PanzerNews - Pancerny przemarsz: podsumowanie nagród

Pancerny przemarsz: podsumowanie nagród

Podsumujmy wszystko to co już wiemy odnośnie nagród za pierwszy sezon przepustki bitewnej WoT. A trochę tego jest: unikalni dowódcy, skórki załogi, kamuflaże, style 3D. World of Tanks otrzymuje nowe długoterminowe wydarzenie: Pancerny przemarsz (przepustka bitewna). Wydarzenie ma dwie ścieżki: podstawową i ulepszoną. Ulepszoną można kupić za złoto, jednak nie ma żadnych nagród za zaporą p2w. Każda nagroda może zostać zdobyta przez gracza f2p.

1. Style 3D dla Super Conquerora i Object 277:

KCK5PVJSHhA

0(więcej zdjęć odpowiednio tu i tu)

2. Style 2D:

5

4

(więcej zdjęć odpowiednio tu i tu)

3. Wyposażenie ze Zdobyczy:

Pośród innych cennych nagród, będziecie mogli zdobyć Wyposażenie ze Zdobyczy, nowy, specjalny rodzaj wyposażenia standardowego. Charakterystyki wyposażenia ze Zdobyczy mogą zostać ulepszone i możecie zdemontować je z pojazdu używając złota (nie obligacji), jak wyposażenie standardowe.

8

Bammer Rammer

  • Poziom 1: + 10% do prędkości ładowania
  • Poziom 2: + 12,5% prędkości ładowania

9

Bounty Gun Laying Driver

  • Poziom 1: + 10% do prędkości celowania
  • Poziom 2: + 12,5% prędkości celowania

4. Unikalni dowódcy:

6

George Barton - tylko czołgi w Wielkiej Brytanii: absolwent Royal Tank School,  szkołę ukończył z wyróżnieniem. Doskonały strzelec, ustanowił szkolny rekord w niszczeniu ruchomych celów z dużej odległości. Jest doświadczony w technice czołgowej, zna parametry techniczne i cechy najnowocześniejszej technologii, umiejętnie wykorzystuje tę wiedzę w bitwie. Postać jest spokojna, zrównoważona. Nie ma sankcji dyscyplinarnych.

7

Wasilij Badajew - tylko radzieckie czołgi: wyjątkowo temperamentny żołnierz ze złożoną impulsywną osobowością, który urodził się i wychował w jednostce czołgowej. Pomimo przeciętnej wiedzy teoretycznej czuje się świetnie w każdej sytuacji bojowej dzięki zwierzęcemu instynktowi i intuicji. Charakteryzuje się niestandardowym myśleniem taktycznym.

5. Unikalne skórki załogi:

3

David Eekeeboo: Doświadczony czołgista o aksamitnym głosie, który możecie znać z Akademii Czołgów lub streamów WG.

4

Cornelius Durden: Życie to dziwna rzecz z wieloma niespodziankami i zwrotami akcji. A teraz były ogrodnik Jej Królewskiej Mości wydaje rozkaz swojej załodze, by otworzyła ogień do wroga. Jak to się stało - sam go zapytaj w jednym z irlandzkich pubów.

5

John Legrass: były policjant z Nowego Orleanu, psi oficer. Nuda i niechęć do siedzenia w jednym miejscu zmusiły go do porzucenia służby i wyruszenia w poszukiwaniu przygody. Na szczęście dawni przyjaciele z wojska pomogli mu znaleźć coś dla siebie.

6. Dynamiczna odznaka:

Po ukończeniu głównych etapów gracz odblokuje unikalną odznakę: Elitarny szewron. Ta Odznaka będzie dostępna do zakończenia wydarzenia Przepustki Bitewnej i zniknie wraz z nią. Cieszcie się, póki jeszcze ją posiadacie i zdobywajcie przewagę nad swoimi wrogami, dowódcy.

0

1

2

7. Medal: 2SYADruIt 8  

ź: TDB, WoT Express

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...