PanzerNews - Pretty Fly: graj jak The Offspring

Pretty Fly: graj jak The Offspring

Z Pretty Fly każda bitwa to przygoda. Chłopaki z Offspring przebyli długą drogę. Jaka będzie twoja? Więcej informacji o specjalnym zestawie stylizacyjnym 3D - LINK The Offspring - The Kids Aren’t Alright (WoT MusicTeam In-Battle mix) Kompozytor: Dexter Holland Symfoniczna aranżacja: WoT Music Team Wykonane przez: The Offspring Tekst: Dexter Holland Remix: Andrey Kulik and Andrius Klimka Dodatkowe gitary: Yury Stylskiy and Aleksey Vanchuk Dodatkowa perkusja: Eugene Sukhavei Zmiksowane i zmasterowane przez: Sergey Komar Kierownik muzyczny: Aleksey Tomanov Postprodukcja: Wargaming Minsk Audio Team.

Teraz nic nie powstrzyma kalifornijskiego punka!

Przygotujcie się na ujarzmianie niepowtarzalnego pojazdu inspirowanego punk rockiem! Wargaming połączył siły wraz z legendarną kalifornijską punk rockową załogą The Offspring by dostarczać Wam najprawdziwszego rockowego bohatera na polu bitwy zupełnie nowego TL-1 LPC z oszałamiającym stylem 3D "Pretty Fly".

W tegorocznym WG Fest: Gwiazdy Dnia czołgisty mogą pozostać w Waszych garażach na dobre, wystarczy dodać ten budzący postrach pojazd z niesamowitym stylem 3D do Waszych kolekcji! Cechy z pewnością wyróżniające go z tłumu to:

 • Rockowa załoga: Muzycy z zespołu The Offspring jako załoga czołgu! Ekipa jest przeszkolona z zerowym atutem „Braterstwo broni”  i posiada wystarczająca liczbę PD by nauczyć się kolejnej umiejętności.
 • Specjalne ścieżki dialogowe: Nagrane przez Dextera i Noodlesa. Wyjeżdżając TL-1 LPC, możecie słuchać ich mocarnych komend bitewnych, jak również rozmów, przekomarzań i dowcipów
 • Wyjątkowy styl 3D Pretty Fly: Zaprojektowany by wyglądem nawiązywać do sceny koncertowej, ten kamuflaż przywołuje rockowego ducha The Offspring i jednoczy potęgę z muzyką
 • Specjalna ścieżka dźwiękowa z hitem zespołu „The Kids Aren't Alright”: Główny temat muzyczny czołgu dostępny będzie w kilku miksach towarzyszących Wam w każdej bitwie i podtrzymujących ducha walki.

TL1 LPC: Dlaczego by sobie nie postrzelać?

Długo szukaliśmy idealnego kandydata do roli najbardziej punk rockowego czołgu w naszej grze. Nie powinien dziwić fakt, że czołg powinien być amerykański, choćby z powodu, że The Offspring pochodzą ze słonecznego stanu Kalifornia. Muzyka zespołu stanowi potężny strumień zapału i energii, więc czołg powinien być równie szybki i szalony. Co równie ważne, powinien on uderzać przeciwników nie tylko wystrzałowym wyglądem, ale również przyzwoitymi parametrami bojowymi.

I tak właśnie jest w przypadku TL-1 LPC, nowego amerykańskiego czołgu średniego VIII poziomu. Ten wszechstronny pojazd uzbrojony w celne i szybkostrzelne działo pozwala przeciwnikom odczuć Waszą obecność na mapie. Przyjrzyjmy się bliżej tej gwieździe rocka, stworzonej do walki na średnim i krótkim dystansie.

 • Tak jak większość czołgów amerykańskich, posiada on solidną, odbijająca pociski wieżę pozwalającą na wykorzystanie terenu dla bezproblemowego rykoszetowania strzałów przeciwnika
 • TL-1 LPC ma mocno pochyloną płytę pancerza przedniego i jest w stanie przetrwać ostrzał bezpośredni.
 • Możecie również polegać na celności i wartości uszkodzeń na minutę jego zrównoważonego działa pozwalającego na wspieranie Waszych drużyny niczym prawdziwy pojazd oskrzydlający z drugiej linii ognia. Nawet będąc w ruchu.
 • Jego uszkodzenia alfa nie należą do najlepszych dla jego poziomu (280 ptk.), ale posiada wystarczającą siłę ognia by poważnie uszkadzać przeciwnika.
 • Dzięki dobrej manewrowości i prędkości maksymalnej rzędu 50 km/h, TL-1 LPC może z łatwością zmieniać i zajmować kluczowe pozycje szybciej od wielu innych pojazdów.

Pretty Fly: Give It to Me Baby!

Jednak tym, co naprawdę odróżnia ten czołg od pozostałych jest jego niepowtarzalny wygląd Styl 3D „Pretty Fly” . Projekt nawiązuje do wyglądu sceny koncertowej, czarne barwy wyrażają punk rockowego ducha. Z pewnością będziecie wyróżniali się w tłumie. Czołg wyposażony jest w reflektory, wzmacniacze lampowe, pudło rezonansowe oraz, odtworzone w najmniejszych detalach, instrumenty członków zespołu.

Logo z czaszką oznajmi innym, że nie będziesz się patyczkować. Oldskulowe deskorolki z grafikami The Offspring będą Wam przypominać, że zespół jest z Wami nawet w gorączce bitwy. Tego jeszcze nie było w World of Tanks!

Defy You: Dalsze informacje o załodze The Offspring

TL-1 LPC dostarczony jest z jego własną załogą tworzoną przez ikonicznych punk rockowców w rolach dzielnych czołgistów. Oto i oni:The Offspring WEDexter Holland Dowódca (radiooperator) Wokalista, gitarzysta i kompozytor – oto współczesny człowiek renesansu! Posiada doktorat z biologii molekularnej , robi piekielnie ostry sos Gringo Bandito i jest prawdziwym pilotem odrzutowców! Pozostali członkowie załogi nie są pewni, czy umiejętności pilota przełożą się na intensywną bitwę pancerną.

Noodles Celowniczy Operator gitary prowadzącej atakujący swój instrument mieszanką złości, czystej radości i pasji. Tak jak każdy gitarzysta i celowniczy Noodles wie, że aby trafienie wydało odpowiedni dźwięk trzeba ryzyka i 100% oddania.

Pete Parada Kierowca Perkusista zespołu. Przycinanie komara przy metronomie może mieć opłakane konsekwencje. Tik-tak-tik-bang! Tik-tak-tik-paf! Jednak prowadząc pojazd, nie wykonuje nagłych ruchów. Każde złamanie rytmu w oczach perkusisty uchodzi za oznakę niekompetencji.

Todd Morse Ładowniczy Basista, który z podobną pasją ładuje pociski jak i zanurza tysiące fanów w zapierającej dech w piersiach atmosferze na koncertach. Jego nie mające końca pokłady energii i punkowa aura podnoszą morale całej załogi na najwyższy poziom.

 

Oferta sklepu premium: Come Out and Play!

Chcesz by The Offspring został w Twoim garażu na dobre? Przyjrzyjcie się poniższej ofercie dostępnej w sklepie premium i kliencie gry od 1 października, godz. 07:00 do 15 października, godz. 07:00 CEST (UTC+2). Oprócz nowego TL-1 LPC i unikalnego stylu 3D „Pretty Fly”* ten zestaw zawiera:

 • Własna załogę The Offspring z zerowym atutem „Zespół braci” i posiadają wystarczająca liczbę PD by nauczyć się kolejnej umiejętności lub atutu
 • 7 dni konta premium WoT
 • Darmowe miejsce w garażu
 • Specjalne ścieżki dialogowe nagrane przez Dextera i Noodlesa
 • Świetną ścieżkę dźwiękową stworzoną w oparciu o hit zespołu „The Kids Aren't Alright”

W dodatku do tego wszystkiego, każdy właściciel tego zestawu otrzyma specjalny medal.

* styl 3D nie jest dostępny osobno.

Nie zwlekajcie i skorzystajcie z tej miażdżącej oferty. Nie będzie trwała wiecznie!

Give It to Me Baby!  

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...