PanzerNews - 12 dni Pancernych Świąt

12 dni Pancernych Świąt

Mamy zaszczyt ogłosić nasze wydarzenie dla społeczności na koniec roku, czyli 12 dni Pancernych świąt. W ramach tego wydarzenia do gry powróci nikczemna pancerna postać! Oprócz tego przygotowaliśmy codzienne wyzwaniaszereg transmisji i oczywiście worek nagród. Aby zyskać ich jak najwięcej, zamieńcie lornetkę na szkło powiększające i weźcie udział w naszym polowaniu po serwisach społecznościowych.

Codzienne wyzwania

W ostatnim miesiącu poprosiliśmy Was o pomysły na interesujące wyzwania w grze. Wybierzemy 12 najlepszych i z przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce pojawi się nowa seria filmów, w których  Eekeeboo i/lub Echiddna  spróbują przejść wymyślone przez Was testy. Zaglądajcie na nasz kanał w serwisie YouTube między 11 a 22 grudnia i zobaczcie, czy im się to uda! To prawdziwa ścieżka zdrowia dla esportowca!

12 dni transmisji

Ale to nie koniec materiałów wideo! Podczas wydarzenia „12 dni Pancernych Świąt” będziemy nadawać każdego dnia z pomocą naszego zespołu i współpracowników. Codziennie będą czekać na Was nowe zabawy w świątecznym klimacie i nowe wyzwania. Nie zabraknie też niespodzianek. Dlatego upewnijcie się, że zasubskrybowaliście nasz kanał w serwisie Twitch , abyście nie przegapili codziennej dawki akcji pod szyldem World of Tanks, a także tony nagród! Większość nagród będzie rozdawana codziennie, a nieliczne – dopiero po zakończeniu wydarzenia. Zobaczcie, co możecie zdobyć podczas Pancernych Świąt:
Wszystkie godziny poniżej dotyczą strefy czasowej CET (UTC+1).
11 GRUDNIA 12 GRUDNIA 13 GRUDNIA 14 GRUDNIA 15 GRUDNIA 16 GRUDNIA
15:00serwisie Twitch 15:00serwisie Twitch 15:00 W serwisach Twitch  i YouTube 15:00serwisie Twitch 15:00serwisie Twitch 18:00serwisie Twitch
17 GRUDNIA 18 GRUDNIA 19 GRUDNIA 20 GRUDNIA 21 GRUDNIA 22 GRUDNIA
15:00serwisie Twitch 15:00serwisie Twitch 15:00serwisie Twitch 12:00serwisie Twitch 15:00serwisie Twitch 13:00 W serwisach Twitch  i YouTube

Polowanie w serwisach społecznościowych

Od 11 grudnia w środę do 22 grudnia w niedzielę o godz. 23:59  na naszych kanałach społecznościowych będą ukrywane kody. Dzięki poniższym podpowiedziom będziecie mogli znaleźć jeden kod dziennie. Każdy kod zapewni Wam nagrody w grze, a dzięki naszej kampanii w serwisie Gleam będziecie mogli zdobyć ich jeszcze więcej.
  • Znajdźcie kod
  • Zrealizujcie go w sklepie premium (tutaj)
  • Dodajcie go do Gleam, aby wygrać jeszcze więcej nagród
  • Dodajcie 10 kodów do Gleam, aby zyskać szansę na wygranie dodatkowych fantów
Zgadza się, jeśli uda Wam się dodać wszystkie kody do naszej kampanii Gleam, otrzymacie szansę zdobycia jeszcze więcej liczby atrakcyjnych nagród, w tym fizycznych, dostarczanych przez naszych wspaniałych partnerów. Dlatego zapraszamy na polowanie! Nie zapomnijcie przeczytać poniższych podpowiedzi, które ułatwią Wam zdobycie rewelacyjnych upominków z następującej puli:
Nie ma obowiązku dodawania lub realizowania kodów w określonej kolejności. Wystarczy, że wypełnicie to zadanie przed 23:59 w niedzielę, 22 grudnia.

Podpowiedzi

Dowódcy, podpowiadamy, gdzie warto szukać kodów:
  • 11/12: YouTube (kanał europejski)
  • 12/12: Facebook (wszystkie strony europejskie)
  • 13/12: Instagram (konto europejskie)
  • 14/12: przerwa, w tym dniu nie będzie kodów!
  • 15/12:przerwa, w tym dniu nie będzie kodów!
  • 16/12: Facebook

KAMPANIA GLEAM

Specjalne podziękowania dla naszych partnerów

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...