PanzerNews - piaskownica: zbalansowanie pocisków specjalnych

piaskownica: zbalansowanie pocisków specjalnych

Krótkie info: serwery piaskownicy zostaną otwarte w dniu dzisiejszym w okolicach godziny 17:00. Dostęp do piaskownicy możliwy jest jedynie po wysłaniu odpowiedniego zgłoszenia, a samego klienta możemy ściągnąć tylko przez Wargaming Game Center.

W grudniu zeszłego roku ogłosiliśmy, że zbalansowanie na nowo amunicji specjalnej będzie priorytetem w 2019 roku. Ta wiadomość stała się jednym z najgorętszych tematów w społeczności. Nadchodzące zmiany spowodowały mnóstwo sugestii i dodatkowych pytań, więc uważnie przeanalizowaliśmy opinie graczy, aby zrozumieć, jakie kolejne kroki powinniśmy podjąć.

Uruchomiliśmy również kilka supertestów, eksperymentując z ustawieniami amunicji specjalnej i szlifując jej mechanikę, a jednocześnie uważnie czytając opinie naszych testerów. Teraz zebraliśmy już wszystkie potrzebne dane i jesteśmy gotowi przekazać Wam więcej informacji.

Następny krok

Od 4 do 10 czerwca uruchamiamy nową rundę balansowania amunicji specjalnej w Piaskownicy, naszym otwartym serwerze testowym. Przedstawimy koncepcję alternatywnej amunicji specjalnej, różniąca się od tej, którą przedstawiliśmy na WG Fest w grudniu zeszłego roku. Szczegółowa lista zmian zostanie ogłoszona niedługo przed testem, więc czekajcie na dalsze informacje!

Ważne: Testy będą trwały tylko 1 (jeden) tydzień i zakończą się 10 czerwca o 11:00 (UTC +2)!

Jak mogę wziąć udział?

Wszyscy mogą wziąć udział w testach – wystarczy, że wyślecie do nas zgłoszenie. Po przyjęciu i przetworzeniu Waszego zgłoszenia damy Wam bezpośredni dostęp do serwera testowego. Zobaczycie wtedy specjalny ekran promocyjny w swoim kliencie gry.

Jeśli uczestniczyliście wcześniej w testach Piaskownicy, to macie już dostęp do testów.

DOŁĄCZ DO TESTÓW AMUNICJI SPECJALNEJ

Bądźcie pierwszymi graczami, którzy zapoznają się ze zmienioną mechaniką amunicji i sami ją oceńcie. Dołączcie do testów już teraz i podzielcie się swoimi opiniami!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...