PanzerNews - poradnik: jak uruchomić WoT i ubić proces Game Center

poradnik: jak uruchomić WoT i ubić proces Game Center

Z popularnej i lubianej serii „_Patrol radzi”.

Elo 15:0 Denerwuje Was logowanie do Game Center? Denerwuje Was działający w tle Game Center po odpaleniu gry? Denerwuje Was przechodzenie do pulpitu po uruchomieniu WoT, aby ubić proces Game Center? Na jednej maszynie gracie przykładowo z synem na różnych kontach gry, a co za tym idzie musicie przelogować się w Game Center?

Jeśli się denerwujecie tak, jak i ja, to Wam pomogę, bo nie mamy co liczyć na Wargaming ponieważ ich interesują nowe pojazdy premium, a nie dobro wszystkich graczy, pozdrawiam studentów.

Stworzyłem plik bat, który po uruchomieniu odpala Game Center, po pięciu sekundach automatycznie odpala grę i po dziesięciu sekundach ubija działający w tle proces Game Center. Jak za dawnych dobrych czasów logujemy się na ekranie logowania gry, a nie w Game Center.

Jak już wspomniałem proces Game Center zniknie po dziesięciu sekundach od odpalenia WoT, więc nie musimy przechodzić do pulpitu, aby ubić Game Center, jak i nie musimy klikać graj. Plik do pobrania TUTAJ.

Po pobraniu rozpakowujemy gdzieś na dysk i przenosimy plik Taskkill_wgc_by_Patrol.bat do głównego folderu gry. Po przeniesieniu klikamy prawym przyciskiem myszki na pliku Taskkill_wgc_by_Patrol.bat wybierając > wyślij do > pulpit (utwórz skrót), czyli robimy skrót do pliku. Z nowego skrótu odpalamy Game Center i WoT.

UWAGA, jeśli Wargaming postanowi wypuścić aktualizację gry, to musimy uruchomić Game Center pomijając nowy skrót.

Po zaktualizowaniu gry możemy odpalać WoT z nowego skrótu do pliku bat.

Do boju!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...