PanzerNews - Przegląd Kampfpanzer 07 RH

Przegląd Kampfpanzer 07 RH

From Germany with Love.

Dowódcy!

Polowanie na groźnego niemieckiego agenta rozpoczęte. Jesteście w stanie złapać Kampfpanzer 07 RH? Mówią, że lubi benzynę wstrząśniętą, nie zmieszaną i ma licencję na uszkadzanie, więc lepiej śpijcie z jednym okiem otwartym. Zebraliśmy na niego teczkę z informacjami zebranymi przez wywiad. Zapoznajcie się z jego mocnymi i słabymi stronami, poznajcie jego różne wcielenia i spróbujcie odkryć jego sekretną tożsamość, nie dając się mu przechytrzyć. Najgorsze, co możecie zrobić, to nie docenić przeciwnika!

Jak grać Kpz 07 RH?

Prezentowane parametry dotyczą pojazdu z każdym załogantem wyszkolonym w 100% w swojej głównej specjalizacji. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć za pomocą premii dowódcy do głównej specjalizacji, atutów i umiejętności załogi, a także dzięki specjalnym przedmiotom w grze.

1 2 3 4

Siła ognia

W przeszłości agenci najczęściej wybierali zwykły Walther PPK na swoją broń. Jednak czasy się zmieniły i na scenę wkracza ktoś uzbrojony znacznie potężniej. Kpz 07 RH posiada szybkostrzelną armatę przeciwlotniczą 90 mm. Nasz zespół badawczy oszacował, że standardowy pocisk przebije 205 mm stali, a HEAT nie zatrzyma nic poniżej255 mm. Upewnijcie się, że zawsze macie na sobie kamizelkę kuloodporną, ponieważ pociski będą nadchodzić jeden po drugim. Ten świetnie wyszkolony agent potrafi ustrzelić 3000 PW na minutę.

Mobilność

Jeśli myślicie, że najbardziej trzeba obawiać się jego działa, poczekajcie, aż usłyszycie o jego zwrotności. Nasza analiza wykazała, że wygląd czołgu średniego to tylko fasada, której Kampfpanzer 07 RH używa, by zmylić adwersarzy. Prędkość maksymalna 65 km/h i doskonała zwrotność są jak podręcznikowe przykłady cech czołgów lekkich. Zatem zapomnijcie o ucieczce, jeśli Kpz 07 RH zauważy, że go śledzicie.

Żywotność

Agent Kpz 07 RH jest doskonale wyszkolony do tajnych operacji. Będzie wam trudno go wykryć w terenie, przy czym nigdy nie możecie mieć pewności, że on już nie ma Was na oku. Jego standardowy zasięg widzenia wynosi 390 m, ale, naturalnie, wspierający go inżynierowie potrafią sprawić, że ta liczba zwiększy się przy zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia. Ten czołg średni polega na swojej prędkości raczej niż na grubej skórze, aby przechytrzyć przeciwników, ale to nie znaczy, że nie potrafi porządnie przyłożyć. Uważajcie – ten agent może pojawić się wszędzie i nigdzie jednocześnie.

Wyposażenie

Jak każdy dobry agent, Kpz 07 RH wykorzystuje całą gamę gadżetów, by podnieść swoje osiągnięcia na polu bitwy.

ZALECANA KONFIGURACJA
Turbosprężarka Stabilizator pionowy Mechanizm dosyłający
ALTERNATYWNA KONFIGURACJA
Ulepszona wentylacja Stabilizator pionowy Powłoka antyrefleksyjna

Umiejętności załogi

Życie tajnego agenta może być czasem wypełnione samotnością, ale przecież żaden z nich nie musi wykonywać całej tej roboty sam. Świetnie wyszkolona załoga z doświadczeniem polowym może okazać się kluczowa, szczególnie, jeśli uzupełnia mocne strony agenta.

DOWÓDCA
CELOWNICZY
KIEROWCA
ŁADOWNICZY

Naprawa gra zasadniczą rolę dla aktywnych zwiadowców. Nie chcecie przecież zostać przyłapani z opuszczonymi gąsienicami. Dodatkowe umiejętności podnoszą charakterystyki działa i ogólne osiągi w bitwie. Powłoka antyrefleksyjna zapewnia lepszy zasięg widzenia, dzięki czemu możecie zawsze wyprzedzić posunięcia przeciwnika.


Rzućcie wyzwanie Kampfpanzer 07 RH

World of Tanks liczy na to, że dostaniecie Kpz 07 RH w swoje ręce! Przeczytajcie przewodnik po Wyzwaniu kryształowym, aby zdobyć jeszcze więcej informacji o Waszym nowym przeciwniku i pełnym zestawie misji „Nieoszlifowany diament”. Z każdą ukończoną misją będziecie o 10% bliżej do schwytania go za darmo. Nie będzie to łatwe polowanie! Powodzenia, Agenci!

PODEJMIJ WYZWANIE KRYSZTAŁOWE

UWAGA! Wygląda na to, że podwójni agenci inwigilowali nasze spotkanie. Przekupili Kampfpanzer 07 RH, by do niego dołączyć. Ci nikczemnicy działają pod nazwą „Brunnenpanzer” i wykonują własne misje, aby wygrać kuszący nowy styl 3D. Radzimy Wam wypatrywać pakietów Kpz 07 RH w Sklepie premium!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...