PanzerNews - proste w obsłudze czołgi VI poziomu

proste w obsłudze czołgi VI poziomu

Zapewne zauważyliście już, że wprowadziliśmy do World of Tanks samouczek dla zawansowanych, który jest dostępny po ukończeniu szkolenia. Nazwaliśmy go  odprawą. Jest to seria prostych misji, za które można otrzymać atrakcyjny prezent: żeton odblokowujący dowolny czołg VI poziomu. Jeśli jeszcze go nie wykorzystaliście, albo chcecie służyć poradą nowym rekrutom w naszym programie poleceń, przygotowaliśmy dla Was krótką i przydatną listę!

KV-85

KV-85 cechuje się przyzwoitym pancerzem i dobrą mobilnością. Jeśli wyposażycie go w działo kalibru 100 mm, będzie strzelać precyzyjniej i zadawać więcej uszkodzeń na minutę, ale armata kalibru 122 mm robi zdecydowanie większe wrażenie!

Dalsze pojazdy tej gałęzi zadają duże uszkodzenia jednym trafieniem, mają dobrze nachylony, wytrzymały pancerz, a także są stosunkowo mobilne. Na szczycie gałęzi, którą rozpoczyna ten pojazd, znajdziecie czołg IS-7, który łączy wszystkie wyżej wymienione cechy.

Kierunek gałęzi w drzewie technologicznym: KV-85ISIS-3Object 257IS-7


O-I

O-I jest tak wielki, że nie zmieścił się w naszej tabeli! Ten japoński czołg ciężki to niebezpieczny przeciwnik w World of Tanks, ponieważ wyposażony jest w wytrzymały pancerz i ma do wyboru potężne działa – armatę zadającą wiele uszkodzeń jednym trafieniem i cechującą się wysoką penetracją bądź haubicę wystrzeliwującą niebezpieczne  pociski odłamkowo-burzące.

Styl rozgrywki jest bardzo spójny dla całej wspomnianej gałęzi pojazdów, więc jeśli podoba Wam się ten czołg, będziecie zadowoleni aż do ostatniego pojazdu, Type 5 Heavy, który odznacza się ogromną liczbą PW .

Kierunek gałęzi w drzewie technologicznym: O-IO-NiO-HoType 4 HeavyType 5 Heavy


T-34-85

Dobre połączenie siły ognia, mobilności i odporności sprawia, że T-34-85 dobrze prowadzi się na polu bitwy, czym zaskarbił sobie sympatię wielu początkujących graczy!

Otwiera on sporo możliwości rozwoju, ale gorąco polecamy kierunek prowadzący do pojazdu Object 430U, który jest bardzo mocnym czołgiem średnim X poziomu, odznaczającym się wyjątkowo wytrzymałym pancerzem i wieżą, a także dużą liczbą uszkodzeń zadawanych jednym trafieniem!

Kierunek gałęzi w drzewie technologicznym: T-34-85T-43T-44Object 430Object 430U


40TP Habicha

40TP został zaklasyfikowany jako czołg średni, ale układ pancerza i mobilność tego pojazdu zachęcają raczej do stosowania strategii typowych dla cięższych pojazdów. Działo kalibru 90 mm poradzi sobie z wieloma napotkanymi przeciwnikami, ale tylko wtedy, gdy znajdujecie się blisko swojego celu.

Pojazd ten prowadzi do czołgów ciężkich mających  mocny pancerz i bardzo wytrzymałe wieże. Dzięki temu są idealne do stosowania taktyki z ukrywaniem kadłuba, tj. walki w taki sposób, aby przeciwnik widział jedynie Waszą wieżę, której pancerz najtrudniej przebić. Warto również wspomnieć, że czołgi te zadają bardzo dużą liczbę uszkodzeń jednym trafieniem.

Kierunek gałęzi w drzewie technologicznym: 40TP 45TP53TP50TP60TP


Jagdpanzer IV

Ten czołg jest dobrą opcją dla osób, które mają ochotę pełnić w grze funkcję snajpera. Głównymi zaletami niszczyciela Jagdpanzer IV jest zadziwiająco wysoki wskaźnik kamuflażu oraz potężna ilość uszkodzeń zadawanych jednym trafieniem za pośrednictwem armaty kalibru 8,8 cm.

Każdy następny pojazd stawia coraz mocniej na agresywną walkę na bliskim dystansie. Dlatego jeżeli nie spodoba się Wam bardziej defensywny styl rozgrywki, z ulgą przyjmiecie wiadomość, że dalsze pojazdy są bardziej wytrzymałe i pozwolą Wam przetrzymać więcej trafień. Na szczycie znajduje się  Jagdpanzer E 100 – ogromny niszczyciel czołgów, który roznosi przeciwników na strzępy jednym trafieniem.

Kierunek gałęzi w drzewie technologicznym: Jg.Pz. IVJPantherFerdinandJagdtigerJg.Pz. E 100


VK 30.02 (M)

Ten pojazd jest prototypem legendarnej Pantery. Łączy w sobie przyzwoitą wytrzymałość, mobilność i niezawodność. Zadaje on mniej uszkodzeń jednym trafieniem niż większość pojazdów, ale doskonała celność i szybkostrzelność jego dział rekompensują tę wadę z nawiązką.

Główną zaletą pojazdów z tej gałęzi technologicznej są ich działa, które cechują się wysoką penetracją i wyśmienitą celnością. Począwszy od pojazdu E 50 zauważalny jest ogromny skok w opancerzeniu oraz liczbie uszkodzeń zadawanych jednym trafieniem. Najsilniejszym pojazdem z gałęzi pozostaje  E 50 Ausf. M z poziomu X.

Kierunek gałęzi w drzewie technologicznym: VK 30.02 (M)PantherPanther IIE 50E 50 Ausf. M


Te pojazdy mają jedną wspólną cechę – są na tyle mocne i niezawodne, że nie trzeba nimi grać bezbłędnie. I nie mówimy tutaj o jednym czy dwóch pojazdach z gałęzi. Ta zasada dotyczy większości z nich. Czołgi tej gałęzi są wytrzymałe i wyposażone w skuteczne działa, więc będziecie mogli bezproblemowo prowadzić wymianę ognia z przeciwnikami i nie martwić się błędami. Oczywiście to tylko nasze sugestie – wybór idealnego pojazdu pozostawiamy Wam.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...