PanzerNews - Przepustka bitewna XIV sezon: D⁠⁠-⁠⁠DAY

Przepustka bitewna XIV sezon: D⁠⁠-⁠⁠DAY

Sezon XIV Przepustki bitewnej zabiera Was w epicką podróż do serca historii, aby uczcić 80. rocznicę D⁠⁠-⁠⁠Day.

Ten sezon trwający od 5 czerwca do 4 września pozwala zanurzyć się w kluczowych wydarzeniach z 6 czerwca 1944 roku, kiedy to siły alianckie szturmowały piaszczyste plaże Normandii. Zanurzcie się w bohaterskiej opowieści o D⁠⁠-⁠⁠Day i zdobądźcie lukratywne nagrody, w tym trzy nowiutkie czołgi premium VI poziomu ze stylami 3D inspirowanymi Normandią.

Pancerne legendy D⁠⁠-⁠⁠Day – wybierzcie swojego bohatera

ARTHUR „SQUIRE” CONNOLLY
Arthura to chłopak z Manchesteru, który został wychowany tak, aby ponad wszystko cenić obowiązek, honor i dyscyplinę. Zawsze wydawało się, że jego przeznaczeniem jest przywództwo. Teraz, gdy służy królowi i krajowi, jego tajną bronią są zdrowa dawka północnego hartu, która pomaga mu radzić sobie z przeciwnościami losu, i angielski dowcip wystarczająco wytrawny, aby rozładować nawet najbardziej napiętą sytuację.
JACK „ACE” MURPHY
Ku irytacji swoich przełożonych Jack nienawidzi grać według zasad. Woli ufać swojemu przeczuciu i robić to, co uważa za słuszne. Szczęśliwie dla wszystkich zainteresowanych jest obdarzony niezwykłą intuicją i niesamowitą zdolnością do improwizacji, które pomagają mu wychodzić cało z niebezpieczeństw.
LOUIS „LOUP” DUBOIS
Louis jest pełen pasji i oddania swojej ojczyźnie. Z miłości do niej dołączył do francuskiego ruchu oporu natychmiast po rozpoczęciu okupacji. Ale chociaż zawsze opowiada się za tym, co słuszne, Louis nie jest tylko porywczym idealistą.
ROZDZIAŁ BOVINGTON
Dostępny od 20 czerwca.

Nowiutkie czołgi z fajnymi stylami 3D

Churchill Crocodile

„Szczerze mówiąc, niewiele wiedziałem o Francji przed wojną. Z Manchesteru jest bliżej do Irlandii niż do Francji. Ojciec walczył jednak w Belgii. Nie mówił o tym zbyt dużo. Dziwnie jest pomyśleć, że mówiliśmy wtedy o Wielkiej Wojnie– jedynej, jakby nic podobnego nigdy nie miało się powtórzyć. Być może takie myślenie było naiwne. Historia człowieka to historia wojny. Wiedziałem, że kiedy nadejdzie czas – kiedy nadejdzie wojna – będę miał w niej swój udział. Król, ojczyzna, obowiązek – wychowano mnie w wierze w to wszystko i tego nauczono mnie bronić. Za wszelką cenę”.

M4A3(76)W Sherman„Oczy całego świata zwrócone są na was” – mówili. Żadnej presji. Po prostu zatrzymajcie postęp sił zła i zabezpieczcie przyszłość kochającego wolność świata. Jasne, tatuśku, skończymy przed obiadem. Na szczęście dla mnie najlepiej pracuje mi się pod presją. To skupia umysł i zmusza do działania. Tak było w Normandii. Brak czasu na myślenie – tylko czyste skupienie. I ostatecznie wykonaliśmy cholernie dobrą robotę. Więc jeśli oczy całego świata były zwrócone na nas, to mam nadzieję, że dobrze wszystko widziały. Nasza historia powinna być opowiadana przez kolejne pokolenia.

Char de transition

„Wiedzieliśmy, że okupacja nie będzie trwać wiecznie. Czy oni naprawdę myśleli, że obywatele Francji to zaakceptują? Niemożliwe. Nie bez powodu cały świat wie o rewolucji francuskiej. Nikt nie może zmusić nas do życia w taki sposób, jakbyśmy mieli być posłuszni każdemu rozkazowi, który wydadzą nasi „panowie”. Być Francuzem to kochać wolność. Więc kiedy tym razem próbowano nam ją odebrać, nawet w najczarniejszych godzinach zawsze wierzyłem we Francję. A kiedy nadeszła bitwa w Normandii, jako Normandczyk wiedziałem, że przyszedł czas, aby pokazać, kim jesteśmy i co reprezentujemy”.

Zdobywajcie podstawowe i ulepszone nagrody

Prawdziwi bohaterowie zasługują na doskonałe nagrody. W Sezonie XIV Przepustki bitewnej znajdziecie olśniewające łupy, w tym obligacje, kredyty, dni konta premium WoT i wyposażenie. Ponadto wśród nagród podstawowych są teraz misje ×5!

Nagrody podstawowe
×66
×12
1 875 000
3000
×15
×12
×45
×12
×3
×3
×150
×30
Nagrody ulepszone
×6
×6
×6
×57
900
4 275 000
×36
×42
×9
×6
×3
×12
×3
×90

Przedmioty za żetony

Żetony Przepustki bitewnej zbieracie przez cały rok. Wydawajcie je w dziale „Przedmioty za żetony” w Sklepie w grze na cenne przedmioty, w tym rzadkie pojazdy IX poziomu z unikalną rozgrywką. Na koniec tego sezonu będziecie mieli wystarczającą liczbę żetonów, aby odebrać nowo wprowadzone pojazdy: TT-130M, czechosłowacki czołg ciężki IX poziomu z dopalaczami odrzutowymi, i TS-60, amerykański niszczyciel czołgów IX poziomu zadający imponujące uszkodzenia na minutę.
Pamiętajcie, aby wydać swoje żetony przed 20 grudnia – po tej dacie zostaną one zamienione na obligacje.

ODBLOKUJ DODATKOWE NAGRODY!

Po ukończeniu wszystkich trzech rozdziałów Sezonu XIV otrzymacie dostęp do działu Nagród w Sklepie w grze. Możecie tam wydać punkty Przepustki bitewnej na obligacje, a także na style progresywne i członków załogi z poprzednich sezonów.

SIĘGNIJ PO ULEPSZONĄ PRZEPUSTKĘ

Kupcie ulepszoną przepustkę dla dowolnego rozdziału Sezonu XIV za 2500 szt. złota na ekranie Przepustki bitewnej w Waszym garażu! Zarówno Sklep w grze, jak i Sklep premium oferują też zestawy zawierające ulepszoną przepustkę dla wszystkich rozdziałów, a także pakiety za prawdziwe pieniądze zapewniające Wam pełną ulepszoną przepustkę i 250 szt. złota dziennie (przez maksymalnie 30 dni) za rozegranie jednej bitwy.

Cieszcie się ścieżką dźwiękową

Gdy będziecie robić postępy w Przepustce bitewnej, poczujcie odwagę i bohaterstwo tych, którzy szturmowali plaże Normandii. Nasza epicka ścieżka dźwiękowa oddaje ducha odwagi, wzbogacając przygodę w grze. Niech moc muzyki towarzyszy Wam na każdym etapie Przepustki bitewnej!
Dołączcie do obchodów D⁠⁠-⁠⁠Day
Uhonorujmy odwagę i poświęcenie prawdziwych bohaterów. Odwiedźcie nasze Centrum dowodzenia, aby odkryć szeroki wachlarz ekscytujących wydarzeń, które zaplanowaliśmy dla uczczenia 80. rocznicy – od Linii frontu i trybów PvE po niesamowite streamy historyczne. Co więcej, możecie też zdobywać żetony D⁠⁠-⁠⁠Day, rocznicową walutę w grze. Odbierzcie misję specjalną na mapie wydarzenia w Centrum dowodzenia i wypełnijcie ją w ramach głównych rozdziałów Przepustki bitewnej.
 
ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...