PanzerNews - poprowadź najbardziej nietypowy czołg w historii WoT

poprowadź najbardziej nietypowy czołg w historii WoT

Tylko do przyszłej środy specjalny tryb PvP ze Sturmtigerem.

Sturmpanzer VI Sturmtiger… na jego temat mówiło się dużo, społeczność chciała, aby dodać go do gry. Ze względu na unikatową charakterystykę tego działa pancernego nigdy nie trafiło ono do World of Tanks. Ale od czego są urodziny jak nie od odrobiny szaleństwa?

St

W akcie III obchodów 10. rocznicy World of Tanks na PC (kulminacja już w sierpniu!) przygotowaliśmy specjalny tryb, którego gwiazdą jest właśnie Sturmpanzer VI Sturmtiger. Od teraz do 24 czerwca weźcie udział w nietypowych walkach 10 na 10 na 5 mapach: Ensk, Widepark, Tundra, Mines i Airfield. A co jest w nich nietypowego? Oczywiście działo. Nierzadko zdarza się móc postrzelać z moździerza rakietowego o kalibrze 38cm atakując pociskami o wadze 350 kilogramów… Tak mocnego uderzenia jeszcze w World of Tanks nie było!

“Sturmtiger to unikatowy przykład historii pojazdów bojowych. W prawdziwym świecie wyprodukowano 18 sztuk i był to dziwny twór dlatego też ciężko nam było go dodać do regularnej gry,” mówi Dmitriy Trofimov projektant World of Tanks. „Jego opancerzenie to coś pomiędzy poziomem VII I VIII, ale armata…Dość powiedzieć, że 38 cm to o 14cm więcej niż największe działo jakie obecnie mamy.”

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...