PanzerNews - Akt V: prezent urodzinowy już tu jest!

Akt V: prezent urodzinowy już tu jest!

Dowódcy! Świętowanie 10. jubileuszu World of Tanks chyli się ku końcowi!

Od samego początku tej epickiej imprezy oferowaliśmy Wam tony specjalnych wydarzeń, intensywne misje rocznicowe, spektakularne elementy personalizacji i inne niespodzianki. Dowiedzieliście się wielu ciekawostek z historii naszej ulubionej gry i byliście świadkami głównych etapów jej tworzenia i ewolucji.

Jednak najlepsze i najbardziej zaskakujące wydarzenia specjalne jeszcze przed nami! Akt V: Nowe horyzonty przynosi absolutnie unikatowy Urodzinowy prezent, który już nigdy więcej się nie powtórzy. Rozdamy 7 pojazdów premium wszystkim graczom, aby wyrazić naszą wdzięczność. Co więcej, będziecie mogli zdobyć ósmy pojazd premium – zupełnie nowy brytyjski czołg lekki A46! Zwieńczeniem wszystkiego jest szansa na otrzymanie 10 dni konta premium World of Tanks za samo codzienne logowanie się do gry!

Urodzinowy prezent z okazji 10-lecia gry

Od 17 sierpnia, 08:00 CEST, do 12 października, 07:00 CEST (UTC+2)

Wejdźcie do gry i odbierzcie swoje prezenty!

Od 17 sierpnia o 08:00 CEST do 12 października o 07:00 CEST (UTC+2) wystarczy, że zalogujecie się do World of Tanks, a zobaczycie tam wiadomość z gratulacjami oraz Waszymi statystykami z całego okresu grania, które przedtem były dla Was niedostępne. Spójrzcie na Wasze osiągnięcia w World of Tanks z innej perspektywy i porównajcie je z innymi graczami, a potem wznieście toast za Waszą niepowtarzalną podróż z World of Tanks!

Znajdziecie także 7 unikalnych pojazdów w swoich garażach, z których sześć było rozdawanych z okazji naszych poprzednich urodzin. Oto czekające na Was pancerne gwiazdy z poziomów II–III:

1 2 3 4 5 6 7

Jeśli już posiadacie któryś z tych specjalnych pojazdów, otrzymacie 100 000 kredytów, 250 rocznicowych monet i wolne miejsce w garażu jako rekompensatę za każdy czołg.

Siódmy wojownik to zupełnie nowy czołg, VValiant . To nasz prezent z okazji 10-lecia dla wszystkich graczy. Każdy pojazd ma załogę wyszkoloną w 100% i miejsce w garażu.

Poza czołgami z Urodzinowego prezentu otrzymacie także 50 niesamowitych emblematów, których możecie użyć na dowolnym pojeździe.

Misja: 10 dni konta premium z okazji 10-lecia WoT!

Od 12 sierpnia o 08:00 CEST do 22 sierpnia o 07:00 CEST (UTC+2).
Nagroda
 •  1 dzień konta premium WoT
Cele
 • Zaloguj się do World of Tanks
Ograniczenia
 • Raz na dzień
 • 10 razy na konto

Wypełniajcie specjalne misje i zdobądźcie niedościgłego A46!

Nie przestawajcie czytać! Mamy dla Was kolejny wspaniały pojazd! Podczas fazy aktywnej Aktu V, od 17 sierpnia, 08:00 CEST, do 24 sierpnia, 08:00 CEST (UTC+2), możecie dostać w swoje ręce ósmy czołg podarunkowy,  VIA46.

Ten szybki i manewrowy brytyjski czołg lekki VI poziomu to urodzony sabotażysta z precyzyjnym działem i wspaniałą dynamiką. Ten zwiadowca to niezbędny element Waszej pancernej kolekcji

ChP SO Zyw Mob

Aby zdobyć tego komandosa, wejdźcie do bitwy losowej i wypełnijcie specjalne misje w dowolnych pojazdach z Urodzinowego prezentu. Po ukończeniu wszystkich misji zapewni Wam 100 żetonów oraz 150 jubileuszowych monet.

Śmiało, dowódcy! Opis: Zniszczyć 1 pojazd przeciwnika lub zadać 100 PW uszkodzeń. Być w swojej drużynie wśród pierwszych 7 graczy pod względem zdobytego doświadczenia. Warunki: Nagrody:
 • 2 żetony jubileuszowe
Dzielny Valiant Opis: Zniszczyć 1 pojazd przeciwnika lub zadać 300 PW uszkodzeń. Być w swojej drużynie wśród pierwszych 7 graczy pod względem zdobytego doświadczenia. Warunki:
 • Może zostać ukończona jedynie pojazdem Valiant
 • 20 razy na konto
 • Tylko w bitwach losowych
Nagrody:
 • 2 żetony jubileuszowe
Aby zdobyć A46, należy zebrać:
 • 60 żetonów w pojazdach poziomów II–III z Urodzinowego prezentu
 • Oraz 40 żetonów w czołgu Valiant

Nie macie czasu, aby walczyć o wszystkie te żetony? Żaden problem! Możecie użyć jubileuszowych monet, aby zakupić A46 w Sklepie jubileuszowym od 24 sierpnia, 08:00 CEST, do 12 października, 07:00 CEST (UTC+2). Jego koszt to 1500 jubileuszowych monet.

Dowódcy! Mamy dla was wspaniałe prezenty! Grajcie w bitwach losowych, wypełniajcie specjalne misje i dodajcie chyżego A46 do Waszego arsenału!
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...