PanzerNews - Pancerne Święta 2020: 12 dni streamów

Pancerne Święta 2020: 12 dni streamów

Duch świąt zawładnął World of Tanks. Wszystko się rozświetliło i rozmigotało. Garaż wypełniony jest licznymi atrakcjami i nagrodami. Nasz zespół streamujący także poddał się magii świąt.

Chcąc podzielić się radosną atmosferą świąt, prowadzić będą transmisje codziennie, od 8 - 19 grudnia, z okazji 12 dni Pancernych świąt, na naszych kanałach Twitch oraz YouTube.

Twitch Drops także przybiorą odświętną postać! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możesz zdobyć podczas ponad 30 dni nieustających zdobyczy z Drops oraz o sposobach łatwego ich pochwycenia!

Codzienne streamy Pancernych świąt

Począwszy od 8 grudnia, dołączaj do nas, by cieszyć się wspaniałą pancerną akcją, świątecznymi niespodziankami i wieloma innymi atrakcjami z naszym zespołem streamerów World of Tanks.

Poza codziennymi wyzwaniami na YouTube, przeprowadzą Cię oni przez świąteczną wioskę World of Tanks, pokażą niesamowitą pancerną akcję, opowiedzą o wydarzeniach specjalnych, podzielą się ekskluzywnymi zapowiedziami świątecznych aktywności i zrobią wszystko, co w ich mocy, by roztoczyć radosną atmosferę Pancernych świąt.

Dołącz, by przechwycić Twitch Drops, a w tym ekskluzywną epicką zdobycz World of Tanks: szansę na wygranie oferty dnia kalendarza adwentowego - wystarczy tylko oglądać stream!

WORLD OF TANKS EU NA TWITCHU   

WORLD OF TANKS EU NA YOUTUBE

Kal
8.12: DZIEŃ 1.: NOWA TWARZ W WORLD OF TANKS 14:00 CET (UTC+1) Na tym streamie zadebiutuje i wjedzie do walki zupełnie nowy czołg! 9.12: DZIEŃ 2.: CO KRYJE SIĘ W PUDEŁKU? 13:00 CET (UTC+1) Dołącz do nas i przekonaj się sam! 10.12: DZIEŃ 3.: DZIENNY STREAM PANCERNYCH ŚWIĄT 14:00 CET (UTC+1) Zabierz się z nami na wyprawę do świątecznej wioski World of Tanks, uporaj się z misjami i wypełnijmy ten czas dobrą zabawą. 11.12: DZIEŃ 4.: DZIENNY STREAM PANCERNYCH ŚWIĄT 14:00 CET (UTC+1) Zabierz się z nami na wyprawę do świątecznej wioski World of Tanks, uporaj się z misjami i wypełnijmy ten czas dobrą zabawą. 12.12: DZIEŃ 5.: WIELKI STREAM NA KONIEC ROKU 15:00 CET (UTC+1) Stream wypełniony fantastycznymi aktywnościami i znakomitą pancerną akcją. Nie chcesz tego przegapić. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów. 13.12:
DZIEŃ 6.: FINAŁ TURNIEJU „TWÓJ TEAM NA STREAM” 15:00 CET (UTC+1)
Twoja szansa pokazania się na ekranie. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Codzienne turnieje grudnia

14.12: DZIEŃ 7.: ŚWIĄTECZNE WYDARZENIE SPOŁECZNOŚCI EU 14:00 CET (UTC+1) Grzeczny, czy niedobry? Wybór należy do Ciebie, ale kiedy już znajdziesz się na liście, nie będzie odwrotu. Podejmij wyzwania świątecznych misji razem ze swoją drużyną podczas naszego corocznego wydarzenia zorganizowanego przez społeczność EU. 15.12: DZIEŃ 8.: WORLD OF TANKS PREZENTUJE PANCERNE ŚWIĘTA 2020: NA ŻYWO Z THE TANK MUSEUM 15:00 CET (UTC+1) Wspaniałe pancerne atrakcje na żywo z Bovington! 16.12: DZIEŃ 9.: DOŁĄCZ JAKO UCZESTNIK 14:00 CET (UTC+1) Stream pełen aktywności społecznościowych, w których możesz wziąć udział. 17.12: DZIEŃ 10.: THE STREAM TEAM VS THE WORLD (OF TANKS) 14:00 CET (UTC+1) Kibicuj naszemu zespołowi streamerów lub zobacz, jak Twój ulubiony klan daje im pancerną lekcję. 18.12: DZIEŃ 11.: DZIENNY STREAM PANCERNYCH ŚWIĄT 14:00 CET (UTC+1) Zabierz się z nami na wyprawę do świątecznej wioski World of Tanks, uporaj się z misjami i wypełnijmy ten czas dobrą zabawą. 19.12: DZIEŃ 12.: STREAM WIELKIEGO FINAŁU PANCERNYCH ŚWIĄT 14:00 CET (UTC+1) Jakie niespodzianki i atrakcje czekają na Ciebie ostatniego dnia? Dołącz do nas, by się przekonać!

Twitch Drops dla wszystkich

Dostępne od 9 grudnia, 06:00 CET, do 11 stycznia, 23:00 CET (UTC+1) na wszystkich partycypujących kanałach Twitch

Od 2. dnia do końca trwania operacji świątecznych, każdy, kto prowadzi transmisję World of Tanks na Twitchu może uaktywnić Twitch Drops dla swoich widzów! Zgadza się! Od sławnych streamerów po początkujących twórców zawartości – każdy może włączyć Twitch Drops i dzielić się radością Pancernych świąt! Nie ważne, kogo będziesz oglądał; jeśli ten streamer gra w World of Tanks na Twitchu, otrzymasz zdobycze.

Im dłużej będziesz oglądać, tym większe będą Twoje szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy*:

 • Zwykłe zdobycze (gwarantowane):
  • Po 60 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 120 minutach: 1 małe pudełko
  • Po 180 minutach:  1 małe pudełko
  • Po 240 minutach: 1 miejsce w garażu
 • Epickie zdobycze (nie są gwarantowane i występują jedynie w określonym czasie):
  •  1 styl Lodowiec szelfowy (aktywny jedynie od 9 grudnia do 16 grudnia)
  •  1 styl Batalion czerwonych czapeczek (aktywny jedynie od 16 grudnia do 11 stycznia)
  • Oferta dnia w kalendarzu adwentowym (jedynie od 8 grudnia do to 19 stycznia i tylko na oficjalnym kanale World of Tanks Twitch)
*Pamiętaj, że każdą zdobycz Twitch Drop można otrzymać raz na konto w ciągu całego wydarzenia. Zwykłe zdobycze są gwarantowane, jeśli będziesz oglądać transmisję przez określony czas. Epickie zdobycze mogą zostać otrzymane jedynie z pewnym prawdopodobieństwem, a ich zdobycie nie jest gwarantowane.

Zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Uwaga: Twoje konta World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknij tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.


12 dni Pancernych Świąt: Przekrój

Więcej informacji o wszystkich streamach podamy w powiązanych artykułach bliżej daty wydarzenia. Zostań z nami i zaglądaj na portal!

Stream na koniec roku – 12 grudnia o 15:00 CET (UTC+1)

Zapowiedzieliśmy go już podczas ostatniego etapu Stalowego łowcy. Zaznacz dzień 5. w swoim kalendarzu, aby nie przegapić wielkiego streamu na koniec roku, pełnego wspaniałych atrakcji, a w tym epicki turnieju Pancernego kręguekskluzywna sesja pytań i odpowiedzi z deweloperami i wiele więcej!

Twój team na stream –13 grudnia o 15:00 CET (UTC+1)

Nie przegap finału naszych turniejów społecznościowych w 6. dniu. Najlepsze drużyny ze wszystkich dziennych turniejów kwalifikacyjnych spotkają się na streamie, aby walczyć o koronę i niesamowite nagrody!

Świąteczne wydarzenie społeczności EU – 14 grudnia o 14:00 CET (UTC+1)

Dołącz do nas 7. dnia, aby zobaczyć wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez społeczność EU, które trwa równolegle z operacjami świątecznymi. Wraz z drużyną, podejmij się misji od Chucka i wykorzystaj dodatkową szansę na zdobycie jeszcze większej ilości świątecznych nagród!

World of Tanks prezentuje Pancerne święta 2020: na żywo z The Tank Museum – 15 grudnia o 19:00 CET (UTC+1)

Dołącz do nas 8. dnia na 3 godziny świątecznych smakołyków, historycznych ciekawostek, materiału zza kulis, wywiadów, muzyki na żywo i wielu innych atrakcji, które przygotowaliśmy wraz z The Tank Museum w Bovington. Gospodarzami tego wydarzenia będą Richard Cutland, kurator The Tank Museum oraz David Willey, którzy wezmą Cię na poszukiwanie skarbów z fantastycznymi nagrodami. Będziesz miał okazję dodać rzadkie czołgi, takie jak Type 59 lub sławny Pz.Kpfw. II Ausf. J do swojego garażu i wygrać gamingowe laptopymodele czołgów od Heng Long RC i wiele więcej!


Nie zapomnij zasubskrybować naszego kanału YouTube, obserwować nas na Twitchu i włączyć powiadomienia, aby nie przegapić żadnego z tych wyjątkowych streamów podczas Pancernych świąt w grudniu!

Dołącz i baw się dobrze!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...