PanzerNews - przegląd T77: nowo przybyły

przegląd T77: nowo przybyły

Wjedźcie na pole bitwy z hukiem i przejmijcie kontrolę nad najnowszym amerykańskim ciężarkiem VIII poziomu, T77.

Jego niesamowite wartości przebicia, potężne uszkodzenia w promieniu rażenia równe 1080 pkt. w ciągu jedynie czterech sekund i znakomita standardowa penetracja sprawiają, że T77 może zadać druzgocący cios.


Gdzie znaleźć

Dostępny od 28 września, 14:00 CEST (UTC+2), do 12 października, 07:00 CEST (UTC+2)

Wydarzenie Ostatni Waffenträger już się rozpoczęło! Nie przegapcie okazji na dobranie się do szafek wypełnionych niesamowitymi nagrodami! Szafki specjalne mogą zawierać jeden z szesnastu czołgów premium VIII poziomu, w tym T77, a obecność innych przedmiotów w grze jest gwarantowana.

 

Zakupcie Szafki specjalne, aby przejąć dowodzenie nad tym zupełnie nowym Amerykaninem z automatem ładującym.

Zestawy zawierają trudne do zdobycia klucze do przerażającego Waffenträgera auf E 110, co oznacza, że z każdym kluczem otrzymacie natychmiastowy dostęp do tej podrasowanej stalowej bestii oraz możliwość wypełniania misji Inżynierów, dających lukratywne szafki Inżynierów. Dołączajcie do łowów do 12 października i zgarniajcie nagrody!

KUP SZAFKI SPECJALNE 


Jak grać T77

Chp So Zy Mo

Siła ognia

Teraz przyjrzyjmy się najbardziej wystrzałowym i imponującym aspektom czołgu. T77 zadaje potężne uszkodzenia rzędu 1080 pkt. w zasięgu rażenia, w ciągu zaledwie czterech sekund, przy użyciu trzech pocisków. Za sprawą połączenia pokaźnej siły przebicia pociskami APCR – 232mm z wysoką penetracją pociskami HEAT z pewnością zabierzecie spory kawał PW z puli każdego zdrowego przeciwnika lub zadacie ostateczny cios pojazdom z niewieloma PW, którzy zgubnie znajdą się na Waszej drodze w późniejszej fazie bitwy.

Warto zaznaczyć, że przebicie rzędu 299mm specjalnymi pociskami należy do najlepszych wyników wśród wszystkich czołgów ciężkich VIII poziomu. Co więcej, w porównaniu z innymi czołgami zadającymi 360 pkt. uszkodzeń alfa na poziomie VIII (takimi jak VIIITiger II czy VIIIBat.-Châtillon Bourrasque), posiadacie działo większego kalibru (120 mm zamiast 105 mm), co powoduje większe uszkodzenia modułów. Wpakowanie trzech pocisków w tego samego przeciwnika zwiększy wartości zadawanych uszkodzeń w wyniku wybuchu składu amunicji i pożaru. Pamiętajcie jednak, że długie przeładowywanie magazynku skutkuje niskimi uszkodzeniami na minutę (chociaż nie jest to wyjątkiem dla czołgów z magazynkiem).
Wspaniałe standardowe przebicie pomaga w zarabianiu kredytów, a jego pociski kosztują poniżej 1 000 kredytów.

Żywotność

Mimo że T77 nie nosi lekkiego pancerza, nie jest to typowy czołg ciężki. 1450 PW pozwoli Wam trochę poszaleć i da miejsce na kilka pomyłek, ale nie powinniście stać na czele ataku, ani brać udziału w wymianie ognia 1 na 1.

Ten czołg najbardziej przypomina XT57 Heavy Tank, a to za sprawą pochylonej górnej części kadłuba, odbijającej pociski. Wasz górny pancerz poradzi sobie z ogniem o średniej wartości przebicia, ale nie liczcie na niego zbytnio przy cięższych strzałach.

Mobilność

Tutaj nieobecność cięższego pancerza działa na korzyść T77. Z prędkością maksymalną równą 48km/h, ten czołg ciężki może i nie ma najsolidniejszego pancerza, ale za to bardzo zwinnie manewruje po polu bitwy.
Jego stosunek mocy do masy plasuje się wysoko wśród większości ciężarków, a jego zaskakująca prędkość oznacza, że będziecie mogli wspierać sojusznicze średniaki, zmieniać pozycje i wycofywać się w sytuacjach, gdzie inne ciężarki byłyby ograniczone do oskrzydlania. Wasza mobilność może też zrekompensować długi czas przeładowania. Jednak pamiętajcie o swojej niewielkiej prędkości cofania – nie kozaczcie – trudno Wam będzie szybko wjechać z powrotem za zasłonę.

Wyposażenie

Sprawdźcie poniższą konfigurację, by Wasz czołg osiągnął maksymalny potencjał.

ZALECANA KONFIGURACJA
Umiejętności załogi
DOWÓDCA
CELOWNICZY
KIEROWCA
ŁADOWNICZY
Naprawa” będzie bezwzględnie najistotniejszą umiejętnością niezbędną do pozostania w grze na dłużej. Nie powinniście prowadzić natarcia ani walczyć na pierwszej linii, ale nawet na drugiej Wasze gąsienice mogą zostać zniszczone, a nie chcielibyście zostać zaskoczeni bez nich. Zawsze bądźcie przygotowani na szybki odwrót lub objęcie dogodniejszej pozycji. Dodatkowe umiejętności, a w szczególności Braterstwo broni, podnoszą charakterystyki działa i ogólne osiągi w bitwie.
Zasięg widzenia tych pojazdów nie jest nadzwyczajny, zatem Waszym dowódcom polecamy możliwie jak najszybsze zdobycie umiejętności Rozeznanie w sytuacji.
Rozkład załogi odzwierciedla ten u XT57 Heavy Tank, pojazdu X poziomu w drzewie technologicznym. Zalecamy użycia tej załogi, jeśli już zbadaliście tę linię.

Nie przegapcie szansy na zmierzenie się z Waffenträgerem auf E 110 w wydarzeniu Ostatni Waffenträger

Jeśli szukacie więcej informacji o wydarzeniu, znajdziecie je w kompletnym przewodniku, w którym objaśnione zostały wszystkie szczegóły, od bitew i misji, po mapy i medale.

ZOBACZ KOMPLETNY PRZEWODNIK PO WYDARZENIU 

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...