalne szafki będą dostępne do 11 października 23:59 CEST (UTC+2) i automatycznie otworzą się 12 października o 07:00 CEST (UTC+2). Co więcej, interfejs wydarzenia zostanie usunięty 12 października o 07:00 CEST (UTC+2), zatem do tego momentu będziecie mieli czas, aby zobaczyć, jakie przedmioty otrzymaliście.

Niemieckie bestie w Sklepie Wargaming

Nasza gra nie jest jedynym miejscem, które zostało zinfiltrowane przez niesamowite niemieckie potwory. Możecie je również znaleźć w Sklepie Wargaming. Upamiętnijcie ten tryb gry, sprawiając sobie ekskluzywny kubek, poduszkę oraz plakat, na których widnieje grafika z Ostatniego Waffenträgera oraz świętujcie obchody Zjednoczenia Niemiec za sprawą zniżek sięgających 25% na całą niemiecką kolekcję ,w skład której wchodzą koszulki, zestawy modelarskie, urocze niemieckie pluszowe czołgi i nie tylko!

Zniżki dostępne są do 7 października, ale zapasy są ograniczone, więc nie wahajcie się i bądźcie w gotowości!

DO SKLEPU WARGAMING

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...